Обява

Свий
Няма добавени обяви.

качване на карти??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • качване на карти??

    интересува ме как да качвам карти които не са през Map Source и да не се изтриват предишните?Примерно качих карта на Сърбия беше в gmapsupp.img формат копирах я в директория Garmin na Nuvito и ми изписа че вече съществува такъв файл и ми изтри останалите карти които бях качил през Map Sourse?

  • #2
    До: качване на карти??

    Оффф, дъгуе... колко пъти се писа по тоя въпрос? Въобще с тая идиотщина на Гармин има да се задава дотогава, докато не го оправят. Или по-точно 40 дни след това!

    Значи, има четири принципни варианта:

    1. Да използваш няколко gmapsupp.img, но поставени на различни памети. Т.е. във вътрешната памет, във SD картата, CF картата и т.н. Обикновено на всяко от тези устройства трябва да има фолдър Garmin и файлът gmapsupp.img трябва да е в този фолдър.

    2. Да преименуваш файловете в общ фолдър със следните имена:
    GMAPSUPP.IMG
    GMAPSUP1.IMG (това обикновено не работи)
    GMAPSUP2.IMG
    GMAPBMAP.IMG
    GMAPOEM.IMG
    GMAPPROM.IMG
    Опитай с кои работи конкретната машинка.

    3. Да използваш MapSource, като от него маркираш едновременно желаните карти и ги пратиш на устройството. това обаче изисква всички те да са подготвени за MapSource!

    4. Да използваш програмка от типа gmaptool, с която да обединиш няколко карти в един файл. Можеш да обединяваш без проблем няколко GMAPSUPP-файла - които иначе не може да отвориш в MapSource-а

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X