Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети преди покупка на Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвети преди покупка на Паджеро

    Здравейте,
    Днес в търсене на джип обикалях авто къщи в Дупница и София-Горубляне. Дупница нямаше нищо интересно.
    В София харесах Паджеро къса база 1995г., 2,5 TDI, внесена от Италия. Реалните километри не ги знам колко са, но на километража пишеше 149 000км (на което не вярвам). Джипа изглежда запазен. Ръжда не се забелязва. Цената е 7 600лв.
    Моля, кажете мнение? Заслужава ли си?
    Ако реша да взема машината къде мога да разчитам на читав сервиз за поддръжка и смяна на масла, филтри, ремъци?
    Благодаря на всички

    Светът на Владо

  • #2
    До: Съвети преди покупка на Паджеро

    Сигурно ще прозвучи тъпо защото не съм бил собственик на Паджеро, но карах 2.5 версията. Според мен малко е мудна, по добре 2.8 дизел или по-добре 3.0V6. Поздрави
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • #3
      До: Съвети преди покупка на Паджеро

      Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
      Здравейте,
      Днес в търсене на джип обикалях авто къщи в Дупница и София-Горубляне. Дупница нямаше нищо интересно.
      В София харесах Паджеро къса база 1995г., 2,5 TDI, внесена от Италия. Реалните километри не ги знам колко са, но на километража пишеше 149 000км (на което не вярвам). Джипа изглежда запазен. Ръжда не се забелязва. Цената е 7 600лв.
      Моля, кажете мнение? Заслужава ли си?
      Ако реша да взема машината къде мога да разчитам на читав сервиз за поддръжка и смяна на масла, филтри, ремъци?
      Благодаря на всички

      В Ратола София или при Пламен
      Дори при избора на кола те съветвам първо от там да минеш преди да отидеш в кат....да няма скъпи изненади Цената му е добра,особенно ако има клима!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X