Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Gas Gas Ec 250 Racing 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Gas Gas Ec 250 Racing 2008

    Здравейте на всички онзи ден ходих да гледам новият модел на ГАС ГАС 2008 и реших да го снимам зада видите как изглежда .Това е модела ЕЦ 250 Рейсинг който е малко по различен от тези като моя.Разликите са много малко но ги има те са запалване от модела за мотокрос,черни джанти,преден калник и фар,амортисиорите които са Олинс отзад и Закс от пред и е с други лепенки декориран .Много е хубъв и мене ме кефи много а даже и дигиталното табло е сменено с по компактно.Най сртанното от всичко е новата предница която до сега не е пускана в серийно производство.Модела 300 е абсолютно същия на външен вид.
    Прикачени файлове
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

  • #2
    До: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

    Доста добре изглежда, пък и би трябвало и доста добре да върви ) гаража ти изглежда приятно място за сутрешни дилеми кое ли да разтъркам днес ?

    Коментар


    • #3
      До: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

      Пепи можеш ли да питаш колко излиза ЕС300 и дали е със стартер като КТМ-а
      Иво Георгиев
      Gworkshop

      Коментар


      • #4
        До: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

        За цената са под 6000 евро, а за стартер нямат ама не виждам и за какво.За гаража не е мой събираме се българска група да гледаме моторите та затова .Снимката се обърках и я пуснах неволно
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • #5
          До: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

          пепи вземи му вече един гас гас 300 на иво сега като си идваш и да миряса

          Коментар


          • #6
            До: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

            Аз само едно не разбирам какъв е този зор за 300 като 250 е много добре и си ма всичко,освен това цилиндрите на 250 и 300 са абсолютно еднакви и можеш да ги сменяш когато си искаш.Кат си дойда исе видим ще му дам даго кара да видим дали му харесва.Много хораговорат за 300 но после се отказват и искат нещо по нормално, не си мислете че 300 са най добрия клас от 2т мотори.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #7
              До: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

              ..нали знаеш че има неща които не ги хваща нормалната логика..иска 300 и това е

              .. в интерес на истината има и + сове и - 300 то спрямо 250 то..например от към износване и здравина на двигателя ..въпреки че по мануалите ги дават интервалите им едни и същи ..сигурен съм че 300 то ще преживее много много повече моточасове без да "мръдне"
              това го потвърждават и от щатски списания дето съм чел тестове на 300..има райдъри и то сериозни в щатите дето ги ръчкат тия 300 като луди и пак по 2 сезона не са им сменяли нищо даже и буталото..
              а стартера на ктм 300 то си е готина екстра..не случайно видях в една статия-май в някакво немско списание бе.. че практически 2 тактовия вариант на 450 ендуро със стартер си е ехс300 а не 250
              иначе за нормален любител и 200 то е напълно достатъчно и като мощтност а и за лекота на каране

              а наистина пепи е прав че като цяло 250 то 2 т са по разпространеният модел..но в последно време 300 то взе също да става супер модно а и те изтрелва в друг клас-Е3 където май е единственният вариант да караш 2т ..доколкото това има значение..но все пак има и доста хора за които има..та дори и да не са с българско местожителство
              Последно редактирано от mitkov; 11-06-08, 12:21.

              Коментар


              • #8
                До: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

                За 300 немога да кажа, но за 250 примерно на Кокера което съм карал не усетих някаква фрапираща разлика спрямо моя 200, наистина има разлика, но хич не е голяма. А и за моята физика и килограми 200 ми е екстра.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  До: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

                  Краси това и аз казвах преди ,че между 200 250 разликата е много малка и то най вече във бъртящийт момент при ниски обороти.Другото сасамо приказки,а 300 не се карат и толкова много защото се облагат допълнително с 16 процента данък защото минават границата от 250.После се получава че мотора ти струва почти колкото един 450 и за това хората си казват ,ами подобре 450 4т.Които купуват 300 2т са само хора сериозно заинтересовани и маняци на тези модели.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

                    Допълвам че 200 са много добра категория и особенно КТМ стига сте обяснявали на хората които не искат да го разберат това.А КТМ 200са даже под 100 килограма ,какво по добре от това като се вземе предвид тежест мощност нещата се изравняват почти като по голям мотор но и по тежък
                    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

                      Имат ли вече представителство в България?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

                        Имат си от доста време мисля, освен ако не са прекратили деиността си скоро.

                        София
                        бул. "Андрей Ляпчев" 7

                        Телефон: +35928776363
                        GSM +359888323369

                        Информация:
                        Понеделник-Петък (09:00-19:00),
                        Събота (10:00-16:00),
                        Неделя (почивен ден)

                        И ползваите гугъл!!!
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • #13
                          От: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

                          не са прекратили..имат и на хебо продуктите а и мисля на дерби скутери ..но ако бъркам да ме извинят

                          Коментар


                          • #14
                            От: Gas Gas Ec 250 Racing 2008

                            Частите в наличност на склад ли са или някъде по чужбина?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X