Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стоманена подпора/клин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стоманена подпора/клин

    Steel Wheel Chock - Стоманена подпора/клин
    Това е оргиналния фабричен вариант. Влиза в к-та към L.R.DISCO 3.
    Харесами и....
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-05-08, 20:33.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

  • #2
    До: Стоманена подпора/клин

    Красиво е, само че обикновенно се ползва дърво, камък или нещо налично. Това седи на дъното на багажника и докато го извадим джипа е отишъл у ряката. Аз съм подпирал кола и с крак. Винаги нося обувки с метални бомбета. Не се мачкат, доказано е.

    Коментар


    • #3
      До: Стоманена подпора/клин

      ...и изрових каквото имаше в корекома 3мм.ламарина и се започна.
      Получи се те това,
      Прикачени файлове
      Land Rover Discovery:
      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

      Коментар


      • #4
        До: Стоманена подпора/клин

        Браво! Перфектно е станало! Купувам патента!
        LZ1GYY
        0898 436 956

        Коментар


        • #5
          До: Стоманена подпора/клин

          Мераклийска изработка,браво.Някъде имах едно такова то някяква Тойота,ма къде...Сега се мота из багажника една пластмасова опора,отдолу дори има два шипа за по добро сцепление,пък и не представлява интерес за братята роми,ако се наложи да оставя колата подпряна...
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            До: Стоманена подпора/клин

            супер, понеделник купувам ламарина и започвам и аз да си понапрявя, че и за колата ще спретна 2
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • #7
              До: Стоманена подпора/клин

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Красиво е, само че обикновенно се ползва дърво, камък или нещо налично. Това седи на дъното на багажника и докато го извадим джипа е отишъл у ряката. Аз съм подпирал кола и с крак. Винаги нося обувки с метални бомбета. Не се мачкат, доказано е.
              Митак, не си обърнал внимание, но при Диското, подпората стои при крика... т.е. лесно достъпна, че и те подсеща да я ползваш, когато посегнеш към крика... Всъщност при мен "Дългият" обезмисли щатния крик, но точно трудностите да го ползвам при Диското, беше една от причините, при избора на втория ми джип...
              Стоманените бомбета помагат само при екстремни ситуации... пробвано!
              Колега Петракиев, поздвавления за майсторлъка!
              С една лека забележка, ако сте ползвали "лазер", или "плазма", то трябвало е да олекотите и основата на опората, също с няколко отвора, ако ли не... Евала, както казват комшиите, за мерака!
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #8
                До: Стоманена подпора/клин

                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                Колега Петракиев, поздвавления за майсторлъка!
                С една лека забележка, ако сте ползвали "лазер", или "плазма", то трябвало е да олекотите и основата на опората, също с няколко отвора, ако ли не... Евала, както казват комшиите, за мерака!
                giorgio ... нямам такива неща,всичко е ТНТМ в домашни условия..Бормашина,шлаиф,електрожен и какво има в "корекома". Щеше ми се още да я олекотя но много трудно се дупчи с ръчната бормашина.
                Реших да я мина на пясъко сруене но поискаха - 30лв... при положение,че същите тия почистиха стоманените джанти на джипа 4бр. за 36лв.

                днес я претеглих - 1,2кг.
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 31-05-08, 11:34.
                Land Rover Discovery:
                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                Коментар


                • #9
                  До: Стоманена подпора/клин

                  Браво ! Идеята е "открадната" ...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Стоманена подпора/клин

                    Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                    giorgio ... нямам такива неща,всичко е ТНТМ в домашни условия..Бормашина,шлаиф,електрожен и какво има в "корекома". Щеше ми се още да я олекотя но много трудно се дупчи с ръчната бормашина.
                    Реших да я мина на пясъко сруене но поискаха - 30лв... при положение,че същите тия почистиха стоманените джанти на джипа 4бр. за 36лв.

                    днес я претеглих - 1,2кг.
                    Таман,за тия 30лв,си купуваш един песъкоструен пистолет от Бриколаж и си го ползваш със здраве.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Стоманена подпора/клин

                      И да довършим проекта, както бе замислен още от начало ...
                      ...малко брезент,малко шев и кройка и айде при другия инвентар...
                      Прикачени файлове
                      Land Rover Discovery:
                      - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                      Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Стоманена подпора/клин

                        Браво! Много добра изработка.

                        Пинчера обаче е грозен
                        Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Стоманена подпора/клин

                          Браво!
                          Супер идейно!
                          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Стоманена подпора/клин

                            Пепи, поръчки приемаш ли?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X