Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nokia e71 най-добрият GPS???;)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • nokia e71 най-добрият GPS???;)

    На скоро се оборудвах с този телефон (Уиндоус устроиствата ме бяха ИЗНЕРВИЛИ до краен предел) и освен че ме очарова като телефон (ама найстина съм влюбен) - ме порази и като ГПС - хваща, по-бързо от всички ГПС-и с които разполагам в момента (нуви5000 и Орегон) почти не прави грешки и лови и в стаята - Батерията в режим на ГПС изкарва Много (аз се возих един ден из България, а четох ревю в което цитират 14 часа). Софтуери също се намират, особено ме очарова (за някой неща) Google Maps....
    P.S. Не продавам телефони и не взимам комисионни, просто споделям Впечатляващи факти и очаквам мнения от хора ползвали го по активно.

  • #2
    До: nokia e71 най-добрият GPS???

    На скоро се оборудвах с този телефон (Уиндоус устроиствата ме бяха ИЗНЕРВИЛИ до краен предел) и освен че ме очарова като телефон (ама найстина съм влюбен) - ме порази и като ГПС - хваща, по-бързо от всички ГПС-и с които разполагам в момента (нуви5000 и Орегон) почти не прави грешки и лови и в стаята - Батерията в режим на ГПС изкарва Много (аз се возих един ден из България, а четох ревю в което цитират 14 часа). Софтуери също се намират, особено ме очарова (за някой неща) Google Maps....
    P.S. Не продавам телефони и не взимам комисионни, просто споделям Впечатляващи факти и очаквам мнения от хора ползвали го по активно.
    А мога ли да те попитам дали знаеш ли с какъв чип е и да напишеш някакви негови спецификации? По принцип би трябвало някаде в комплекта на телефона да ги пише тези неща - виж в ръководството и т.н. Може да направим сравнение м/у спецификациите на GPS приемника на Oregon (има ги в края на ръководството му) и този на телефонът ти

    Коментар


    • #3
      До: nokia e71 най-добрият GPS???

      Здравей,
      искам да те питам дали google maps работи с кеш, без да има връзка с интернет.
      Видях също ,че има софтуер за symbian на който, могат да се качат растерни карти ,калибрирани от OziExplorer.Пробвал ли си?
      Благодаря.
      [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

      Коментар


      • #4
        До: nokia e71 най-добрият GPS???

        Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
        А мога ли да те попитам дали знаеш ли с какъв чип е и да напишеш някакви негови спецификации? По принцип би трябвало някаде в комплекта на телефона да ги пише тези неща - виж в ръководството и т.н. Може да направим сравнение м/у спецификациите на GPS приемника на Oregon (има ги в края на ръководството му) и този на телефонът ти
        Не съм намерил (за сега) какъв е чипа, Нокиа не са много по "гласността", но е бърз, прецизен и икономичен

        Първоначално публикуван от GECATA Преглед на мнение
        Здравей,
        искам да те питам дали google maps работи с кеш, без да има връзка с интернет.
        Видях също ,че има софтуер за symbian на който, могат да се качат растерни карти ,калибрирани от OziExplorer.Пробвал ли си?
        Благодаря.
        Не съм си играл много и без интернет (ГПРС, 3Г) не съм пробвал, но мисля че кешира нещо но не много.
        Растерни карти (освен на Гугъл) не съм качвал, така че, не знам.

        Коментар


        • #5
          До: nokia e71 най-добрият GPS???

          Пробвал ли си го с айгоу8?
          Гледах го когато се появи по магазините. Според мен издържа много заради доста голямата батерия и относително малък дисплей с които е оборудван.
          Дизайна е интересен, но поне според е малко неудобен защото е широк, тесен и със заоблени ръбове - лесен за изпускане.
          Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

          Коментар


          • #6
            До: nokia e71 най-добрият GPS???

            Първоначално публикуван от chipset Преглед на мнение
            Пробвал ли си го с айгоу8?
            Гледах го когато се появи по магазините. Според мен издържа много заради доста голямата батерия и относително малък дисплей с които е оборудван.
            Дизайна е интересен, но поне според е малко неудобен защото е широк, тесен и със заоблени ръбове - лесен за изпускане.
            Не съм го изпускал още
            А iGO все още не съм срещал за Симбиан - пише някъде че правят, но ако знаеш нещо повече свиркай, ще ми е интересно

            ГПС-а когато е на закрито минава на локиране по клетките, не толкова точно, НО работи!

