Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

    А ето и малко снимки от днешния първи състезателен ден!























  • #2
    До: Място за въпроси относно "6 Days Crazy Job" - 2008

    И аз направих някоя и друга снимка и някое клипче - не са много, тъй като наблегнах повече на гледането ...
    В момента се качват на ФТП-то, малко ще ги пообработя и тия дни ще ги пусна.
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар


    • #3
      До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

      Първоначално публикуван от Краси Грудев
      !!!!!
      Тъкмо имам и няколко снимки на едни арабски шейхове, които видно проявяват интерес към ендуро спорта по нашите земи и даже някои оттях се бяха оборудвали и с мотори (да не говорим, че с тия "рокли" им беше малко трудно да се качат на мотора без да ги запретнат нагоре )
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #4
        До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

        Снимки на роднини и приятели
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000653.jpg
Прегледи:1
Размер:212.8 КБ
ID:5061812 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000654.jpg
Прегледи:1
Размер:212.8 КБ
ID:5061813 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000655.jpg
Прегледи:1
Размер:204.6 КБ
ID:5061814 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000656.jpg
Прегледи:1
Размер:178.1 КБ
ID:5061815
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000657.jpg
Прегледи:1
Размер:228.0 КБ
ID:5061816 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000658.jpg
Прегледи:1
Размер:241.3 КБ
ID:5061817 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000659.jpg
Прегледи:1
Размер:102.0 КБ
ID:5061818 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000660.jpg
Прегледи:1
Размер:210.6 КБ
ID:5061819
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000661.jpg
Прегледи:1
Размер:196.6 КБ
ID:5061820 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000662.jpg
Прегледи:1
Размер:198.5 КБ
ID:5061821 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000663.jpg
Прегледи:1
Размер:218.6 КБ
ID:5061822 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000664.jpg
Прегледи:1
Размер:190.8 КБ
ID:5061823
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000666.jpg
Прегледи:1
Размер:204.4 КБ
ID:5061824 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000667.jpg
Прегледи:1
Размер:217.5 КБ
ID:5061825 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000670.jpg
Прегледи:1
Размер:220.0 КБ
ID:5061826 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000671.jpg
Прегледи:1
Размер:245.5 КБ
ID:5061827
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000673.jpg
Прегледи:1
Размер:268.0 КБ
ID:5061828 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000674.jpg
Прегледи:1
Размер:200.9 КБ
ID:5061829 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000676.jpg
Прегледи:1
Размер:204.8 КБ
ID:5061830 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000679.jpg
Прегледи:1
Размер:276.9 КБ
ID:5061831

        Най-хубавото беше , че се видях с много приятели.
        Последно редактирано от Димитър; 06-07-08, 20:37.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #5
          До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

          Митак искам да поговоря с теб.Скайпа ми е niki737236

          Коментар


          • #6
            До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

            Интересно трасе и интересно състезание се получи...жегата ми дойде в повече, но си заслужаваше
            Имаше си всичко и за публика и състезатели, а препятствията се наблюдаваха отвсякъде...
            Започвам с нашите момчета разбира се... Пламен Йоцов явно го мъчат още травмите и си пази силите за следващите дни...





            Борко кара със скоро счупена китка, въпреки забраната от треньорския щаб...



            Мишо Митов беше във форма и си "прелиташе" препятствията







            И в това време тъкмо да "изплакна" окото и фотапарата и ...



            "Отгоре" се получиха строги напътсвия...и само до тук...



            Направи ми впечетление, че колегите мотористи са задобрели и нямаше много падания...









            Но пък имаше много "фри-стайлери"...







            А това си е майсторлък...Да направиш шпагат на мотора...















            А това не е просто падане...това си е молитва за дъжд..., че беше жега...



            И тогава се появиха някакви "арабелки" и всички си помислиха, че в Комисия Ендуро ще влезе някой "петро-долар", а собствениците на АТВ-та Kawasaki се надяваха да си решат проблема с разхода на гориво...бензина гони вече 3 лева
            Да, ама Не... беше...Краси Грудев



            А човекът-преса Румен Петков обеща, че другият път на фланелката ще пише и OFFroad-Bulgaria.com



            Коцето Панайотов даваше СТРАТ-ФИНАЛ със специални очила, дето се вижда розово, най-вероятно...
            Трябваше обаче да си вземе маска за носа...доста прах изяде днес съдийския състав





            После отидох до пресичането на реката и там Сифона направи леко показно как се минава







            Хванах само част от "Хобито", по-интересни бяха АТВ-тата, но за тях по-късно...













            А Дидка още се чуди дали да кара АТВ или мотор, но сле днешния ден май ще вземе правилното решение...



            Обаче трябва и Мама да е съгласна... А нея вече я заболя главата...



