Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Freelander 2.0d - чип-тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Freelander 2.0d - чип-тунинг

    Какво ще му стане на хубавеца,ако му сложа чип и се вдигнат конете?Моля мнения за или против!Някой слагал ли е чип?Моля пишете!

  • #2
    До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

    2000 турбо дизел 1999год

    Коментар


    • #3
      До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

      Има голяма вероятност да му падне кардана...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

        Мой приятел беше правил такова нещо на RR. Това което сподели беше, че не е имало кой знае какво подобрение в ускорението и като максимална скорост, но затова пък разхода на гориво се е увеличил значително. Като го видя ще го питам за повече подробности.

        Коментар


        • #5
          До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

          Чувал съм че във Варна слагат чип. Струвало 500 лв. и дигало 20 % мощността. За 2.0 d става въпрос. Това знам.
          [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

          Коментар


          • #6
            До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

            Има ли проблем ако сложа чип

            Коментар


            • #7
              До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

              Какво представлява в по принцип чип-тунинга
              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
              LZ1EMS

              Коментар


              • #8
                До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

                Не знам!

                Коментар


                • #9
                  До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

                  По-принцип съм твърдо против слагането на чипове - те хората от ЛР са направили двигателите вечни вие ще ги мъчите с чип. Иначе доколкото знам вариантите са два:
                  1. Ако имаш текущ чип - той се подменя с по-добър (струва 300-500лв).
                  2. Слага се чип (силно казано), който представлява някакав диод с изходи от двата края и идеята е да се монтира в букса която отива към сензора за температурата на въздуха. С две думи махаш буксата и мушкаш този "чип" в двете дупки. Според мен, този чип докладва грешна температура и двигателя работи "по-добре", но това му намалява живота определено. В ебей ги има за по $6-$9 и доставка до тука още $8.

                  Успех
                  Discovery 1 - 300TDI

                  Коментар


                  • #10
                    До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

                    А-ха, хакване на PC-то - ясно. Вероятно това не остава безнаказано с времето.
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #11
                      До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

                      Виж тук: http://www.digitaltuning.bg и

                      тук www.prospeed.bg
                      Range Rover Sport 2.7

                      Коментар


                      • #12
                        До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

                        Много благодаря

                        Коментар


                        • #13
                          До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

                          Първоначално публикуван от logche Преглед на мнение
                          По-принцип съм твърдо против слагането на чипове - те хората от ЛР са направили двигателите вечни вие ще ги мъчите с чип. Иначе доколкото знам вариантите са два:
                          1. Ако имаш текущ чип - той се подменя с по-добър (струва 300-500лв).
                          2. Слага се чип (силно казано), който представлява някакав диод с изходи от двата края и идеята е да се монтира в букса която отива към сензора за температурата на въздуха. С две думи махаш буксата и мушкаш този "чип" в двете дупки. Според мен, този чип докладва грешна температура и двигателя работи "по-добре", но това му намалява живота определено. В ебей ги има за по $6-$9 и доставка до тука още $8.

                          Успех
                          А тук ги има и по 2 за една стотинка. Толкова и работа вършат.
                          Утепахте ме!!!
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Фрилендър 2.0 d - чип-тунинг

                            Ъпгрейднах на жената Фрилендъра - 2005 година ТД4. Струва ми 300 лв, според мен е пипан ECU + отварянето на турбината.
                            Какво наблюдавам:
                            увеличения шум в дюзите - заради 5% по високото налягане
                            По-висок въртящ момент
                            По-добро поведение над 3000 оборота на 5 скорост - не се запъва..
                            Разходът е малко нагоре по мое мнение, но сега ще махна запушеният катализатор..
                            Като цяло може би набира малко по-добре, но не знам дали си струва.
                            TLC 200 V8
                            TLC LJ79
                            Toyota Prius2

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X