Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда ХЛ600 карбуратор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хонда ХЛ600 карбуратор

    Проблема ми е следния:както си карам мотора на ниски до срени обороти и му дам рязко газ мотора се дави,даже направо гасне за около секунда и после пак тръгва като върна газта
    въпроса ми това нормално ли е за тоя модел и моите съмнения са дали трябва да се чисти карборатор или е по добре да не пипам там дето не разбирам

  • #2
    До: Хонда ХЛ600 карбуратор

    Нормално е....при ниски обороти и падаване на газ(рязко)всички мотори с ускорителни помпи и не само се давят
    MG RACING

    Коментар


    • #3
      До: Хонда ХЛ600 карбуратор

      Първоначално публикуван от SvetlioSV Преглед на мнение
      Проблема ми е следния:както си карам мотора на ниски до срени обороти и му дам рязко газ мотора се дави,даже направо гасне за около секунда и после пак тръгва като върна газта
      въпроса ми това нормално ли е за тоя модел и моите съмнения са дали трябва да се чисти карборатор или е по добре да не пипам там дето не разбирам
      Като подадеш разко газ до край буталото или клапата се отварят до край и навлиза голямо количество въздух и огладнява за гориво,дори новите CRF-и го правят,ако са фабрично настроени. С по-голям жигльор и повдигане на иглата този проиблем изчезва,както и бензина от резервуара Проблема не е от ускорителната помпа ,има го и при карбуратори без ускорителни помпи.
      Стефан Дянков

      Коментар


      • #4
        До: Хонда ХЛ600 карбуратор

        Значи да разбирам че мотора си е в ред,просто карача е слаб
        Мерси,но все пак ще му изчистя карборатора

        Коментар


        • #5
          До: Хонда ХЛ600 карбуратор

          А може ли само да ми кажете какво масло е най добре да му сипя на тоя кон(мисля че не е нужно да пускам нова тема за тоя въпрос)

          Коментар


          • #6
            До: Хонда ХЛ600 карбуратор

            Първоначално публикуван от SvetlioSV Преглед на мнение
            А може ли само да ми кажете какво масло е най добре да му сипя на тоя кон(мисля че не е нужно да пускам нова тема за тоя въпрос)
            Минерално 20W50, мотоциклетно. Един добър пример - KuttenKeuler, аз карам с такова, казват че е много добро за наще стари мотоциклети.

            TOP BIKE 4-T - KuttenKeuler

            Минерално, всесезонно моторно масло за 4-тактови мотоциклетни двигатели с висока мощност


            Предимства:
            • Максимална защита срещу износването на двигателя при тежки условия на експлоатация
            • Висока температурна стабилност, осигуряваща минимален разход на масло
            • Пълна защита от отложения

            Спецификации:
            • SAE 20W 50
            • API SG

            Можеш да ти го купиш от магазина за Мото Части в Зона Б18 в София...
            Последно редактирано от Daniel Gyorev; 19-06-08, 20:22.
            KTM Fen

            Коментар


            • #7
              До: Хонда ХЛ600 карбуратор

              10x за изчерпалтена информация

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X