            Терзиев беше в организацията днес...може би му дойдоха в повече "4 дни Луда Работа" с джипове, а сега и "6 дни Луда Работа" с мотори...



            Това е засега, за "чудесата" дето ги сътвориха АТВ-тата и новото попълнение в клас "Хоби" по-късно !
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-07-08, 21:42.

            Коментар


            • #7
              До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

              Така, ето и обещаните от мен пиктуреси (казано на чист български ), но преди това малко за самото състезание от моя гледна точка:
              състезанието според мене беше много добро, денят също беше хубав - вярно беше доста жега, но от време навреме подухваше ветрец, та специално аз жегата сякаш не я усетих чак толкова много (а даже не съм пил бира днес, а и как да пия, при това бавно обслужване на кебапчийницата ), иначе такъв тен съм хванал гледам, че ... В началото мислех, че е мръсотия от пепелака около трасето, ама не било
              Нивото на състезателите също ми хареса, особено някои са много задобрели (тук искам да вметна, че аз гледам на живо състезания от година на година, т.е. когато са тук в Ст Загора, защото нямам възможност да ходя на другите ), организацията също според мен беше на ниво.

              Ето и снимките от състезателен ден № 1:

              Част от Х-трака






              А с това щяха да извозват отпадналите мотори по трасето






              По едно време кой минава?


              Част от операторите имаха много добра позиция, но пък бяха далеч от кебапчетата


              Тук вече е първата серия на "Мотори ЕКСПЕРТ" - Светльо Деведжиев на снимката. Много ми хареса как кара, много е задобрял, и естествено благодарение на доброто си каране стана първи в серията:


              Не така се развиха обаче нещата за Слави Брейчев:


              Румен на лов за хубави кадри


              Тук втората серия на "Мотори ЕКСПЕРТ" - Кокера къртеше мивки и лепеше плочки (това съм го чел от тийнейджърите по форумите ) - още на първата обиколка като се появи от ендуро теста значително се беше откъснал от другите, като запази първото си място до края, и освен това никой не успя да подобри неговото време


              ММ също кара сравнително добре, но явно не толкова добре, защото остана по-назад в класирането


              Същото важи и за братчеда му :


              А ето и един от арабските шейхове, за които ви споменах по-горе


              Наистина е трудно да се качиш на мотора без да запретнеш малко роклята

              Това е един от австрийските състезатели, който се спука от псувни, след като преди едно от препятствията външната гума барабар с вътрешната беше излязла изцяло от задната капла


              "Каскадьора" от Риск Клуб Габрово - № 205 (забравих му името ) - клас "Мотори ХОБИ":

              такъв лупинг направи, че е цяло чудо, че му няма нищо - дано някой е щракнал някоя снимка или клипче, защото аз изпуснах момента. В първия момент помислих, че преди финала за гъзария поздравява публиката, махайки във въздуха, но се оказа не е точно така

              Карл Катох караше в Хоби класа, но остана втори в серията:


              АТВ ЕКСПЕРТ - в първата серия имаше пак люта битка между Еди и Десислав, но в крайна сметка някъде по средата на серията Еди отстъпи първото място на Десо:


              Трети остана Краси Колев:


              Едно интересно мотопедче - не бях виждал такова досега:


              Лагера на гостите от Австрия:


              Точно до тях беше бокса на MG Racing


              Клас "Джуниър" - момчето на Крейзи Джоб (Мирослав май се казваше) направи страхотно каране - направи ми впечатления, че минаваше повечето от препятствията дори по-добре от доста "експерти"


              Ади малкия остана след него:


              Може би тук е мястото да спомена, че Ади ми направи не много добро впечатление с поведението си с мотора извън пистата - при наличието на публика около него караше мотора на задна гума, буксуваше и т.н., като с това сипеше допълнително прахоляк върху нас - мисля, че мястото на подобни изпълнения не е сред хората от публиката И други състезатели минаваха около нас, но си караха бавно и спокойно Поздравления за него и карането му, но мисля, че като подрастващ още отсега трябва да се научи на някои неща

              Клас "ЖЕНИ" - Теди Деведжиева:

              Много добре кара и мисля, че тя финишира първа, но не съм 100% сигурен

              Кака Ивка


              Тя също кара добре и мисля финишира първа при мотоциклетите

              Е, някои препятствия ги минаваше по много странен начин (бягайки до мотора), но все пак ги минаваше :




              Денка нещо не беше в най-добрата си кондиция май


              Имаше и чуждестранна състезателка (предполагам австрийка), но не й запомних името, пък и карането й не беше кой знае какво сякаш


              Докато каките се потяха по трасето, на Данчо Йорданов малчуганите се подготвяха


              Диляна Лагадова - евала за нея днес - не кара много добре, но пък препъртя сериозен инцидент, след който обаче се окопити и пак подкара по трасето, само и само за да завърши По думите на хората около мене (от които и организатори) при едно от препятствията след падане си е ударила лошо крака, при което от болката е припаднала, но докато линейката дойде и тя вече се е свестила


