Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Софтуер за навигация на Нисан X-Trail

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Софтуер за навигация на Нисан X-Trail

    Наскоро си взех новият модел на Нисан Х-Трейл, има навигация но не и на България, незнам с какви формати работи, месля си че всички нисани са с еднаки, може ли да се ъпдейтне, или да се инсталира друг софт, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем и ме посаветва , благодаря предварително

  • #2
    До: Софтуеар за навигация на Нисан

    Вече има карта за Нисан, която има някакво покритие на България - конкретно: София и магистралите... Практически на мен ми върши работа, защото малко или много другите градове освен София, са толкова малки, че навигация не ти трябва... Тук съм качил диска - следвай инструкциите, за да си запишеш работещ диск. Успех!

    Intro:
    Архивът Renault Nissan Carminat Navigation et Communication 2008 Europe Navteq v28.rar съдържа карта на Европа 2008-2009 (включително България) за навигационните системи на Рено и Нисан Carminat, монтирани в Nissan Pathfinder, Nissan X-Trail T31 и други. Не е съвместим със старите Carminat VDO навигационни системи.

    Инструкция за записване:
    Цялото съдържание на архива се записва на DVD+R DL. Обърнете специално внимание на носителя - дискът трябва да е двуслоен, с капацитет 8.5GB. Не бъркайте DVD-R DL с DVD+R DL -> има разлика в двата формата и DVD-R DL НЕ е съвместим с вашата навигация!
    Препоръчва се запис да се използва софтуер, който автоматично променя т.нар. BookType на носителя на DVD-ROM (например Nero Burning Rom) и във формат UDF/ISO.

    Покритие:
    Цяла западна Европа, България, Гърция и др.

    България:
    Подробна карта на София, част от междуградската пътна мрежа, и основни пътища в по-големите градове.
    А - и една молба - ако сметнете, че дискът е интересен, ще е много хубаво ако някой го качи и другаде - имам недостиг на bandwidth

    едит. Линка не работи
    Pacific
    Последно редактирано от Pacific; 29-04-09, 13:00.

    Коментар


    • #3
      Навигация за Нисан Навара

      Някой може ли да ме светне има ли откъдеможе да се дръпне карта за България, която да е съвместима с оригиналната навигация в Нисан Навара 2006г. Дадох една торба пари за нея а не мога да я използвам защото няма карта на България а само Европа. Предварително се извинявам ако някъде из форума вече е писано но не мога да отделя толкова време в търсене във всичките теми .

      Коментар


      • #4
        До: Софтуеар за навигация на Нисан

        Здравей,
        Искам да попитам дали тази навигация ще стане за Нисан Примера 2002.
        Благодаря предварително.
        Поздрави.

        Коментар


        • #5
          До: Софтуеар за навигация на Нисан

          Здравей,

          Не мога да ти дам 100%-ов отговор - но по-скоро не.
          Твоята навигация би трявало да е Carminat VDO, която не е съвместима с това DVD. Sorry!

          Коментар


          • #6
            До: Навигация за Нисан Навара

            е това е гадното на вградените навигации че не работят и струват една торба пари

            Коментар


            • #7
              До: Навигация за Нисан Навара

              Имал си бол пари , дал си. Аз затова моята я отказах (не на Нисан , ама все тая).

              Коментар


              • #8
                До: Навигация за Нисан Навара

                Картата на България не е много подробна .Диска е около 150 лв

                Коментар


                • #9
                  До: Софтуеар за навигация на Нисан

                  Благодаря,ще потърся.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Софтуер за навигация на Нисан

                    http://thepiratebay.org/torrent/4574...arminat_V28.1_
                    от тук сваляте фаила после го разархивирате и съдържанието го записвате с Nero като UDF/ISO на DVD+R DL (двуслоен) задължително трябва диска да е DVD+R DL и най-добре да е Verbatim има ги в Технополис по 4,50 лв. (и на други места ги има разбира се), след като го запишете.. ЧЕСТИТО имате карта на България, Румъния, Гърция и още 20-30 държави че, в момента не се сештам точно колко са. Аз съм с Nissan X-Trail 2008 г. и съм го пробвал реботи без проблем а за точността на картите и др. данни незнам точно защото и аз си я направих преди 2 дена. Това е от мен.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]Nissan X-Trail 2.0dCi 150 kc 2008г. full екстри:twisted:
                    [URL=http://kandonov.mondozoo.com][IMG]http://my.mondozoo.com/mondozoonfs/094c13b097971e1581c27b84f1284f52.png[/IMG][/URL]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Софтуер за навигация на Нисан

                      Може ли някой да го качи някъде тоя .rar защото при мен вече 3-ти ден стои на 0% ?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Софтуер за навигация на Нисан

                        нещо не ми се получава пробвах с flashget bitcommet и firefox download manager дава ми
                        The download cannot be saved because an unknown error occurred.

                        Please try again.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Софтуер за навигация на Нисан

                          ако имаш време и възможност може да ми я пратиш на skype ( gpekov ) ili icq ( 131473843 - snakespower )

                          Коментар


                          • #14
                            До: Софтуер за навигация на Нисан

                            Кажи поне за какъв автомобил, за да знаем има ли смисъл...
                            (...а не можеш да я свалиш защото store5 на data.bg поради някаква причина не работи...)

                            Коментар


                            • #15
                              До: Софтуер за навигация на Нисан

                              Nissan X-Trial 2008 по-нагоре поне пишеше, че работи...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X