Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да си отключа mapsource?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да си отключа mapsource?

    Как да си отключа mapsurse всечка права стъпка по-стъпка но стигам до тука иска ми някакъв код качила съм го като прикачен файл -кажете ми откаде да го зема
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Как да си отключа mapsource?

    Натискаш "Close". Достатъчно е да въведеш 25 цифрения код за картата > Next > Close. Нататък не е нужно да правиш нищо.

    Коментар


    • #3
      До: Как да си отключа mapsource?

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      Натискаш "Close". Достатъчно е да въведеш 25 цифрения код за картата > Next > Close. Нататък не е нужно да правиш нищо.
      Ок но като зареда map sourse искам да виждам нещата такива каквито са както при gps или това не е вазможно

      Коментар


      • #4
        До: Как да си отключа mapsource?

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        Натискаш "Close". Достатъчно е да въведеш 25 цифрения код за картата > Next > Close. Нататък не е нужно да правиш нищо.
        Ето така ми излиза картата на mapsoourse а аз искам да се вижда подробно картата както е в самият gps можеби е невъзможно това което искам знам ли
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #5
          До: Как да си отключа mapsource?

          Ако картата е отключена с действителен код , остава проблема да е в падащото поле в което при вас пише "Lower". Променете го на "Medium" или на "Highest".
          Или в "View > Show GPS Map Detail" (Ctrl+G) - да е активно (най вероятно това е проблема).
          Това всичко важи само ако е отключена картата с правилния 25 цифрен код.
          Последно редактирано от milstan; 27-04-08, 23:30.

          Коментар


          • #6
            До: Как да си отключа mapsource?

            Първоначално публикуван от lipata Преглед на мнение
            Ето така ми излиза картата на mapsoourse а аз искам да се вижда подробно картата както е в самият gps можеби е невъзможно това което искам знам ли
            Не е отключена картата , долу в дясно се вижда оцветено в жълто :Map Detail Locked. Kaто я отключиш правилно няма да виждаш този надпис.

            Коментар


            • #7
              До: Как да си отключа mapsource?

              Първоначално публикуван от ivobang Преглед на мнение
              Не е отключена картата , долу в дясно се вижда оцветено в жълто :Map Detail Locked. Kaто я отключиш правилно няма да виждаш този надпис.
              Добре кажи как да я отключа

              Коментар


              • #8
                До: Как да си отключа mapsource?

                Първоначално публикуван от lipata Преглед на мнение
                Добре кажи как да я отключа
                Ако, си закупила картата би трябвало да имаш правилния код за откючване.На CD ли е или на SD?Това също има значение.
                Garmin Nuvi 860 T

                Коментар


                • #9
                  До: Как да си отключа mapsource?

                  Първоначално публикуван от barir Преглед на мнение
                  Ако, си закупила картата би трябвало да имаш правилния код за откючване.На CD ли е или на SD?Това също има значение.
                  Ами на СД е но аз съм го зела направо с инсталирана карта на самият gps но като ми го доставиха нямаше диск а беше инсталирана а ъбдейтването на картата ми става като ми праштат на имайл

                  Коментар


                  • #10
                    До: Как да си отключа mapsource?

                    Пиши на този е-майл като им пратиш Unit ID на уреда и ще ти пратят код за отключване в MapSource.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Как да си отключа mapsource?

                      кой е imaila напиши ми го

                      Коментар


                      • #12
                        До: Как да си отключа mapsource?

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7669
                        karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Как да си отключа mapsource?

                          мерси много стана

                          Коментар


                          • #14
                            До: Как да си отключа mapsource?

                            Здравейте, имам едно Нюви 660 отпреди 2 години ( май толкова минаха) и в София и Европа си ми върши работа. Проблема е в другите градове. Аз си го купих направо с качена вазисна карта на Европа и сега ми се ще да си кача някак цялата карта на България, ама нещо не става - или Мапсорса ми не е отключен, или аз съм си доста тъп ( неук)! Можете ли да ми помогнете някак?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Как да си отключа mapsource?

                              Картата се продава на SD, вкарваш го в GPS-а и работи. Има я в повечето вериги за продажба на електроника. Може да ти я изпратим и по куриер с наложен платеж. Цената е 130лв. Ако се интересуваш се обади в магазина на 02/9806677.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X