              А тук една бъдеща звезда нервно чака да разчистят препятствията пред него, за да може да ги премине на задна гума .... с колелото


              В това време пък Данчо Йорданов и Митков се подготвят за двубой с директни елиминации по трасето


              В крайна сметка надделяха малчуганите на Данчо с думите "татеее, айде като се наиграете с чичо Митков, дайте и на нас да покараме, а?" (хехе, майтап), които най-накрая подкараха моторетките по ливадата :



              Всички снимки ТУК - има ги и в пълен размер (1600 х 1200), както и някой и друг клип

              Моля да ме извините, ако съм допуснал някои неточности в коментарите си

              Айде, чакаме още снимки на хората с големите фотоапарати
              Последно редактирано от HD; 06-07-08, 22:07.
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • #8
                До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                Започвам с АТВ "Хоби", защото там има новина,,, Чемширов, следвайки примера на Стоян Магарето (при моторите) и Терзиев ( при джиповете) вече е в "Хоби" клас
                Както се казва "Таз година в "Хоби", догодина в ..."Жени"







                "Малиииии...колко народ отказах от "Експерта" Направо ми е съвестно...



                Отбора на "Вромос" си беше като по учебник,,, Голяма красота...два Ренегата, яки и красиви











                Венци "Тойотата" от Габрово явно е впечетлен от красотата и моща и вече е щастлив собственик на Ренегат



                В "Експерт" имаше голяма борба във всички серии и наистина там нивото е високо...





























                Колев нещо не беше във форма, но явно това е тактика за заблуда на противника











                А Стоянчо се чудеше, дали да се пусне с "това нещо" или само да си го ползва като столче...





                Това е от мен ! Успех на всички участници и организатори и безаварийно завършване на състезанието !!!
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-07-08, 23:14.

                Коментар


                • #9
                  До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"


                  Щаба на ЕдиМоторс







                  Тук Светльо е седнал на задната седалка

                  Слави подлата предната си гума да му е по лесно па Пламен за премине


                  CRA****OB, абе не разчитам какво пише на билборда






                  Кокера кара като тигър и после стана съдия-отцепка на алеята в парка







                  А тук на реката - купона течеше




                  ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ на горната снимка,
                  след скокчето от рампата тази състезател по "фристайл" завари газта без да иска и така скочи от следващия скок,че то едно време го изгубих от поглед.
                  Имах време да включа фотоапарата да фокусирам и все пак да хвана приземяването му.
                  Излетя над 4 метра височина и поне 10м дължина,във въздуха си подложи мотора под тялото та да падне по на меко


                  Бат Еди и Десо

                  Сашо

                  Крейзи джопки






                  "Не стават така тия работи"

                  Много са им изравнени силите на Десо и Еди
                  А разговор между двамата
                  Десо:
                  Що ме засече
                  Еди:
                  Е нали сме на състезание


                  Днес Десо стана първи





                  169ти дръпна здраво на двете крейзита в серията си и завърши БРАВО


                  Силвестър Бутански пък би Сашо Каранов



                  Клас Жени


                  Теди първа



                  Дидка падна лошо
                  Линейката първо се заклещи в стартовата арка после имаше малък проболем с това препятствие

                  Дидка яхна мотора и избяга до като не са дошли и полицаите

                  Ива също имаше кофти късмет

                  Състезателите като видяха доктора всеки го заболя по нещо



                  Успех на всички и от мен!!!
                  Последно редактирано от Краси Грудев; 07-07-08, 18:04.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                    Здравейте и от мен !
                    За пръв път няма да пускам снимки и то от кръга точно в нашия град, но фотоапаратът ми за втори път през този месец здаде багажа.
                    Благодаря на колегите, които са снимали и са пуснали много снимки !
                    Както казва нашият съфорумец и съгражданин HD (Христо), напредъкът в ендурото сред състезателите ни се вижда осезаемо. Докато миналата година само Ерик Брандауер прескачаше препятствията, то сега около половината наши състезатели вече го правят, а приятелят ни Валтер Щиглер (Австрия) каза, че скокът при българите в сравнение с миналата година е огромен !
                    Дългата шестдневка наистина поразколеба доста състезатели, които не дойдоха да карат, но мисля, че все пак най-качествените са в Стара Загора. Имаме общо 60 състезатели заедно с чужденците и без Junior 1.
                    Мисля, че това число ще се увеличи по време на навигацията, защото има такива, които не караха днес, а се записаха за утре.
                    Въпреки, че четири дни Кокера кова препятствия, коси трева и не успя да пробва ескстрийм теста нито веднъж, днес кара много яко, окрилен от аплодисментите на публиката. Втори остана Светльо Деведжиев, а трети се класира австрийски състезател, на който не помня името. Австрийците караха премерено, много технично преминаваха през препятствията, но не им достигаше скорост. От Карл Катох очаквахме много повече, но той на два пъти дави цвайката си в реката и остана назад.
                    Този път Десо победи Еди при ATV "Expert", а Силвестър Бутански съответно - Сашко Каранов.
                    В "Хоби" мотори ми се струва, че Магарето даде най-добро време.
                    При Junior 2 - Мирко (Crazy job) кара страхотно и този път взе реванш от Ади, който също кара много атрактивно.
                    При жените Теди Деведжиева изпусна на два пъти едно и също препятствие и след половин часово наказание отиде на последно място. Първа излезе Ива Станоева. От германката Даниела Пекса се очакваше много повече, но тя претърпя техническа повреда и това и попречи да кара според възможностите си.

