Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лепенка на OFFRoad

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • лепенка на OFFRoad

    от къде да си намеря такава лепенка помогнете ми моля

  • #2
    До: лепенка на OFFRoad

    Аз си взех от Голди. Порови във форума, има тема по въпроса.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #3
      До: лепенка на OFFRoad

      КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?
      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • #4
        До: лепенка на OFFRoad

        Моите ги получих от Stuntman_Mike (благодарности, Сашо)
        Бих Ви пратил от моите, колега, но както виждате - са с "никнем-а" ми.
        Ако някой има такъв без име, моля да предостави един на колегата.

        ПП. Колега fanfanetko,ако имате желание да дойдете на събора в Белоградчик на 6 и 7-ми септември (Подробности и записвания), вероятно там ще има кой да Ви даде стикер.
        Поздрави.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от nickbochev; 05-08-08, 22:16. Причина: корекция на наименованието (среща - събор) ;-)
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #5
          До: лепенка на OFFRoad

          искам и аз стикер !!! да не си фалщифицирам !)))))))
          а какво стана с ключодържателите.?))
          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
          ********************************
          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
          Honda Shadow VLX 600 - 1999
          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
          Влади

          Коментар


          • #6
            До: лепенка на OFFRoad

            Влади,
            по въпроса за ключодържателите се изписа доста (Ключодържатели с логото на форума), и в крайна сметка, май само 10-15 човека са си поръчали. Аз си поръчах първите два (единия съм го дал на колегата Argo като мостра, нищо че е с ник-а ми, така че имам у мен само един).

            Живот и здраве, като дойдем на море другата седмица (Созопол), ще ти се обадя непременно да се видим и тогава ще ти покажа "на живо" как изглеждат ключодържателите.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #7
              До: лепенка на OFFRoad

              Лепенките са много добри, и аз бих искал да си намеря една такава. Много ме кефят. Макар и отскоро да съм член на форума.
              Михаил Филипов 0887895169
              As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
              Lockem in low and over the hills we go!!!

              Коментар


              • #8
                До: лепенка на OFFRoad

                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                Влади,
                по въпроса за ключодържателите се изписа доста (Ключодържатели с логото на форума), и в крайна сметка, май само 10-15 човека са си поръчали. Аз си поръчах първите два (единия съм го дал на колегата Argo като мостра, нищо че е с ник-а ми, така че имам у мен само един).

                Живот и здраве, като дойдем на море другата седмица (Созопол), ще ти се обадя непременно да се видим и тогава ще ти покажа "на живо" как изглеждат ключодържателите.
                ок очаквам !
                понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                ********************************
                JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                Honda Shadow VLX 600 - 1999
                FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                Влади

                Коментар


                • #9
                  До: лепенка на OFFRoad

                  Искам да попитам възможно ли е Stuntman Mike да си остави скаип ако има или имейл.Защото и аз искам да си поръчам няколко лепенки.

                  Коментар


                  • #10
                    До: лепенка на OFFRoad

                    Първоначално публикуван от nemeca Преглед на мнение
                    Искам да попитам възможно ли е Stuntman Mike да си остави скаип ако има или имейл.Защото и аз искам да си поръчам няколко лепенки.
                    Колегата е отговорил в настоящата тема с необходимия линк:
                    Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                    Като се прочетете там, се вижда тази публикация:
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=653 на Stuntman Mike.
                    Там Сашо е дал бърз линк, в който е посочил адреса си: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=637
                    Нарочно не го изписвам наготово, за да можеш да поразгледаш форума и да разбереш част от неговата същност.
                    Успех.
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • #11
                      До: лепенка на OFFRoad

                      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                      Колегата е отговорил в настоящата тема с необходимия линк:


                      Като се прочетете там, се вижда тази публикация:
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=653 на Stuntman Mike.
                      Там Сашо е дал бърз линк, в който е посочил адреса си: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=637
                      Нарочно не го изписвам наготово, за да можеш да поразгледаш форума и да разбереш част от неговата същност.
                      Успех.
                      Добре де а мойте дългоочаквани лепенки ако дойдат до една седмица ще си ги платя двойно.Не. Тройно ще ги платя.Ама ги чакам вече 2 месеца

                      Коментар


                      • #12
                        До: лепенка на OFFRoad

                        а и аз бях поръчал от тези лепенки дали защото съм по близо до бургас че трябва да мине година за да ги получа

                        Коментар


                        • #13
                          До: лепенка на OFFRoad

                          Колеги, в препратката в тази тема ще намерите информация как да поръчате стикери. Съжалявам ако се налага да почакате, но стикерите се правят на листове от метър на метър - разбирате, че не мога (и нямам никакво желание да го правя) да пускам заявка по заявка за по 2-3 стикера, още повече, че аз не се занимава с това - правя го в свободното си време и го правя изцяло от добра воля. И тъй като започва да ми отнема твърде много време - най вече да обяснявам защо стават толкова бавно стикерите (време, което няма) след партидата за Септември, която подготвям, вече заявки няма да приемам и няма да се занимавам повече с това. Всеки от Вас би могъл да отиде в първата срещната рекламна агенция и да си ги поръча - сроковете ще са далеч по-кратки, цените също.

                          В темата за това как да се познаваме на пътя ясно съм се опитал да опиша как можете да си поръчате стикери. Опитал съм се да отговоря на всеки с по две-три думи кога ще са готови стикерите и съжалявам ако някой е останал разочарован.

                          Поздрави и хубави почивни дни!

                          Коментар


                          • #14
                            До: лепенка на OFFRoad

                            Прав си е човека,ако има някой с познат с подходящо оборудване да се пита колко струва и да си дадем заявки

                            Коментар


                            • #15
                              До: лепенка на OFFRoad

                              Здравейте колеги. Понеже нямам права да пиша в темата КАК ДА СЕ ПОЗНАЕМ... пиша тук.

                              Питането ми е дали мога и аз да си поръчам лепенки??
                              :!:Предлагам пароструйка и ламелен компресор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X