Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ 469 Ремонта почна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ 469 Ремонта почна

    Най накрая дойде ред на работното конче да се превърне в 2 в 1 обикалящ из гората и пак конче през седмицата(в ръцете на родителското тяло) .Колеги гледайте и давайте мнения и насоки .Засега почнахме с нова решетка под купето греди и т.н. , нов под,кърпене и повдигане на калниците отзад и нови ресиори (предната група от газка ми стигна за подсилване и на 2 та комплекта),сега се чудя за предните калници дали и как да ги отрежа.

  • #2
    До: УАЗ 469 Ремонта почна

    Успех в начинанието!
    И снимки разбира се.
    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

    Коментар


    • #3
      До: УАЗ 469 Ремонта почна

      Успех! С теб сме! И да кажа и аз: непременно снимки.
      LZ1GYY
      0898 436 956

      Коментар


      • #4
        До: УАЗ 469 Ремонта почна

        Само идея за калниците, после задължително с профил или малко усилване, че много се осукват Успех
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • #5
          До: УАЗ 469 Ремонта почна

          снимките не са се прикачили сега ги давам.Виждал съм на някои колеги(Вальо Вушев) защитна решетка под бронята ма къде ли се захваща ?
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            До: УАЗ 469 Ремонта почна

            Nik, това твоя уаяз ли е, мн добре изглежда
            http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
            Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

            Коментар


            • #7
              До: УАЗ 469 Ремонта почна

              Айде бе човек че свърши сезона докато го направиш,а ние увършахме света нагоре.Не каза нищо изгонихте ли мечката от Рибарица .(може би не си си прочел съобщението дето ти пуснах).Успех с ремонта .Пусни едно лс като приключиш и да заформим една приятелска среща на Вежен или на Бенковски

              Коментар


              • #8
                До: УАЗ 469 Ремонта почна

                Както казват по нашия регион "Да не ти влиза майстор в къщи".А инак сезона е целогодишен пък и покрай туризма сега почти нямам време ,а иначе отзад сме почти готови вече е минато с 999 и протекта, минахме с флекса напред .
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: УАЗ 469 Ремонта почна

                  Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                  Само идея за калниците, после задължително с профил или малко усилване, че много се осукват Успех
                  Този УАЗ съм го виждал из Лозен.Ник,що не казваш че си ти,бре?(Бях с наджипения Голф)...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    До: УАЗ 469 Ремонта почна

                    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                    Този УАЗ съм го виждал из Лозен.Ник,що не казваш че си ти,бре?(Бях с наджипения Голф)...

                    И той те е познал ама явно е срамежливо момчето или па си го уплашил нещо
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: УАЗ 469 Ремонта почна

                      Да бе така си е Бях тръгнал по работа То и в собственото си село вече немож да се скриеш от съфорумци Мерси за предимството
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • #12
                        До: УАЗ 469 Ремонта почна

                        Първоначално публикуван от мурселин Преглед на мнение
                        Както казват по нашия регион "Да не ти влиза майстор в къщи".А инак сезона е целогодишен пък и покрай туризма сега почти нямам време ,а иначе отзад сме почти готови вече е минато с 999 и протекта, минахме с флекса напред .
                        Да ти кажа че те навсякъде така викат за майсторите за сезона обаяе за мотори не съм съгласен че е целогодишен е поне за мен не е а за туристите направо бях изключил .предполагам че си много зает трябва обаче да ми дадеш някакъв телефон твой поне като идваме да звънна да пием по едно в Рибарица.Това ми е принципа НАВСЯКЪДЕ ДА ИМАМ ПОЗНАТИ И ПРИЯТЕЛИ и за това се боря пък и успявам

                        Коментар


                        • #13
                          До: УАЗ 469 Ремонта почна

                          0887695335 ,а иначе тая неделя идваха едни приятели от софия (пак от този форум),че вземахме една витарка за бъдещ член на офроуд манията и докато си седяхме на вагона доста ендураджии имаше и плевенчани ма доминатора не беше там

                          Коментар


                          • #14
                            До: УАЗ 469 Ремонта почна

                            Браво бе !Направо правиш папие-маше.Ако се сещаш.Че то много дантел марка е бил УАЗ-а.Ще го измоделираш,сигурен съм.Ха дано е готов за 5-ти ,а аз ще направя всичко възможно да ти пратя обещаното.
                            Густо майна , пътят свърши !!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: УАЗ 469 Ремонта почна

                              Взех му и резервоар от трабанче ма ако някой знае къде да го събера да казва

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X