Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пълна промяна - Газ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пълна промяна - Газ 69

    Пускам още една тема, в която "мофернизираме", ако може така да се нарече Газ 69 на колегите с ник CZ350
    Подробностите - Година на производство 1970и някоя, километри само тя си знае както и за много други работи
    Газката беше закупена есента от наш приятел, който не я караше в последно време, нямаше гуми, спирачните накладки и цилиндърчета бяха за смяна скоростите изключваха, двигателя беше прословутия С21 (жук) който небеше лош, но малко слабичък, предния кардан беше разбит, бризента беше от типа направи си сам
    Двигателят който сложихме е от Волга 24, ЗМЗ 24д моделът
    До се га сме много доволни като вървеж, и проходимост Не сме го карали много но и това време ще дойде
    Гумите са на Динамик
    Ако някой се интересува от нещо нека пита ще разясняваме още
    Предстоят и други подобрения но засега имаме доста работа и ще му се радваме в този вид
    Снимките:
    Вкарването на операционната
    Смяна на задните спирачки (накладки и цилиндри)

    Пристъпваме към вадене на стария двигател



    И вече е на долу

    "Новия"

    Хайде и той на синджира


    Почти като у дома си с малки корекции


    нема начин трябваше и флексата да се включи

    Понакичено всичко вече пали и върви


    Спирачките на предния мост - положението както отзад
    Слагаме и Гумите



    Слагаме и нов бризент
    Налага се малка корекция на шприглите както се сещате






    От дълече изглежда по добре



    Резервара е свързан (преди изобщо го нямаше )

    Малко поизмит двигател

    Снимка като за у Мобилето

    И най важното
    Случайни хора УАЗ не карат

  • #2
    До: Пълна промяна - Газ 69

    Извинявам се, че съм малко встрани от темата, но искам да попитам:
    На първата снимка се вижда една УАЗ-ка с вериги? Абе къде ходите вие?
    По-добре късно, отколкото по-късно.

    Коментар


    • #3
      До: Пълна промяна - Газ 69

      Браво,момчета,добра работа сте свършили.Предполагам че тези гуми 6-50х16 ги върти по-леко отколкото 7-50х16,а проходимостта с два шпера ще стане страшна.

      Коментар


      • #4
        До: Пълна промяна - Газ 69

        Браво момчета
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #5
          До: Пълна промяна - Газ 69

          Браво колеги ,успех и очакваме включване,айде де.

          Коментар


          • #6
            До: Пълна промяна - Газ 69

            Благодаря колеги
            В темата има малко правописни грешки за което се извинявам снощи не съм догледал
            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • #7
              До: Пълна промяна - Газ 69

              Евала Ники,
              Още един твой шедьовър!
              VITARA, SAMURAI
              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
              RENAULT ESPACE QUADRA
              ...и едно сивикче за града...

              Коментар


              • #8
                До: Пълна промяна - Газ 69

                Браво!
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  До: Пълна промяна - Газ 69

                  Искам да помоля модераторите да редактират ако е възможно правописа в началото на темата на няколко места, предварително благодаря
                  Първоначално публикуван от Жоро Преглед на мнение
                  Извинявам се, че съм малко встрани от темата, но искам да попитам:
                  На първата снимка се вижда една УАЗ-ка с вериги? Абе къде ходите вие?
                  Какво странно има че неразбрах На я 245 може ли да се разчита - отговорът е да - САМО С ВЕРИГИ
                  Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                  Браво,момчета,добра работа сте свършили.Предполагам че тези гуми 6-50х16 ги върти по-леко отколкото 7-50х16,а проходимостта с два шпера ще стане страшна.
                  Гумите дори са 6.00х 16 и няма ядове за развъртането
                  С такива гуми ни посъветвъха че се чупили полуоски като е със самоблокиращи касети Зависи си от задкормилното разбира се
                  Първоначално публикуван от gen4ev Преглед на мнение
                  Браво колеги ,успех и очакваме включване,айде де.
                  За включването си говори със собствениците, аз имам паркетен джип,ще се включим по натам с на Наско, но няма да стане скоро
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • #10
                    До: Пълна промяна - Газ 69

                    Венци незнам кога ще понакаляме малко джиповете сигурно няма да е скоро понеже време не остава, но ще се обадим непременно
                    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                    Коментар


                    • #11
                      До: Пълна промяна - Газ 69

                      Браво момчета!Надявам се промяната да не свършва до тук Интересува ме брезента от къде е взет и мога ли и аз да се сдобия с такъв,изглежда добре ушит?Благодаря предварително
                      ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Пълна промяна - Газ 69

                        Респект,пред работата която сте свършили,когато слагах моя,двигател,смених,двойната,шайба,и сложиш обикновена перка и влезе без да режа купето.Колеги аз,ли не регулирам тези дифове,тук във форума,битува мнение че когато се кара с шпер ,и тракторни гуми се чупят много полуоски.При нас освен тракторни гуми в гората не се признава друга гума.Аз имам 1-2 счупени полуоски,и над 20 пиньони и корони .Като казвам това имам предвид че през 2003г.бяхме първите който,почнахме да караме в състезанията по offroad с такива гуми.И досега не сме карали други.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Пълна промяна - Газ 69

                          Само мога да кажа едно голямо БРАВО на близнаците!
                          Пичовете са на по 17 години, обаче това не им пречи да си осъществяват мечтите сами.
                          А за Ники браво няма. Като ми свие булбарите тогава

                          Коментар


                          • #14
                            До: Пълна промяна - Газ 69

                            Възхитен съм немам думи.Супер е машинката браво
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • #15
                              До: Пълна промяна - Газ 69

                              Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                              Само мога да кажа едно голямо БРАВО на близнаците!
                              Пичовете са на по 17 години, обаче това не им пречи да си осъществяват мечтите сами.
                              А за Ники браво няма. Като ми свие булбарите тогава
                              Аз си мисля че и друго ще искаш, не само броня Стругара още ме мота с приставките за машината и на Наско още несъм огъвал, а стигнах до там доло горе
                              Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                              Браво момчета!Надявам се промяната да не свършва до тук Интересува ме брезента от къде е взет и мога ли и аз да се сдобия с такъв,изглежда добре ушит?Благодаря предварително
                              Бризента го купихме февруари от Арменеца в Люлин, София, каза че е последния за Газка с две врати
                              За съжаление надстройките на вратите са за командирски и някой ако има за 2врата нека да пише да се спазарим

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Респект,пред работата която сте свършили,когато слагах моя,двигател,смених,двойната,шайба,и сложиш обикновена перка и влезе без да режа купето.Колеги аз,ли не регулирам тези дифове,тук във форума,битува мнение че когато се кара с шпер ,и тракторни гуми се чупят много полуоски.При нас освен тракторни гуми в гората не се признава друга гума.Аз имам 1-2 счупени полуоски,и над 20 пиньони и корони .Като казвам това имам предвид че през 2003г.бяхме първите който,почнахме да караме в състезанията по offroad с такива гуми.И досега не сме карали други.

                              За сега с тези гуми си е бомба за водачи с малък опит, то от нема накъде ги сложихме, че нали виждате беше с всесезонни (4 различни)

                              Остава както казахте и други работи като:
                              Монтиране на жигулово парно, тапициране на задните седалки (пейките), Стойка за резервната гума, която ще е на задния капак като на 469, ролбар разбирасе и много други дреболии които не се сещам в момента Но по натам
                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X