Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рециклирани УАЗ-и от Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рециклирани УАЗ-и от Шумен

    Здравейте,
    мен също ме интересува темата за преработка на глава на УАЗ за бензин 92. ОТ Шумен съм и имам частен автосервиз, заедно с 2-ма приятели. Ремонтираме главно камиони, бусове и разбира се УАЗ. Важат ли данните за намаляване на главата от двигател 421 за двигатели 417 и 451. Височината на главите на тези двигатели за бензин А-76 е 98мм, като на 421. Впрочем в УАЗбука намерих данни за глава 417, същите са. Досега сме рециклирали 3 джипа, купени от армията, много стари, с двигатели 451. Няма проблем с работа на бензин, но незнам как ще бъде на газ. Ето един от рециклираните джипове:
    Игнат Донев 0899952444

  • #2
    Браво бе, вие сте го направили по-хубав от нов!

    Коментар


    • #3
      Правено е абсолютно всичко между предния и задия номер. Разбирай буквално всичко, ако искаш мога да покажа и останалите снимки.
      Игнат Донев 0899952444

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от wheels
        Правено е абсолютно всичко между предния и задия номер. Разбирай буквално всичко, ако искаш мога да покажа и останалите снимки.
        Покажи ги, ще бъде много интересно! Перфектна реставрация!..

        Коментар


        • #5
          Благодаря за оценките. Ето още малко снимки:


          http://wheels.hit.bg/tri/STA50004.JPG <--- Снимката е доста голяма и затова давам само връзка към нея.
          Игнат Донев 0899952444

          Коментар


          • #6
            А амортисьорите сменяте ли им?

            Коментар


            • #7
              Да,с телескопични,за УАЗ.Заваряваме за рамата планки ,както е по чертеж.За отдолу-отпред сменяме конзолите под ресорите с оригинални,а отзад заваряваме нови,като използваме и планките от жабките.
              Игнат Донев 0899952444

              Коментар


              • #8
                Супер!
                Ако ги правите за продаване, може направо да обсъждате с бъдещия собственик кви иска. Щатните УАЗови амове не са върха на сладоледа((( За спортни коли може да им слагате просто направо от ГАЗ-53. Малко по-дълги са, и те не са върха, празен друса здраво, обаче вече напълно стават за любителски състезания.
                Останалото както разбирам до докарвате до фабричен вид, така ли? Те от караните ли са, или МНЗ? Колко излиза удоволствието?

                Коментар


                • #9
                  За какви пари може да се купи една такава УАЗ-ка.
                  Only after the last tree has been cut down,
                  Only after the last river has been poisoned,
                  Only after the last fish has been caught,
                  Only then will you find that money cannot be eaten.

                  Коментар


                  • #10
                    Браво бе, много сте се постарали. Изглежда супер. И на мен ми е много интересно на колко се върза всичко и продава ли се?

                    Коментар


                    • #11
                      Еи браво на Шумен. И ние да се представим със нещо хубаво.
                      И аз съм от шумен. Или поне бях от там.
                      Много добре изглежда реставрацията. Да си му се радваш много.
                      Хаиде със здраве .
                      CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
                      http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
                      http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

                      Коментар


                      • #12
                        Шумен!!! Голяма работа сте наистина "заклеам са"
                        То Вие изобщо не сте казали, че тези неща са за продан, пък всички питат за цена. Кажете най-после, серия ли е, продава ли се, цена? Отстъпка за количества?
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #13
                          Красота!!!Абе такава машина требе да си седи в гаража и само да и се радваш!!Най- много да идеш до центъра да пиеш по едно кафе.

                          Коментар


                          • #14
                            ... и от там в гората и газ, Газ, ГАз, ГАЗ!!!!!!!!!!!!!

                            Коментар


                            • #15
                              направо шъ ми се скъса сърцето ,ако я издраскам тая боя, интересно, но тоя вид зелено много ме кефи, всеки друг нюанс, някакси разваля излъчването на джипката......

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X