Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Следваща сбирка на ЛР - 19-20 Юли в Родопите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Следваща сбирка на ЛР - 19-20 Юли в Родопите

    Изпуснах 3-та сбирка, затова предлагам да организираме 4-та в Западните Родопи! През юли или август, съобразена с календара на другите off-road мероприятия и с календара на повечето от нас. Места бол (гори, баири, върхове, гледки и езера, с пътища или без, хард или софт - да не изреждам всичко) + спа.
    Комбинацията си заслужава по мое скромно мнение.
    "Онова, което се случва, се случва навреме."
    Последно редактирано от ivied; 17-06-08, 10:25.

  • #2
    До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Дай конкретно предложение за дата и да почваме организацията.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

      Предлагам да е за 2 дни. Петък и събота, или събота/неделя... макар, че за мен най-удобно е през седмицата - може би, месеца на отпуските - август?! Идват летните жеги, що да не отморим 2 дни?
      И ако тръгнем по обратния път ??? - досегашните участници + новите желаещи да посочат 2-3 дати през които са свободни - и да изберем тази, с най-много съвпадения...
      __________________________
      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Дай конкретно предложение за дата и да почваме организацията.
      Последно редактирано от ivied; 17-06-08, 11:05.

      Коментар


      • #4
        До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

        Хайде, давайте предложения! 2-3 поне - от тях избираме тази дата, която устройва повечето от нас!

        Коментар


        • #5
          До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

          Ако е през седмицата, желаещите да посетят и покарат из Западните Родопи ще ползват намаление в хотела ни, въпреки сезона.
          Като дата - 1-во предложение:19-20 юли.

          Коментар


          • #6
            До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

            Първоначално публикуван от The saint
            Аз и без това искам да заведа някъде жената и децата в този период така че може и да се включа... ако ме искате... И ако става трасето за аматьори и по нови джипки....
            Сигурно някой ще ми се смее, но искам да питам дали ще ми трябват специални гуми за оффроуд за участие в такава сбирка?
            Както вече сте разбрали ще ми е за пръв път
            До колкото знам всеки с Ленд Ровър е добре дошъл. Колкото до гумите...колегите казват, че мойте били за мъгла (чисти асфалтови гуми) , а пък си минавам отвсякъде. А и обикновено терена не е много хард, а по скоро сбирката е за разходка из природата, ако може да се свърши нещо полезно и ... цър пър...
            ---------------------
            Шофирайте разумно!
            [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

            Коментар


            • #7
              До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

              Маршрути из околноста - колкото и каквито поискаш!
              И аз съм с летни гуми!
              Ще предложим маршрути подходящи за разходка със семейство - а в почивката, докато си спретваме пикника, хардаджиите ще си се кефят на воля.

              Коментар


              • #8
                До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                За мен делничините дни са силно проблематични, но не се съобразявайте с мен, а правете организацията, който може ще дойде.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                  19-20 Юли за мен е ок. Поне за сега така изглежда...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                    19-20 Юли за мен е ок. Поне за сега така изглежда...
                    И за мен е така. " Или поне така изгледа ........"

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    За мен делничините дни са силно проблематични, но не се съобразявайте с мен, а правете организацията, който може ще дойде.
                    То тия дати за празДнични.

                    От Иво, като местен, чакаме маршрут / прогонен 2-3 дни преди мероприятието/ и конкретни /оцифрени/ предложения за нощувка в х-л "Деви".
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                      Колеги то и аз съм новичак тук, и с най голямо желание бих се пресъединил към тези разпускащи разходки, но проблема е че ги правите доста далечко. До колкото разбрах от прочетеното е някаде покрай София. Има ли чалъм да е по към средата на България . Аз сам от Сливен и ми идва доста далечко да доида до столицата и от там по байрите и после обратно. Това направо си е един ден път

                      Коментар


                      • #12
                        До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                        Първоначално публикуван от ALTIDEAD Преглед на мнение
                        Колеги то и аз съм новичак тук, и с най голямо желание бих се пресъединил към тези разпускащи разходки, но проблема е че ги правите доста далечко. До колкото разбрах от прочетеното е някаде покрай София. Има ли чалъм да е по към средата на България . Аз сам от Сливен и ми идва доста далечко да доида до столицата и от там по байрите и после обратно. Това направо си е един ден път
                        И аз съм така,направо дискриминация
                        Бъдете здрави

                        Коментар


                        • #13
                          До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                          И за мен това са 90% от причините за досегашното ми неучастване !

                          Коментар


                          • #14
                            До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                            Този път, който не дойде ще получи БАН!
                            Може да се наложи и сам да се банна...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Следваща сбирка на собствениците на Ленд Ровър

                              Mного ще ме е срам с две Диско-та (е , още не съм стигнал Таргата , неговите не ги знам колко са ) да пропусна пак, ама ако пак ми е далеч ще търпя и банове.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X