Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неделна разходка с кросов финал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неделна разходка с кросов финал

    Здравейте на всички. Неделя се посъбрахме групичка...в рамките на нормалното някои хора отсъстваха, но вече взех да свиквам, че организация ни липсва...дет се вика най-сериозните бяха там (махмурлии и хора с работа са извинени с предупреждениеrinks: ). Този път в групата бяха и Сашо(misti) с приятелката си(която много съжеляваше...ама какво да си помисли човек като чуе разходка) и Мардик. Тръгнахме от Кичево, крайната цел беше мотопистата в Игнатиево. Снимки от самата разходка много не можах да направя, понеже горкичкият фотоапарат взе да се инати след 4тата, 5-тата река, но все пак проработи по-късно

    И така тук сме вече близо до Долище, и фотогеничния КФХ прекосява рекичките :




    Мардик, като за начинаещ показа много ентусиазъм и не се отказа никъде, браво само така:




    Сашо минава рекичката, ама някой го ръчка отзаде да пуска газта :




    Баща ми тоя път много културно каране направи...не му беше ден за къпане, жалко че по-късно отпадна:




    Тук имаше интересно изкачване, което за радост никога не е сухо и е весело там :








    И хайде отново фотогеничния КФХ, който както знаете много добре плува...вече и във сладка вода:
    :









    Следващото прекосяване на рекичката...много я харесвам тая пътека...много добре разхлажда лятото...ама нали съм репортера, нямаше кой да снима най-атрактивните преминавания :














    А Жеко беше толкова берз, че не го хванах почти никъде на снимките, ама и Априлията тоя път много го слушаше :




    Само Хрис изчакваше търпеливо позиция за хубава снимка :







    Тук спряхме за малка почивка точно на мястото където преди няколко месеца Жеко хвърли около 150 псувни в рамките на 20 минути и то само по италианците :




    Ето го и него...има и цензура даже...апарата го е срам да му хване лицето:



    Еййй първата снимка дето и аз и хондата се виждаме чудо ви казвам :




    Някой сериозно е решил да ми обърне внимание за снимка брееей...че и да изляза по добре с фотогеничния зелен японец :




    Ей една снимка почти да хвана Жеко как прескача едно доста интересно дърво...за начинаещите и мързеливите естествено имаше заобиколен път :




    Тук вече се наложи да спрем, понеже баща ми скърши кормилната система на едни камъни и остана без управление:




    Междудругото имаше малко спор... и тук Христомир разяснява колко е удобно с дивана в гората :




    Аз реших че като ме няма сниман през преминаването на реката, ще вляза в нея поне да ме има документиран до коленете :






    И после естествено едно изцеждане на ботушите :




    Един мааааалко сърдит поглед на излизане от гората :




    След това снимките са чак на Пистата в Игнатиево, Калоян така ни се зарадва като ни видя, че му се прииска да беше с нас в калта, отколкото на пистата :




    Под сянката атв-тата кротко чакат да им дойде реда....през това време пихме по едно студено безалкохолно, и баблудавахме моторите :




    Имаше много атрактивен скок точно пред нас...снимките които имам от кроса, ще пусна в другата тема :




    И след това започна 2ри манш атв-та, размърдах се да направя някоя друга снимка, тук Николен тъкмо излита :




















    Браво на всички много добро каране направихте! Останалата част от снимките в другата тема, Николене, ако ги искаш по-големи пиши ще ги кача.

    След това аз, Жеко и Хрис врътнахме по няколко обиколки на пистата...много яко беше...а и хондата ми хареса как се държи на скоците...смятам да повторя и потретя ... от самото прибиране нямам снимки понеже почти не сме спирали. Като цяло стана едно хубаво каране, видяхме се и с останалите на пистата покарахме и там...е да беше малко по-хладно, ама карай и така става . Надявам се снимките да ви харесат.

  • #2
    До: Неделна разходка с кросов финал

    Добра разходка сте си направили.А кой е този с гумите за асфалт и как е стигнал до там?
    KTM 300 2T '96 :twisted:
    KAWASAKI KFX 700 '08

    Коментар


    • #3
      До: Неделна разходка с кросов финал

      Излезе ли човек да покара,винаги става весело.Добре сте си изкарали.Женската част с право е сърдита.Извели сте я като за плаж.Няма как да и хареса.Облечете я в подходящ екип и ботушки и ще видите как ще и се промени мнението за калните разходки.
      Иначе репортажа е супер.Пожелавам Ви много такива преходи до зимата.

