Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цени на масла MOTUL

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цени на масла MOTUL

    Някой може ли да ми каже какви са цените на маслта MOTUL литъра за
    1.-Минерално
    2.-Полу синтетика
    3.-Пълна синтетика
    LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

  • #2
    До: Цени на масла MOTUL

    www.prospeed.bg

    Коментар


    • #3
      До: Цени на масла MOTUL

      Какво е FACTORY LINE И КОЛКО ПАРИ Е ЛИТАРА НА ТОВА 300V 4T FACTORY LINE 10W40 А и в каталога е даден Доминатор 88 година а моя е 94 или няма значение.
      LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

      Коментар


      • #4
        До: Цени на масла MOTUL

        Като са ти дали координатите на фирмата вносител, защо очакваш някой във форума да ти дава цени вместо да вдигнеш телефона и да питаш вносителя ?!?
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          До: Цени на масла MOTUL

          Няма нужда и да се обажда, цялата информация я има на страницата, освен това имат и електронен магазин /след регистрация/. Обслужването от там е много добро, поне според мен. Ползвам ги от 3 години.
          P.S. За автомобил 300V е Competition 15W50 - двоен растителен естер - синтетично, за мотор - не мога да кажа, съжалявам. Дано съм бил полезен.
          Последно редактирано от plest; 30-07-08, 21:51.

          Коментар


          • #6
            От: Цени на масла MOTUL

            Темата е малко старичка, но бих я съживил. Значи аз си пазарувам от проспийд от 7-8 години и съм много доволен. Обаче ровейки из нета излизат доста по-ниски цени. Например 8100 x-clean 5 40 в проспийд е 121.50 за 5 литра, а из форуми и дори в няколко магазина го има за 80-90 лева 5л, като дори има и промоция в 1 за 72... Къде е уловката и има ли някаква шашма? От вносителите поне съм сигурен, че маслото е това, което е...

            Коментар


            • #7
              От: Цени на масла MOTUL

              Няма шашма.Има си търговска отстъпка и печалба.Капиталистически думички.Надценката тук варира между 200 и 300%.
              Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
              Disco 1 бекъп
              Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

              Коментар


              • #8
                От: Цени на масла MOTUL

                Ами то и аз така си мисля да е, но рекох да питам, щото да не изям някой клапан от спестени 50-100 лева...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X