Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въздушни филтри за УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

    Не видях че си написал разхода.Който според мен е супер.

    Коментар


    • #32
      До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

      30тина на 100 в гората е нищо...
      Румен е прав, че там е на мото/час, а не на км...
      Миналата зима на мен джипката ми даде около 80/100 - в мнОго кал и мнОго буксуване... и само на бавни 1ва и 2ра, и масура до ламарината....

      Коментар


      • #33
        До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

        Имам един приятел Иван Дренски,той има един лаф,така не може да се каже трябва да се проба.Жоре ,теб те бива по организацията,като падне дъжда,би ли организирал пак една среща?И ще прецени ме на място и после ще пише ме за да прочетат всички/със снимки и коментари/

        Коментар


        • #34
          До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
          Според Цветан колко трябва да гори уаза по черен път на първа, втора, предно и бавни?
          Много от хората при нас стигат до 50/100

          По шосе е някъде към 11-12.

          Като казвам черен път нямам впредвид разходка из нивите а по чукарите на Стара планина.
          Твоя осмак колко гори на газ с включени бавни предавки?

          На бавни не го карам

          Разхода ми е около 30-40 в гората и много зависи каква е гората де ама повече не е
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • #35
            До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Имам един приятел Иван Дренски,той има един лаф,така не може да се каже трябва да се проба.Жоре ,теб те бива по организацията,като падне дъжда,би ли организирал пак една среща?И ще прецени ме на място и после ще пише ме за да прочетат всички/със снимки и коментари/

            Ще направиме пак некоя среща... с по-сериозен тест-драйв на кал... Нека само хубаво да се накисне земята и есенните ангажименти да поодминат...

            Коментар


            • #36
              До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

              Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
              На бавни не го карам

              Разхода ми е около 30-40 в гората и много зависи каква е гората де ама повече не е
              Бавните ги използвам не защото не му достига мощност /понякога наистина не му достига особенно на газ/ а за да подскача по малко из каманаците.
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • #37
                До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

                Един въпрос (най-вече към Сашо) за възд. филтър от Газела:
                Трябва ли да има кръгла метална планка с трите отвора за закрапване към карб. като на снимката плюс втулки за тези три отвора в дебелата гума? Изобщо помниш ли какво имаше в комплекта освен корпус, капак и филтр. елемент?

                Последно редактирано от inp; 07-09-08, 16:52.
                БИО пчелен мед и пчелни продукти
                0888 66 59 73

                Коментар


                • #38
                  До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

                  По принцип би требвало да я има тая ламаринка защото тя служи да не се смачка гумата прекалено.Втулките са за същата работа
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

                    Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                    По принцип би требвало да я има тая ламаринка защото тя служи да не се смачка гумата прекалено.Втулките са за същата работа
                    Е да де, ама в моя комплект няма нищо такова. Опитвам се да разбера, дали не е редно комплектът да съдържа и тези неща.
                    Последно редактирано от inp; 07-09-08, 21:04.
                    БИО пчелен мед и пчелни продукти
                    0888 66 59 73

                    Коментар


                    • #40
                      До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

                      Първоначално публикуван от inp Преглед на мнение
                      Е да де, ама в моя комплект няма нищо такова. Опитвам се да разбера, дали не е редно комплектът да съдържа и тези неща.
                      В комплекта няма никакви екстри. Втулките си ги изрязваш от тръбичка с вътрешно сечение 6мм, а планката от гетинакс или текстолит щото ако е от ламарина няма как да я профилираш, е все едно я няма.
                      Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

                        Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
                        В комплекта няма никакви екстри. Втулките си ги изрязваш от тръбичка с вътрешно сечение 6мм, а планката от гетинакс или текстолит щото ако е от ламарина няма как да я профилираш, е все едно я няма.
                        Благодаря за отговора. И аз към това се ориентирах. Само се чудя, дали втулките да са със същата дължина като гумата или да са с една идея по-къси за по-добро притискане.
                        БИО пчелен мед и пчелни продукти
                        0888 66 59 73

                        Коментар


                        • #42
                          До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

                          Първоначално публикуван от inp Преглед на мнение
                          с една идея по-къси за по-добро притискане.
                          Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

                            Новият филтър е монтиран. Доста широчък идва корпусът, но се събира. Проблем беше да се намери такова положение, че да може да се борави и с четирите закопчалки, така, че да не опират никъде. Освен това си трябва и П-образен маркуч за картерните газове, иначе при мен се получава дъга, която опира при затворен капак.

                            Чудя се дали има значение къде точно се пада отворът на капака на филтъра. Дали трябва да се пада върху някоя от камерите на карб. или между двете?
                            БИО пчелен мед и пчелни продукти
                            0888 66 59 73

                            Коментар


                            • #44
                              До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

                              Не е важен отворът. Ако всичко е наред, оттам почти нищо не минава. Ако не е, ...

                              Коментар


                              • #45
                                До: Въздушни филтри за Уаз ( разделена)

                                Първоначално публикуван от inp Преглед на мнение
                                Новият филтър е монтиран. Доста широчък идва корпусът, но се събира. Проблем беше да се намери такова положение, че да може да се борави и с четирите закопчалки, така, че да не опират никъде. Освен това си трябва и П-образен маркуч за картерните газове, иначе при мен се получава дъга, която опира при затворен капак.

                                Чудя се дали има значение къде точно се пада отворът на капака на филтъра. Дали трябва да се пада върху някоя от камерите на карб. или между двете?
                                Има стрелки на капака и корпуса. Трябва да са една срещу друга. А за маркуча хич да не те притеснява.
                                Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X