      Коментар


      • #4
        До: Неделна разходка с кросов финал

        Разходката беше хубава и много кална няма проблем с тия асфалтови гуми башана пере не го спира нищо освен едно влизане в коловоза, но ... всичко мина добре като за първо каране
        M.Minassian

        Коментар


        • #5
          До: Неделна разходка с кросов финал

          Добре се получи горе-доле...трябва ми водоустойчив апарат, че по-голямата част от снимките за нищо не става. Женската част с каквото и да я облечеш, се зарече с нас повече да не тръгва . Който нямаше гуми мааалко го бутахме, ама карай това си е тайна .

          Коментар


          • #6
            До: Неделна разходка с кросов финал

            Да, хубаво би се получило с такъв апарат. Ще позволява от по-близко да се снима и тогава ще бъдат по-добри снимките. Пък за гумите...пак добре са казвате кога ще караме и се мятаме, само че предупредете какъв ще е маршрута
            M.Minassian

            Коментар


            • #7
              До: Неделна разходка с кросов финал

              Маршрута се решава на момента на тръгването...при всички положения ще е интересен

              Коментар


              • #8
                До: Неделна разходка с кросов финал

                за толкова много кал,изглеждате доста чисти иначе е било супер.ПОЗДРАВИ.
                Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                Коментар


                • #9
                  До: Неделна разходка с кросов финал

                  Било е забавно,но не карайте по двама и носете подобаваща екипировка! Последната снимка е наставяна. Без малко да ме стреснете с нея.
                  [URL="http://www.m-real.net/multy/offroad/LOGO-HR/logo-HR.jpg"][IMG]http://www.m-real.net/multy/offroad/LOGO-HR/logo-HR.jpg[/IMG]
                  [/URL]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Неделна разходка с кросов финал

                    Първоначално публикуван от venchan Преглед на мнение
                    Било е забавно,но не карайте по двама и носете подобаваща екипировка! Последната снимка е наставяна. Без малко да ме стреснете с нея.
                    Ако беше на пистата нямаше да се съмняваш.Явно не си виждал на живо как кара Николен .Този скок го снимах и аз с апарата на Кало, надявам се и той да ги качи

                    Коментар


                    • #11
                      До: Неделна разходка с кросов финал

                      Виждал съм го,кара много добре! Зоом на снимката и ще видиш,че около него има бяло. После зоом на останалите снимки и ще видиш,че няма.
                      [URL="http://www.m-real.net/multy/offroad/LOGO-HR/logo-HR.jpg"][IMG]http://www.m-real.net/multy/offroad/LOGO-HR/logo-HR.jpg[/IMG]
                      [/URL]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Неделна разходка с кросов финал

                        Качете още снимки. Ако този скок е реален ... лол! Поздравления!
                        [URL="http://www.m-real.net/multy/offroad/LOGO-HR/logo-HR.jpg"][IMG]http://www.m-real.net/multy/offroad/LOGO-HR/logo-HR.jpg[/IMG]
                        [/URL]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Неделна разходка с кросов финал

                          Първоначално публикуван от venchan Преглед на мнение
                          Виждал съм го,кара много добре! Зоом на снимката и ще видиш,че около него има бяло. После зоом на останалите снимки и ще видиш,че няма.
                          Koй скок не е реален?!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Неделна разходка с кросов финал

                            Ако не вярваш виж тези снимки

                            Ако пак не вярваш ела на следващото състезание да се увериш
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Николен ATV; 27-08-08, 23:42.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Неделна разходка с кросов финал

                              Като се преближи наистина се вижда бяло мен,но това е от свтлината
                              Виж на някои от останалите снимки,на този скок,има около половината АТВ,
                              няма как да се направи монтаж,защото тои трябва да ме изреже от една снимка и
                              после да ме сложи на снимка, само на скока,без никой да го скача,
                              а как тогава ще обясниш прахта която се издига при излитане.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X