Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Устройство за намагнитване на горивото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Устройство за намагнитване на горивото

    Първоначално публикуван от GB
    Nissan Terrano I 2.4i , моноинжекцион , 103HP - градско - 17л/100км
    извънградско - 11.4л/100км , при скорост 80 - 90км/ч.
    Гумите са 215/80/15" и автомобила е снабден със система за понижаване разхода на гориво. Представлява някакво устройство, което е закачено на бензинопровода, и се захранва с ток (така купих Nissan - а)
    Нормален ли е такъв висок разход???
    Според мен е доста за този мотор! Мойто Cherokee 4.0 харчи горе долу толкова! Махни устройството и виж колко ще харчи!
    RB Patrol Team

  • #2
    Първоначално публикуван от GB
    устройство, което е закачено на бензинопровода, и се захранва с ток (така купих Nissan - а)
    Това да не ти е просто разходомер, вързан или с компа на джипа или с дисплей на таблото?
    Такова устройство дето чрез подаване на ток да икономисва бензин не знам

    Коментар


    • #3
      а има разни, дето уж намагнитвали горивото и т.н. телешопска история...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        ..

        Коментар


        • #5
          Странна ми се вижда тази работа с "намагнитването" на немагнитни материали...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            ...

            Коментар


            • #7
              ))))))))) Що се занимаваш с глупости? Бензина не е електрически проводим, кви положителни-отрицателни полюси? И как електрическите полюси се ориентират от магнитното поле? И като се ориентират - кво, конструкторите се чудят как да хаотизират облачето в камерата, кво подреждане? И какво свързване с кой кислород? Това е то горенето. Бензина няма молекула, той е смес от кво ли не.
              Не знам колко мъка има по тоя свят, но невежеството явно е в излишък. Да, прочее, "теория" се пише с "е".
              Ей, интересно колко ли печелят от лапнишараните разни словоблудци? Да вземем и ние да измислим нещо такова ... Като озоновата дупка, ама пустото не успявам да измисля нищо толкова грандиозно, щях да имам колкото си имам пари додето съм жив. Сичките чужди, мнооого, и да ги харча както ми скимне

              Коментар


              • #8
                ..

                Коментар


                • #9
                  Стефан захапа поредната жертва!

                  Коментар


                  • #10
                    Бегайте, че съм гладен, болен и зъл!
                    ))

                    Коментар


                    • #11

                      Коментар


                      • #12
                        Това да не ти е просто разходомер, вързан или с компа на джипа или с дисплей на таблото?
                        Такова устройство дето чрез подаване на ток да икономисва бензин не знам
                        Иди на
                        http://www.membrana.ru/articles/tech...16/191400.html
                        Те тва устройство наистина ползва ток и това което чета по света показва че наистина действа и реализира икономия. Но принципа при него е че се произвежда браунов газ който се подава допълнително към двигателя и спомага за по-пълното изгаряне на вкарваното гориво(най вече при дизелите). А не с намагнитване. Намагнитва се нещо което след намагнитването запазва ориентиран поляритет. Ако горивото се намагнитва то теоретически би трябвало да полепне по всички стоманени части на двигателя.... Ей тва е голяма глупост, и аз не знам как се хванах да пиша. Поздрави
                        ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                        Коментар


                        • #13
                          ..

                          Коментар


                          • #14
                            Че тая всичката чалга нали дойде от запад. Толкова глупост и необразованост у нас нямаше ... И Телешопа е няква тамошна кантора за ментета. И ментетата дойдоха от там.

                            Коментар


                            • #15
                              А, не, Стефане, забравяш за доаиена на чалгата у нас, бай Тодор Колев
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X