                    Утре следва етапът "Двете планини", в който се пресичат перпендикулярно Средна гора и Стара планина по било без път или пътека, в който навигацията е много важна ! След завършване на етапа ще ви информирам за точното класиране до момента.
                    За съжаление снимки пак няма да имам, но ще помагам на снимачните екипи с кадри от видео камера.
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                      Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                      Тъкмо имам и няколко снимки на едни арабски шейхове, които видно проявяват интерес към ендуро спорта по нашите земи и даже някои оттях се бяха оборудвали и с мотори (да не говорим, че с тия "рокли" им беше малко трудно да се качат на мотора без да ги запретнат нагоре )
                      Между другото тия рокли ги произвеждат фабрично с климатроник
                      Направо измръзнах
                      Другия път спайдър мен щял да дойде...

                      При жените Теди Деведжиева изпусна на два пъти едно и също препятствие и след половин часово наказание отиде на последно място
                      .

                      Най-вероятно не е разбрала,че трябва да го преминава
                      Сигурен съм дори без да и се обаждам,че е така...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                        Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                        Между другото тия рокли ги произвеждат фабрично с климатроник
                        Направо измръзнах
                        Другия път спайдър мен щял да дойде...
                        Абе да ти кажа, имам един роднина, който доскоро живя няколко години в Бахрейн - наистина каза, че тия роклички държали хладно Не съм пробвал лично за да кажа, но климатроника е ключа към всичко

                        Ейй, сега като видях снимките на колегите, се сетих за Данчо Йорданов, който кара много добре (Сифона водеше докъм средата на серията, но нещо се обърка - после каза, че му се е схванала много едната ръка), но буквално в последния метър преди финала бе изпреварен от един от австрийците Може би Данчо си мислеше, че се е пооткъснал, даже на едно от последните препятствия погледна назад да види как е хавата, австриеца го беше понаближил, но Данчо май нещо се позапъна на препятствието, а и си мисля, че ако беше давал пълна газ докрай все пак щеше да спечели серията Нищо, да сме живи и здрави
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • #13
                          До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                          Ама , колеги, какви са тия работи????

                          Пуснете снимки и от купона де.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                            За съжаление купон няма. Всички са съсредоточени в състезанието и с някои малки изключения си лягат рано. За почивния ден сме организирали такъв !

                            Днешният етап премина много добре, няма контузени, което е много радостно. Светльо Деведжиев кара много добре, но е наказан за превишаване на скоростта в населено място и в генералното класиране остана зад призовата тройка, която за сега е: Кокера, Данчо Йорданов, Пламен Йоцов. Разликите са много малки, така че всичко ще се реши тепърва през останалите три етапа от състезанието.
                            Друг любопитен факт е, че след като на Еди днес му извряха водите на ATV-то, извря му и маслото и той продължи да кара Кавазакито близо 20 км без вода и масло през силно пресечен и труден за ATV терен и достигна до 30 минутната почивка, където съответно възстанови липсващите вече консумативи. Десо остана да му помогне и така победата грабна Радо от Crazy job.
                            При мотори хоби засега води Стоян Стоянов следван от Петер Несута.
                            В АТV Хоби Сашко Каранов победи базапелационно конкурентите си, а джуниарът на Crazy job - Мирко отново надделя над по-младия и перспективен Ади.
                            При жените Теди Деведжиева "смля" конкурентките си с голяма преднина.
                            По-късно ще ви постна извадки от протоколите на съдиите.
                            Снимки за съжаление нямам, тъй като няма с какво да снимам, но след секунди заминавам да си купя поне някаква сапунерка за утре и четвъртък, тъй като ще бъде интересно и не е за изпускане !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Снимки и коментари от "6 Days Crazy Job 2008"

                              Ей, тез семейство Деведжиеви таз година големи хали бе
                              Но пък аз съм много доволен (а вярвам и не само аз), защото обичам да гледам хора, каращи добре
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X