Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на връх Ботев

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на връх Ботев

    Момчета завиждам ви , това дето се направили някои хора само могат да си мислат и мечтаят , браво истински Българи се
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • До: Почистване на връх Ботев

      Браво колеги Браво ито с големи букви, жалко и извинения че не можах да доида.Жалко но това ли трябва да чистят колегите офроудъри-боклук донесен не от нас не от туристи анезнам си от кои Въпреки всички хули и обиди тази шепа разумни мъже доказаха че не сме толкова черни овце за колкото ни представят Още веднъж хвала колеги.s4f(само чичко фър)
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • До: Почистване на връх Ботев

        Абе не знам ,ама ако бяхте взели няколко цигани(с извинение,не искам никой да обидя)и им бяхте казали че има толкова желяжо,и транспорта до вторични им е без пари,нямаше да остане и капачка от кисело мляко на върхът.Поздрави за ентусиязмът ви и добре свършената работа
        Където Бирата, Там и Аз...

        Коментар


        • До: Почистване на връх Ботев

          Продължавам с репортажа.
          Ето как се движеше веригата, на чистачите по билото на планината.



          От време на време се налага и скупчване, на китайски елеватор.



          Летящи отпадъци.







          Това железо се е вкопало в земята.



          Ето го и кмета.



          Ето и един, който е още по як от него. Сина на Гълъбин !



          Прочутият бойлер, и вечното му леговище, от което бе изтръгнат.




          Варелът, се опитва да се измъкне и да се търкули в бездната.
          Ясен дърпа, Станко бута, а камионът пъпли по чудовищен наклон.

          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • До: Почистване на връх Ботев

            Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
            Абе не знам ,ама ако бяхте взели няколко цигани(с извинение,не искам никой да обидя)и им бяхте казали че има толкова желяжо,и транспорта до вторични им е без пари,нямаше да остане и капачка от кисело мляко на върхът.Поздрави за ентусиязмът ви и добре свършената работа
            И на мен това ми дойде на ума ,ако се ходи напролет може да се помисли по въпроса .
            Последно редактирано от BulAf; 15-09-08, 00:29.

            Коментар


            • До: Почистване на връх Ботев

              Някои портрети.

              Среща на дошлите от Север, с дошлите от Юг.



              Утвърдени и по нови.



              Къдрави и, по мялко ...



              Старо, и още по старо











              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • До: Почистване на връх Ботев

                Ето и малко снимки от мен с групата се изкачихме от острец Априлци
                Прикачени файлове
                ----------Moto lud-Troyan----------
                няма непреодолим път за упоритите

                Коментар


                • До: Почистване на връх Ботев

                  Портрети на участници.































                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • До: Почистване на връх Ботев

                    Още ))



                    А какво гледат ?

                    Странна птица, ала Голди )





                    Пускаме го наклона !!!!



                    Ето откъде се изрязвали сутиените



                    От очите на мъжете. Затова все там гледаме )
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • До: Почистване на връх Ботев

                      Ник, ти май ще станеш Официалният Фотограф на форума, Страхотни снимки, ДОФ Много добре.
                      Само си се Олял с ФотоШопа, ама никой няма да ти повярва - аз - работя

                      Аз Чаках колегата Нанко да каже как е минало от негова гледна точка?

                      Коментар


                      • До: Почистване на връх Ботев

                        на другите портрети, на мен гъзтрет, м?

                        или как се вади крива тръба от куцо място?

                        добре че камиона вече беше пълен , та си я прибрах в багажника и вече даже е заварена където трябва от един много отзивчив колега форумец


                        ПъСъ аз имам над 200 снимки (и над 100 бракувани) но качих само няколко.... някак си като прикачени се губи визията, а така на цял екран нещо не мога да ги качвам
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • До: Почистване на връх Ботев

                          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                          Ник, ти май ще станеш Официалният Фотограф на форума, Страхотни снимки, ДОФ Много добре.
                          Само си се Олял с ФотоШопа, ама никой няма да ти повярва - аз - работя

                          Аз Чаках колегата Нанко да каже как е минало от негова гледна точка?
                          Няма грам фотошоп, всичко е качествена оптика .
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • До: Почистване на връх Ботев

                            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                            Само си се Олял с ФотоШопа, ама никой няма да ти повярва - аз - работя
                            Ц. Олимпус на дифолтни настройки, така си ги прави... Добре че спомена, че се сетих, че обещах да ми пратя линк за това как да го настрои за по-добри резултати .
                            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                            Коментар


                            • До: Почистване на връх Ботев

                              Първата среща на хижа „Тъжа” , както и акцията на връх „Ботев” показаха , че когато има диалог и взаимно уважение нещата се получават и всички имат полза.
                              За мен беше важно да се убедя, че голяма част от вас търсят и предпочитат нормалният и законен начин да се наслаждават на страхотното си хоби.
                              Искам да благодаря на всички взели участие в акцията на връх „Ботев”, която беше първото ни съвместно начинание и на практика доказа отношението ви към българската природа. Надявам се това събитие и подобните такива за в бъдеще да променят „имиджа „ ви на хора, които имат безотговорно отношение към българската природа.
                              Но най- вече се надявам вие самите да сте убедени в това, че трябва да се спазват правилата не само когато има подобни акции а винаги, когато сте сред природата и когато останалите от групата ви искат да тръгнат по туристическата маркировка!
                              Прикаченият файл получих от Дирекцията и е предназначен за вас!

                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Почистване на връх Ботев

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Евала!!! Текста на табелата ме кефи на макс!!!
                                Дали не можем сложи текста на ГКПП на републиката ни , а кмета около жълтите павета.
                                Но ... поклон пред човека.
                                Като че ли, кмет става от бивш полицай, не от бивш пожарникар.
                                Последно редактирано от zzlatev; 24-09-08, 18:30. Причина: "бивш", а не "биеш" полицай
                                Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X