Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с карбуратора на Dominator

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с карбуратора на Dominator

    Здравейте,
    От няколко дни се мъчим с карбуратора на Dominator-а ми и не можем да го настроим.
    Изглежда като че ли нивото на бензина при поплавъка е високо, или иглата не затваря.
    Проблема е, че този модел няма възможност за реглаж на иглата. Пали трудно и като върнеш газта много бавно падат оборотите. Също така не може да се регулира празния ход под 2000rpm а трябва да са 1300.
    При консултация с Бултрако ми казаха, че проблема едва ли ще се оправи със смяна на иглата и да си търся друг карбуратор.
    Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
    Seat Leon 2007 1.9 TDI

  • #2
    До: Проблем с карбуратора на Dominator

    по описаните симптоми може проблема да е между карборатора и това което го свързва с главата.когато взима въздух от там оборотите падат бавно.не знам как е при доминатора,при моето кавазаки има гумен маншон които се държи към главата с две болтчета,а карба влиза в него,стяга се със скоба.гумата беше се нацепила и вземаше въздух,нещо което е недопустимо.карба наи вероятно не е виновен.

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с карбуратора на Dominator

      и аз съм на това мнение за маншона,защото и аз карам доминатор и имах същия проблем беше се скъсал отдолу по дългина оправих го и проблема изчезна

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X