Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся вносители на лагери KOYO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся вносители на лагери KOYO

    Здравейте,търся вносители или магазин от които мога да закупя/поръчам лагери Koyo.Засега,удрям на камък с издирването на нужните лагери (30303D).Вариант 30303 има навсякъде,при всички производители,но Ипонците са го модифицирали преди да го турят на Даихатсуто.така че ако някой знае къде продават Koyo (за предпочитане в София),нека сподели.

    Предварително благодаря.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

  • #2
    До: Търся вносители на лагери KOYO

    Има го и на NSK 17x47x15,25.
    Мога да се опитам да ти намера ако разбира се нетърсиш лагери за търговска цел.
    4ао
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #3
      До: Търся вносители на лагери KOYO

      Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
      Здравейте,търся вносители или магазин от които мога да закупя/поръчам лагери Koyo.Засега,удрям на камък с издирването на нужните лагери (30303D).Вариант 30303 има навсякъде,при всички производители,но Ипонците са го модифицирали преди да го турят на Даихатсуто.така че ако някой знае къде продават Koyo (за предпочитане в София),нека сподели.

      Предварително благодаря.
      Горубляне. ул. "Самоковско шосе" 79
      тел: 979 04 09 GSM: 088 61 61 706
      фирма СНАБТЕХ
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        До: Търся вносители на лагери KOYO

        А все пак знае ли се какво са му модифицирали?

        Аз си търсих лагер за първичния лагер на скоростите (после се оказа че оригиналния си е здрав, ама нейсе ). Та търсих по дърво и камък - размера стандартен, обаче свойно капсулован и с канал за зегерка на външния пръстен. Масово продаваха или капсулован без канал, или с канал, но отворен. А в случая беше важно, за да задържа масло в него.

        И намерих на SNR. за цифрата от 27лв. А в магазина ми искаха 80 и кусур.

        Та кажи какво му е различното. Борил съм се неколкократно с такива нещица.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: Търся вносители на лагери KOYO

          На ъгала на ул.Константит Величков и бул.Стамболийски има висока сграда на Нипроруда отдолу на партера и на гъба на сградата имаше фирма вносител на лагери Койо дано още да са там.

          Коментар


          • #6
            До: Търся вносители на лагери KOYO

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            А все пак знае ли се какво са му модифицирали?

            Аз си търсих лагер за първичния лагер на скоростите (после се оказа че оригиналния си е здрав, ама нейсе ). Та търсих по дърво и камък - размера стандартен, обаче свойно капсулован и с канал за зегерка на външния пръстен. Масово продаваха или капсулован без канал, или с канал, но отворен. А в случая беше важно, за да задържа масло в него.

            И намерих на SNR. за цифрата от 27лв. А в магазина ми искаха 80 и кусур.

            Та кажи какво му е различното. Борил съм се неколкократно с такива нещица.
            Ролките са с две повече,и ъгала на скосяването е различен.Докато обикалях известните ми магазини за лагери,това се установи.Според един от по-компетентните продавачи(щото повечето просто свиват рамене),лагера е модифициран за по-голямо аксиално натоварване.

            Става въпрос за шенкелният/опорен лагер за сферата на предния мост,същия е и за Роки.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #7
              До: Търся вносители на лагери KOYO

              Благодаря за Информацията,ако утре имам време,ще "преслушам",двата възможни адреса.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #8
                До: Търся вносители на лагери KOYO

                Ако намериш магазин дай адрес, че като идвам в София да мина да взема 2-3 лагерчета за предницата.
                Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                http://www.cardomain.com/ride/2562837

                Коментар


                • #9
                  До: Търся вносители на лагери KOYO

                  И така...Обиколих сградата на Нипроруда и тази по-високата зад нея,няма ги вече вносителите на Койо там.Партера на Нипроруда го ремонтират,може би за това,са се изнесли.

                  Със Снабтех говорих само по телефона,но беше достатъчно-след моето запитване за въпросният лагер,човека отсреща попита за разликите и щом му ги изброих,каза,че се сеща за кво иде реч,"шенкелни лагери за джипки-имаме".Е не са на Койо,някакви Унгарски,но каза,че продавали от тях и засега няма оплаквания.
                  Има вариант и за поръчка на лагери Койо,но оставих въпроса за след празниците,че заминавам малко за Русе.
                  Поздрави.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся вносители на лагери KOYO

                    Аз вече 7 години около 180 000км минах с унгарските и са за смяна вече,но се надявам ако има от някъде koyo ,ще ми трябват 3 х 2 =6 лагера
                    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                    BJ42 04 1982
                    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                    LZ 2 BHB

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся вносители на лагери KOYO

                      Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
                      Аз вече 7 години около 180 000км минах с унгарските и са за смяна вече,но се надявам ако има от някъде koyo ,ще ми трябват 3 х 2 =6 лагера
                      Вчера мернах червено-черната ти красавица на живо,много е готина.А,какво стана с новата придобивка?
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся вносители на лагери KOYO

                        сега не е така както както е на снимките,трябва да изчака кака и да я смени след някой друг месец.
                        Вчера къде ......си ме видял ми е интересно,,,,,,

                        KOYO какво става има ли някъде?
                        FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                        BJ42 04 1982
                        FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                        LZ 2 BHB

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся вносители на лагери KOYO

                          Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
                          сега не е така както както е на снимките,трябва да изчака кака и да я смени след някой друг месец.
                          Вчера къде ......си ме видял ми е интересно,,,,,,

                          KOYO какво става има ли някъде?
                          Трудно ми е да обясня,не съм много наясно с улиците и тн в Русе,там където е началото на парка,аз продължих направо,пък ти зави на ляво...За койото,ще е ясно на 7-ми,8-ми.
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся вносители на лагери KOYO

                            Мъкааа,добри хора...Мъкааа...Днес ходих до Снабтех да видя за въпросните лагери и ....НЕМА.Ужасъ,и там нема,ни Койо,ни брат му-унгареца.
                            Вноса на Койо,можел да стане,евентуално,през ,Дубай.За около 20 дни.Все пак човека се ангажира да потърси из Европа,некакви заместители.Намери (продавача) вариант на ФАГ,но за съжеление,срещу номера надпис "Резервна част",демек само за търговци на авто части.
                            Май утре щи дирим магазин за части Москвич.Кофти тръпка.Дано онзи младеж,намери нещо по-читаво.

                            ПП.младежа извади едни доста хитри плъзгащи лагери,но нямаше точния размер.
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся вносители на лагери KOYO

                              В началото на Ботевградско шосе,посока изход гр.София,в първия блок от дясно има магазин само за лагери.Незнам какви марки са но провери и там.Дано съм помогнал.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X