Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един с Terios

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още един с Terios

    Здравейте, от миналата есен съм собственик на това джипче, по-точно го купих на жената, но зимата а и в топлото за риба си бръмча аз с него и съм доволен от мъника. Малко гори, достатъчно е проходим и най-важното е компактен за паркиране в градски усровия. Друг е въпроса, че на жената и се вижда голям след Daihatsu Sharadе, който кара 7г безпроблемно, но май взе да свиква вече.....
    Но имам 2 забележки към него - първата е, че доста друса и се люлее по разбитите ни улици (няма слава-богу дрънчене и тропане никакво), може би това е нормално за такава компактна джипка....но на добър асфалт е без проблем, та дали не трябва да проверя и сменя амортисьори или тампони някакви......
    Втория въпрос е следния - понеже като го купих забелязах корозия по цялото шаси (австрийско е), го закарах при бояджия и го обработиха и изпръскаха цялото отдолу с някакво черно гумирано покритие и стана като ново. Зимата се опитах да включа блокажа на диференциала - с копче на таблото е, но се чува само леко съскане или нещо подобно, а блокажа не сработва. Може ли това да е зацапало някакъв превключвател по шасито и какво да направя, за да се оправи тази полезна екстра?
    А, сетих се и още нещо - понеже джипката няма климатик, бих желал да монтирам тия дни и ако някой знае да се продава на части такова дайхатсу да свирка. Тук всъщност в Пловдив има едно на части, но са големи скъпари в моргата и не ми се иска да ги гуша насила.
    Благодаря за вниманието и поздрави на всички!!!
    Последно редактирано от Майната; 28-04-08, 11:03.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X