Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Чудовището" на Yordan Kolev

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Чудовището" на Yordan Kolev

    Първоначално публикуван от alex_markov
    " (в Тази връзка който не е видял "Чудовището" на Yordan Kolev, може само да съжалява)...
    Aми аз вече съжалявам даите да го видим това чудовище митично за което се носят само легенди предполагам Yordan Kolev има дигитален апарат и ще сподели с нас някоя и друга снимка на това чудовище
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    Първоначално публикуван от Дявол Коледа
    Първоначално публикуван от alex_markov
    " (в Тази връзка който не е видял "Чудовището" на Yordan Kolev, може само да съжалява)...
    Aми аз вече съжалявам даите да го видим това чудовище митично за което се носят само легенди предполагам Yordan Kolev има дигитален апарат и ще сподели с нас някоя и друга снимка на това чудовище
    Аз имам и снимки и филмчета, НО Yordan Kolev трябва да пусне темата и да разкаже повече, а определено си заслужава, Верваите Ми

    Коментар


    • #3
      Дявол Коледа

      Алекс пускай снимките и фимчетата че сега няма да мога да работя спокойно ще се вртя в леглото докато спя и разни други такива странични ефекти породени от интерес и любопитство убеден съм че Yordan Kolev ще ни поразкаже туй онуй за това чудовище
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        Алекс ,хайде пускай кадрото ,пък коментара от Данчо.На снимка 1 виждате това,на снимка 2 онова и т.н Иначе само ни раздразни апетита.Кога ще ядеме
        B+

        Коментар


        • #5
          ммм да и аз чакам чакам сви ме стомаха вече смилете се бре хора

          Коментар


          • #6
            Чакай да подгрея и аз малко темата - машината е супер, и като външен вид, и като параметри. Има един недостатък - малко са бавни главните предавания и максималната скорост е ниска, но за сметка на това е яка като локомотив
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от quadra
              Чакай да подгрея и аз малко темата - машината е супер, и като външен вид, и като параметри. Има един недостатък - малко са бавни главните предавания и максималната скорост е ниска, но за сметка на това е яка като локомотив
              Хубаво ни подгря Питам какво ще ядем ,а не топло или студено За машината собственикът да разкаже .
              B+

              Коментар


              • #8
                Е, не казвам, Йори ако иска да разкаже. Но понеже човека е скромен, остава да дойдете на разходка с него някой път и сами да се убедите що за чудо е сътворил
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Както ни зарибяваш така малко по малко ,след малко да не поискаме адреса ,сами да идем ,да видим.......
                  B+

                  Коментар


                  • #10
                    Ами поискайте си го от Йори бре, що от мен?
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от quadra
                      Ами поискайте си го от Йори бре, що от мен?
                      Ами ако не влезе в форума тая вечер..........
                      B+

                      Коментар


                      • #12
                        Е добре де, аз знам за тая кола всичко, обаче как да му развалим кефа на човека? Нали после трябва да ни утрепе.

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от Стефан
                          Е добре де, аз знам за тая кола всичко, обаче как да му развалим кефа на човека? Нали после трябва да ни утрепе.
                          Звънни му да идва....
                          B+

                          Коментар


                          • #14
                            бах хората е това не го очаквах от теб Стефане само тука ни подават трухички и ни гледат сеира оказа се че сумати хора знаят за това
                            стига толкова сте ни будалкали да не се окаже на краяя някоя бутафория
                            ех това лубопитство как ме гризе за ради вас

                            Коментар


                            • #15
                              Добре бе, говорих с човека, изгоних го даже от любимия му гараж, сега ще дойде
                              Не, съвсем не много хора знаят за чудото. Съседи сме просто. То, и по-рано щеше да е готово и да се разчуе, обаче зимата излезе студена и дълга. Че тия гадости освен пари, време и нечовешка воля искат и здраве, пък напоследък нещо ...((( Ама вече остават само дребни пудри, така че ей го, тая вечер ще разкаже. Цветно

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X