Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо НЕ трябва да купуваме китайски "dirtbike"...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо НЕ трябва да купуваме китайски "dirtbike"...

    Ужасно съжелявам, че на английски, но това е което мога да направя в момента.

    http://www.youtube.com/watch?v=SmyFn...eature=related

    За да съм абсолютно ясен - 8 минути обяснения, какви точно повреди е имал мотора... Някои от повредите и проблемите в разработката са ясно видими дори и за лаик, като мен...

    П.С. Извинявам се за външния линк...

    П.П.С Пре-прегледах си поста и видях, че не е достатъчно ясен - мотора е "Hummer" 250 кубиков, разработка на "Zongshen".
    Последно редактирано от господин никой; 05-09-08, 11:17. Причина: П.П.С. Добавка...

  • #2
    До: Защо НЕ трябва да купуваме китайски "dirtbike"...

    Най-много ме фрапира това, че предната спирачка буквално се разкапвала и се обръщала на обратно както и за изпадналата кутия със акомулатора ...... и като десерт като вдигнеш мотора вдигаш само рамата каплата си остава на земята и мотора заприличва на парна моторетка от 1800-ната година
    Айде пак си купувайте китайски боклуци за по 1300-500 лв чисто нови
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #3
      До: Защо НЕ трябва да купуваме китайски "dirtbike"...

      Тоя пък си купил чисто нов мотор за $700 (вкл. и транспорта от Китай), и се оплаква от качеството
      За предната спирачка - докато си карал, му се отвил долния болт, а после и горния
      Иначе моторетката вади вид на пръв поглед, но като се вгледаш в детайлите, като например педала на спирачката... Ужас
      И все пак - аз съм оптимист. Китайците правят евтини боклуци, защото такива се търсят там... Въпрос на време е да се осъзнаят, и да почнат да правят качествени моторетки, само че на цена 5-6000лв.

      Коментар


      • #4
        До: Защо НЕ трябва да купуваме китайски "dirtbike"...

        Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
        Тоя пък си купил чисто нов мотор за $700 (вкл. и транспорта от Китай), и се оплаква от качеството
        За предната спирачка - докато си карал, му се отвил долния болт, а после и горния
        Иначе моторетката вади вид на пръв поглед, но като се вгледаш в детайлите, като например педала на спирачката... Ужас
        И все пак - аз съм оптимист. Китайците правят евтини боклуци, защото такива се търсят там... Въпрос на време е да се осъзнаят, и да почнат да правят качествени моторетки, само че на цена 5-6000лв.
        Колега... защо подхождаш толкова наивно? Какъв транспорт от Китай? Тия мотори се сглобяват на място, като само частите се транспортират на "ишлеме" и така се спестяват много данъци. Резултата е дъмпинг на цените на останалите марки - от това само китайците печелят...

        Коментар


        • #5
          До: Защо НЕ трябва да купуваме китайски "dirtbike"...

          За толкова пари-толкова,макар че аз го оценявам на 150лв само заради външния вид,с изключение на лостовете на задната спирачка и скоростите които загрозяват цялостния стайлинг на превозното средство-само заради това няма да си го купя...., ужас това е опасно за употреба ,

          Коментар


          • #6
            До: Защо НЕ трябва да купуваме китайски "dirtbike"...

            Да, да. Хъммм. И аз хвърлих око на филмчето. Първото от всичките, което ме стресна е кабелът на спирачката. При това разположение може да се закачи навсякъде и да те преметне. Това филмче може и да е за урок - Проверете всички болтове и гайки след като сте си купили такова нещо. Задният венец също ме шокира. Не се учудвам, че толкова бързо изчезнаха от централните магазини тука при нас. Едно от най големите оплаквания е (както се чу и във филма) - частите. Счупили се нещо, сезона ти е приключил. А това е тука в САЩ, мога да си представя колко е доставката до Б-я напр.
            Иначе за $700 не е зле, даже и с ел. стартер. Ако искаш да се учиш как да поддържаш и работиш по мотор, то това е един прекрасен продукт, само че дали ще ти остане време да се научиш да го караш

            Коментар


            • #7
              До: Защо НЕ трябва да купуваме китайски "dirtbike"...

              Аз имам такъв мотор ZONCEN 125 кубика доволен съм има части за него евтини са обаче ходих на състезание с него и не съм много доволен. Сега си търся нещо по хубаво аз си взех този да се уча да карам горе долу се научих и вече ми трябва истински ако някои знае да се продава нещо по евтиничко ако може да пише.

              Коментар


              • #8
                До: Защо НЕ трябва да купуваме китайски "dirtbike"...

                Абе ,само като кажеш че е китайски и повече няма какво да говориме.
                П.П Само като си представя че мислех да си купя scoot-200 ендуро и то да го карам в гората махни,махни
                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X