Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

    Има ли желаещи от София да пътуваме заедно? Сматам да пътувам на 6-ти сутринта. Заедно е по-интересно.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

    Аз имам желание но няма да пътувам през София,а през Етрополе ако искате да се разберем и да се срещнем на Монтана там пътищата ни ще се засечат.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

      Ми няма лошо и в това. Аз не знам откъде ще минавам все още.

      Да видим другите какво ще кажат по въпроса.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Ми няма лошо и в това. Аз не знам откъде ще минавам все още.

        Да видим другите какво ще кажат по въпроса.
        До колкото гледах вчера от София е най-бързо през Петрохан,на мен пък ми е по согдно през Кашана нека всеки каже от къде и кога и да се разберем с кой къде да се чакаме и към колко часа ще е на уреченото място.Аз да речем смятам да пътувам на 6 сутринта така че да съм навреме в Белоградчик все още нямам час но ще го нагодя според нуждата и срещите разбира се ако не стане така че да не идвам но дано не стане .
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #5
          До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

          Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
          До колкото гледах вчера от София е най-бързо през Петрохан
          Лека поправка... От София е най-пряко през Петрохан, но най-бързо през Ботевград . Освен ако обичайно не взимаш завоите с вратите напред...

          Във всеки случай за всички, които не живеят край Дунава на запад от Русе, оптималният път все минава през Монтана, така че наистина е едно добро място за среща.

          Аз лично обаче се налага да съм там още на 5ти сутринта, така че не ме бройте.
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #6
            До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

            От София, след Берковица, пътя в ляво за Чипровци е най-пряко. Няма нужда да се ходи до Монтана.
            На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

            Коментар


            • #7
              До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Има ли желаещи от София да пътуваме заедно? Сматам да пътувам на 6-ти сутринта. Заедно е по-интересно.
              Аз съ ЗА. Смятам през Петрохан. Предложи място за среща. Предлагам не по-късно от 7.00ч.
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • #8
                До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

                Първоначално публикуван от gotin Преглед на мнение
                От София, след Берковица, пътя в ляво за Чипровци е най-пряко. Няма нужда да се ходи до Монтана.
                Петрохан, Берковица, Гаврил Геново, Долни Лом, Боровица, Белоградчик. Пътя е планински, но доста пряк и много живописен. Чипровци остава встрани, минава се само през разклона за него.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

                  Аз тръгвам на 5-ти към 18:00 часа. Ако има и други, дето ще пътуват Петък вечер, да звънят на 0884/770-232.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

                    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                    Аз съ ЗА. Смятам през Петрохан. Предложи място за среща. Предлагам не по-късно от 7.00ч.
                    Броите ме и мене за през Петрохан !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Петрохан, Берковица, Гаврил Геново, Долни Лом, Боровица, Белоградчик. Пътя е планински, но доста пряк и много живописен. Чипровци остава встрани, минава се само през разклона за него.
                      Това ми харесва. Какво ще кажете? По bg-maps го дават 3 часа (как ли го изчисляват??). Нека да си дадем малко аванс и да тръгнем в 6.30 така че до 10.00 най-късно да сме там.
                      О899 2б2 1З2

                      Коментар


                      • #12
                        До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

                        Костинброд, примерно? Или някъде в района? Пътя наистина е живописен. Скоро го минавах с колата.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

                          През Петрохан не съм минавал с Самурайчо.... дали ще се узори бая. Смисъл да не ви бавя много.
                          Инъче съм - ЗА!
                          За краткия път - ЗА! (ще е наистина по-интересен от главния)
                          П.п. Дали няма да им е рано на другите желаещи? Ако тръгнем,10+ джипки ще е бомба.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

                            За часа аз лично нямам претенции. Каквото реши мнозонството. Но пътя до крайната цел си е 3 часа. Излишно бързане и поемане на рискове не е нужно според мен.

                            До Костинброд стигам за 20-ина минути, така че и това не ми е проблем. Ще нося станции. Количество. Към момента имам 7 налични.

                            Може и на Bila в Надежда, например. От там до Костинброд е 5 минути път с камили.

                            Най-вероятно ще ходя сам, така че имам свободно място за навигатор.
                            Последно редактирано от sparkybg; 27-08-08, 23:17.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Дя вземем да се организираме да ходим вкупом на събора?

                              Казвате час и среща, и съм там. И Billa и Shell Надежда е добре.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X