Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КТМ SX-85 - настройки на карбуратора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КТМ SX-85 - настройки на карбуратора

    Колеги много ще съм ви благодарен ако някои запознат ми изпрати таблица с настроики на карбуратора ктм 65 куб. пълен крос 2006год. Да кажем за пистата на Ридо Самоков надморска височина 951-1000метра надморска височина и 25-30градуса..Жиглъорите какви номера са и иглата на кои пръстен е?? Имаше такава табличка за Кавазаки която е много ценна,ако можете помогнете!!!

  • #2
    До: КТМ 65 куб.-настроики карбуратор!!!

    ето ти стандартните настройки които са за 500м надморка височина и 20 градуса температура
    съответно ако температурата и надморската височина са по-големи трябва да обедниш сместа, а ако са по-малки трябва да я обогатиш.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от iva_kx; 03-07-08, 22:03.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #3
      До: КТМ 65 куб.-настроики карбуратор!!!

      Ако карбуратора ти е Mikuni - хващаш утре телефона, и се обаждаш в магазина - 02 957 12 46, мисля че все още имаме микуни линийки. Представлява една табличка като старите логаритмични линийки - слагаш си реглажите които имаш в момента, и от там можеш да си изчисляваш "ако се кача на Х метра надморска какво става", ако температурата е еди каква си какво става", и т.н.

      Трябва обаче да си наясно с футове и фаренхайти, понеже е щатска линийката, не е в метрична система.

      Също трябва първоначалният реглаж да ти е добър за да ти служи за ориентир. Иначе нищо не правиш.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        goblin

        Благодаря ти Goblin за табличката на кавазакито стана трепач с новите настроики,а за ктм-а съм объркал не е 65 cc a 85cc.та акоима нещо подобно прати ми!!!

        Коментар


        • #5
          До: КТМ SX-85 - настройки на карбуратора

          Ето
          Прикачени файлове
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: КТМ SX-85 - настройки на карбуратора

            БЛАГОДАРСКО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Коментар


            • #7
              До: КТМ SX-85 - настройки на карбуратора

              MUta , коментара ми е извън темата ама не мога да ти пратя лично съобщение , аз съм от Долба баня и карахме май веднъж заедно дай някакъв скайп или тел. ако може да идвам с вас да караме ,че тука напоследък няма жива душа всеки си седи вкъщи
              [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

              Коментар


              • #8
                борис

                Приятелю,на последък аз карам само на пистата,но знам че наще от Самоков се събират почти всяка събота на бензиностанция Shell на края на града!!! тел. ми е 0888 62 61 81 Митко когато решиш звънни ще получиш информация,аре със здраве!!!!!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X