Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

    Каква ризница ще ми препоръчате да си купя.Изкам да си купя ризница но от толкова марки и модели незнам какво да избера.Някой може ли да ми даде съвет.Марка/цена/качество.Дали по евтините стават за нещо или колкото по скъпо толкова по добре.

  • #2
    До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

    Тема по въпроса...

    Преди няколко месеца се обсъждаха ризниците "Dragomir" и макар, че са бюджетно решение, хората, които карат с тях бяха сравнително доволни тогава... Дали все още са не знам...

    Като си вземеш нещо по въпроса - сподели с останалите защо си го купил и дали си доволен.

    Коментар


    • #3
      До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

      Мисля, че новия 661 PRESSURE SUIT 08 е доста добър избор.Поне аз на нея съм се спрял.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #4
        До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

        Разгледах предишната тема по този въпрос, но е малко стара а от тогава са излезнали много модели.По принцип съм се спрял на един модел на ACERBIS.Ако някой си е купил такова нещо нека да сподели.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

          Първоначално публикуван от dor4o Преглед на мнение
          Разгледах предишната тема по този въпрос, но е малко стара а от тогава са излезнали много модели.По принцип съм се спрял на един модел на ACERBIS.Ако някой си е купил такова нещо нека да сподели.
          Tова е истинската ризница АЗ в неделя се разминах без драскотина а се изтупах с поне 60км скорост.
          Относно Драгомир е пълен боклук,евтени са ама са пълно менте.По добре не си давайте парите за нещо което не върщи работа.

          Коментар


          • #6
            До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            Tова е истинската ризница АЗ в неделя се разминах без драскотина а се изтупах с поне 60км скорост.
            Относно Драгомир е пълен боклук,евтени са ама са пълно менте.По добре не си давайте парите за нещо което не върщи работа.
            точно тук неси прав Петьо. аз карам с Драгомир и съм доволен. карал съм и с Уфо разлика няма. само където материята на Драгомира е по хубава. за Ацербиса спор няма супер е, ако неса проблем парите коментара е излишен.
            crf450 supermoto

            Коментар


            • #7
              До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

              Първоначално публикуван от shumanski Преглед на мнение
              точно тук неси прав Петьо. аз карам с Драгомир и съм доволен. карал съм и с Уфо разлика няма. само където материята на Драгомира е по хубава. за Ацербиса спор няма супер е, ако неса проблем парите коментара е излишен.
              Значи искам да коментирам именно разликата .Първо погледни нараменниците,второ налакътниците.Те са големи ,плътни и много здрави.Самата пластмаса е много по дебелостенна,и въобще е много масивна.Драгомирката е много тъничка ,и се гъне навсякъде.АЗ имах и я продадох, и най-отговорно мога да твърдя че в неделя, ако бях без протектори сега щях да съм в някоя ортопедия.
              Все пак недеите да съдите по това колко е удобно или неудобно.Няма удобни протектори ,но са нмого нужни.За мене са задължителни.

              Коментар


              • #8
                До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

                Каквато ти е удобна и мислиш, че е сигурна и надеждна. Стоките на Драгомир не стават за това. Те са за велосипедисти, но...май и на тях няма да им паснат ?! Виж AXO
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • #9
                  До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

                  Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                  Каквато ти е удобна и мислиш, че е сигурна и надеждна. Стоките на Драгомир не стават за това. Те са за велосипедисти, но...май и на тях няма да им паснат ?! Виж AXO
                  Не прибързвайте колеги! Може да не са топ качество, но въпреки това да държат на падания! Не съм от фирмата или нещо, но миналата година поне двадесет човека си взеха и никой не се оплака - поне им дайте време да реагират, ако е имало проблем, ще могат да кажат! Съгласен съм, че марковите стоки са добри, но преди да станат маркови са били като драгото!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

                    Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                    Не прибързвайте колеги! Може да не са топ качество, но въпреки това да държат на падания! Не съм от фирмата или нещо, но миналата година поне двадесет човека си взеха и никой не се оплака - поне им дайте време да реагират, ако е имало проблем, ще могат да кажат! Съгласен съм, че марковите стоки са добри, но преди да станат маркови са били като драгото!
                    ами имам бая падания и даржи. мога да заявя че ако несъм бил с нея щях да видя бая зор. но каквато и да е има кори и пази
                    crf450 supermoto

                    Коментар


                    • #11
                      До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

                      Първоначално публикуван от dor4o Преглед на мнение
                      Разгледах предишната тема по този въпрос, но е малко стара а от тогава са излезнали много модели.По принцип съм се спрял на един модел на ACERBIS.Ако някой си е купил такова нещо нека да сподели.
                      Тази ризница е много добра за нас! Много удобна и много здрава, имам я вече 1+г. и имам само един проблем - падат му болтовете на предпазителите за ключиците. Естествено се заменят с други и проблема е решен. На пазара (доколкото знам) има само още една ризница която има предпазители за ключиците и тя е на UFO. Тя обаче е по стар модел и е по неудобна. За мен цена - качество ACERBIS-а е най-добър.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

                        Ясна е работата.ACERBIS-а ще е.Лошото е че почти никаде нямат в наличност от този модел за сега.Иначе цената в Америка и е 170$ а тук 320 лв.Почти няма разлика

                        Коментар


                        • #13
                          До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

                          Работя в магазин за мотоаксесуари и през нас са минали много модели ризници, а аз карам с Драгомир. Истината е че всички са еднакви и само емблемата ги различава! Аз съм с драгомир както казах а в момента имаме ризници Фокс и наколенки Фокс и просто нямат един шев, една точка разлика с Драгомира. Същия феномен съм го забелязал и с други марки че са 1:1 с Драг, но са не мога се сетя къде точно беше. Драгомира го използвам от година и половина и мога да ви кажа че в момента мога да ви излъжа че е нова. Пазя си я много и няма нито 1 скъсан конец, разбридано или нещо такова. Разбира се я карам винаги с фанелка отгоре. За тези ризници е много важно да си оцелиш твоя размер. Моя явно съм го оцелил, защото ми приляга като втора кожа и е супер удобно, да не кажа приятно! Също така съм падал с нея адски много пъти по черно, пък и по асвалт и ме е спасявала да не ми се забие камък в гърба и мотора да не си вкара стъпенката в гърдите ми и много други!
                          Последно редактирано от iva_kx; 28-05-08, 10:19.
                          [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                          Коментар


                          • #14
                            До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

                            Мисля, че първообраза на Драгомирската ризница е едно Дайнезе. Споменатото Дайнезе действително е в раздел велоекипировка, но те така и нямат раздел ендуро екипировка. В раздела МХ - броните са си кросистките. Освен това има и Фокс, който се различава само по емблемата.

                            За мен истината е такава - ако можеш да си позволиш скъпа маркова екипировка - взимай. Ако нямаш такива възможности - по-добре нещо не толкова марково, отколкото нищо.

                            Лично аз също карам с ризница Драгомир и ми е доста удобна. Още не съм я тествал на падане. Наколенките обаче си свършиха работата качествено един път (тогава ботуша, наколенката и ръкавиците поеха отговорноста за моето здраве и риздицата не докосна земята... но пък на мен ми нямаше съвсем нищо).

                            Между другото вече имат нов модел на Драгомир (стария май вече е изчирпан от наличности), но на новия не съм обърнал голямо внимание какви са му промените... май има повече защита на раменете ...
                            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Каква ризница ще ми препоръчате да си купя

                              Е аз съм с така наречената нова версия. Разликата е че старата е чисто черна, а новата черно-сива с много надписи Драгомир по нея и е с 40 лева по-скъпа!
                              [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X