Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лек тунинг на вранглер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • лек тунинг на вранглер

    Вранглерчето е с омекнали ресьори и се нуждае от повдигане.
    по рано му поставих нови по дълги уши на ресьорите но ефекта е никъкъв в повишаване на проходимоста.начина е местене на моста отдолу на ресьора.и нови такива.но купихме само задни просто не намерихме и предни.







  • #2
    До: лек тунинг на вранглер

    Оказа се че и американците гният





    Коментар


    • #3
      До: лек тунинг на вранглер

      Коко, по-окалян не можаха ли да ти го докарат? Поне да го бяха поизмили малко.

      П.С. Не мога да разбера хората, които карат джипки, коли, бусове и т.н. транспортни машини на майстор. Как очакват той да забележи ръждите под калта? С ренген ли?

      Коментар


      • #4
        До: лек тунинг на вранглер

        Браво Коко,

        Отново се хващаш със сериозни поражения, евала за усилията!

        Бих желал да попитам от какво са ресорите и колко струват, ако не е проблем да споменеш ?

        От пред как ще постъпиш, ще добавиш малко нови листа от ресори или ще чакате да докарат цял комплект?

        А за гниенето си прав, Американеца гние яко на някои места, примерно ме светнаха за едно болно место на всеки Черок/Гранд , всеки си го има там гнилото, няма как и богатите също трябва да плачат )

        Поздрави,
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #5
          До: лек тунинг на вранглер

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Браво Коко,
          А за гниенето си прав, Американеца гние яко на някои места, примерно ме светнаха за едно болно место на всеки Черок/Гранд , всеки си го има там гнилото, няма как и богатите също трябва да плачат )
          Поздрави,
          BatGeorgeone, ще споделиш ли с нас нещо от "осветлението" по въпросите на ръждата. Нали знаеш, "пълнолетните" Американци (особено тези, дошли от Италия) не са в цветущо здраве. А и нямам под ръка място, където да го повдигна и да му огледам подробно (без елемента срок) "корема" и т.н. Така че, искам да ползвам жокер "обади се на приятел" , изплюй камъчето.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #6
            До: лек тунинг на вранглер

            Кой е тоя американеца че не го знам. Ай стига с тия идеологии.
            Къде е местото дето гние гранда. Освен праговете.

            Коко гумите 31" ли са.

            Коментар


            • #7
              До: лек тунинг на вранглер

              да кумхо.31единици на 15 цола.много добре се държат на кал.и камъни.още не са мръднали от около 300км як офроуд.стоят им бодличките.

              Коментар


              • #8
                До: лек тунинг на вранглер

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Кой е тоя американеца че не го знам. Ай стига с тия идеологии.
                Къде е местото дето гние гранда. Освен праговете.

                Коко гумите 31" ли са.
                Ей точно за там говоря и точно ти ме "светна" ) а освен твоя съм виждал и няколко други...

                А за ръждата какво да кажа, моя е гнил та дрънка, врати, прагове, под, таван, около стъклата, резервоара, за щастие псевдо рамата уж е здрава, освен на захващането на ресорите, там е мъка...

                Е моя верно е подържан в правилния сервиз затва е на този хал но и по други страни се оплакват, че американците страдат от ръжда...

                За оглед, не съм сигурен, че мога да изброя всички слаби места, но според мен с една отвертка и лягане под джипката ще се види и от непрофесионалист ако има ръжда/гнилоч, разбира се ако джипа е измит преди това и има достатъчно осветление...
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #9
                  До: лек тунинг на вранглер

                  ресорите са си за вранглер нормални не лифтовани.230 лева пакета имат щампа уса.

                  Коментар


                  • #10
                    До: лек тунинг на вранглер

                    Мерси Коко!

                    Чакаме после снимки след твоята "пълна промяна", убеден съм, че Вранглера ще е по-секси и с повече кал

                    Много поздрави,
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #11
                      До: лек тунинг на вранглер


                      всъшност вече е на гуми.следва нови кардани по дълги както и по дълги реактивни щанги и кормилна по здрава.както и вромос лебедка

                      Коментар


                      • #12
                        До: лек тунинг на вранглер

                        Коко, а задния кардан сменяш ли го?
                        "Щатният" не идва ли късичък и с голям ъгъл при този лифт?

                        П.П. Сега прочетох, че ще го сменяш, ама оставяй малко разстояние между снимките и текста, че да се вижда последния...
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #13
                          До: лек тунинг на вранглер

                          и двата дифа са завъртени възможно с една равнина към изводите от раздатката.задния е повече завъртян от предния.предния не може да му се даде по голям ъгъл защото се променя наклона на моста.

                          Коментар


                          • #14
                            До: лек тунинг на вранглер

                            Коко евала, хитрец си ) сменяш ъгъла на захващане на ресорите )

                            Браво, възхитен съм до тук!

                            А ако ви останат разни кардани и чаркове от тях, свиркайте, че и на мен ще ми трябват

                            Поздрави,
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #15
                              До: лек тунинг на вранглер

                              Отзад си оставил 100 милиметровите обеци... което на практика означава, че хода на окачването не се променя... То не, че с 200 милиметрови се промена кой знае колко... Само повдигане на рамата ли е целта?
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X