            Коментар


            • #7
              До: nokia e71 най-добрият GPS???

              Отзивите за Nokia 6210 Navigator не са чак толкова добри като се има предвид че това е GPS апаратът на Nokia който се води за най-добрия но може би в Е71 нещата са доста добре ъпгрейтнати в по-подробни карти и по-добра връзка
              през 2008 г. са регистрирани 8 042 тежки транспортни произшествия като при тях са отнети 1 058 [COLOR=Red][SIZE=4]БЪЛГАРСКИ [COLOR=Black][SIZE=2]живота[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

              Коментар


              • #8
                До: nokia e71 най-добрият GPS???

                Да ви кажа ГПСа на Н95 8гб е много добър също. Много стабилен, малко грешки, зависи от софтуера.
                С каква програма си го пробвал?
                Аз съм с Гармин Мобайл и съм много доволен.
                Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                Коментар


                • #9
                  До: nokia e71 най-добрият GPS???

                  Един въпрос: Не съм се интересувал от Мобилния GPS, та въпросът е следния: ГПС на N95 през интернет ли минава? Ако е много тъп, въпроса... извинете ме. И самите настройки са ми интересни. Или само един "Гармин Мобайл" се качва и .... почваш да се "следиш".

                  Лека вечер, колеги.

                  Коментар


                  • #10
                    До: nokia e71 най-добрият GPS???

                    Първоначално публикуван от Suzuki_Sj410 Преглед на мнение
                    Един въпрос: Не съм се интересувал от Мобилния GPS, та въпросът е следния: ГПС на N95 през интернет ли минава? Ако е много тъп, въпроса... извинете ме. И самите настройки са ми интересни. Или само един "Гармин Мобайл" се качва и .... почваш да се "следиш".

                    Лека вечер, колеги.
                    GPS приемниците са пасивни устройства, работят само на базата на приет от сателитите сигнал. Не предават данни (освен ако не са част от специализирани системи за мониторинг на коли/камиони/...).
                    Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                    GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                    Коментар


                    • #11
                      До: nokia e71 най-добрият GPS???

                      Първоначално публикуван от chavdarlk Преглед на мнение
                      GPS приемниците са пасивни устройства, работят само на базата на приет от сателитите сигнал. Не предават данни (освен ако не са част от специализирани системи за мониторинг на коли/камиони/...).
                      Мерси колега. Вчера "разцъквах" на N95 GPS-а...

                      Не е по темата(извинявам се) , но картата на Събин OFRM, има ли възможност да се качи на N95. И въобще на ГПС Мобайл.

                      Живи и здрави!

                      Коментар


                      • #12
                        До: nokia e71 най-добрият GPS???

                        А това не са ли AGPS (Assisted GPS) устройства? И си дърпат алманака по интернет през GPRS.

                        Ако да, затова и зареждат толкова бързо, но това има цената си

                        Силно ме интересува, могат ли да се качват карти за GARMIN, или по-просто казано, има ли софтуер на Garmin за Symbian?
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: nokia e71 най-добрият GPS???

                          Има такъв софтуер за гармин на симбиан. Аз също съм си харесал джаджата и някой ден ще я взема.

                          Коментар


                          • #14
                            До: nokia e71 най-добрият GPS???

                            Има mobile XT за Симбиан и работи добре

                            П.П. не генерира трафик през GPRS-а
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • #15
                              До: nokia e71 най-добрият GPS???

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              А това не са ли AGPS (Assisted GPS) устройства? И си дърпат алманака по интернет през GPRS.

                              Ако да, затова и зареждат толкова бързо, но това има цената си

                              Силно ме интересува, могат ли да се качват карти за GARMIN, или по-просто казано, има ли софтуер на Garmin за Symbian?

                              Софтуерът е Garmin Mobiloe XT. Разаработен е специално за такива телефони. Работи с GPS приемник (вътрешен или външен за телефона) и картите за Гармин. По този начин човек има "Две в едно" - телефон + GPS навигация .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X