Обява

Свий
Няма добавени обяви.

30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

    Колеги, на 30 април се навършват точно 60 години от появата на първия Ленд Ровър. Юбилеят е доста кръгъл и си мисля дали да не го отбележим по-някакъв начин. Засега вариантите са 2. Първия е да се съберем привечер на самия ден в МотоПфое, те имат хубава голяма зала, да гледаме заедно клиповете на Вельо от последните разходки и да поканим персонално Близнака да ни изнесе една лекция за Rainforest Chalenge. Второто предложение е да направим на 1 май един отново чист Ленд Ровър излет, например в района Копривщица, с изкачване на връх Влък и обиколка в района. Или пък на Лозенска планина. Моля, пишете и Вашите мнения, защото времето е малко и ще трябва да решаваме и организираме бързо.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

    Предпочитам второто:
    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    ...отново чист Ленд Ровър излет...

    Коментар


    • #3
      До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

      Аз съм за!!
      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Второто предложение е да направим на 1 май един отново чист Ленд Ровър излет, например в района Копривщица, с изкачване на връх Влък и обиколка в района.
      Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно.

      Коментар


      • #4
        До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

        Пишете ни и нас! Идеята е СУПЕР!
        ________________________
        Hit the road Jack! "Или вдигаш прах, или гълташ прах".

        Коментар


        • #5
          До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

          Копривщица е О.К., там има и водач, вярно, че е със Сузуки, но е много наш човек. Ще му се обадя да подготви нещо.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

            И аз съм за разходка,на 1 май е идеално
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #7
              До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

              И аз съм за разходка около Копривщица
              "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

              Искам България чиста!!!

              Коментар


              • #8
                До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                Ако не съм на работа - ида.

                Коментар


                • #9
                  До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                  Работата е ясна. Предлагам следния маршрут София - Панагюрище - Стрелча( асфалт - 120км.) - местността Смиловене - връх Влък - хижа Бунтовна - хижа Богдан - връх Богдан - Копривщица( черно 30-40 км) - София( асфалт 120 км.). Но тръгването ще трябва да е доста по-рано, например 8,30 от София. В района на връх Влък е идеално за барбекю и малко екстремно каране по затревени баири и тук таме камъни. Ще говоря с водача от Копривщица да ни посрещне на връх Влък и оттам да ни поведе към Богдан, най-високия връх на Средна гора. Той е корав мъж и страхотен приятел и ще ни заведе на чудни и малко известни места. Някои от Вас може и да го познават, говоря за Дявол Коледа с цивилно име Димитър.
                  Нека записването и предстартовото броене да започне сега, среща на Лукойла в началото на магистрала Тракия след караулката, 8 и 30 сутринта на 1 май. Ивиед ни чака в Стрелча в 10 часа. Всеки носи пиене и ядене по свой вкус.
                  И така - записванети и броенето - първи, зелен Рейндж с водач и настроение.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                    Аз ще ви чакам в Стрелча в уречения час ще направя всичко възможно да си изкараме супер много благодаря за оказаната чест имам някакъв спомен че на Смиловне откриха някакви тракйиски разкопки може да разуча и да идем да видим дано се върна здрав от Априлци но жив умрял та, съм.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #11
                      До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                      Аз да разваля Групата Сив Самурай ма Злати дай да му лепнем едни лепенки Ленд Роувър да не съм пък съвсем на опъки.
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • #12
                        До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                        Жени и деца предвиждат ли се?Да не е много хард разходката?Че аз съм неподготвен...Даже мисля тия дни да качвам летните гуми...
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • #13
                          До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                          Събитията които организира Злати принципно не са хард така че няма страшно леки трудности евентуално може да има около връх Богдан но и там ще се справим няма страшно.
                          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                          тел.088четири 9едно9 4нула4
                          -------------------------------------------------------

                          Коментар


                          • #14
                            До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                            Участва ми се, но имам един въпрос - стандартен Фрилендър дали ще се справи с планираната офроуд част ?
                            Благодаря

                            Коментар


                            • #15
                              До: 30 Април 2008 - 60 годишен юбилей на Ленд Ровър

                              Много силно се надявам да не съм на работа /началниците ми са червени и като нищо могат да ни опънат да свирим на 1 май/, защото това може да е чудесна и обоснована възможност да се направи късометражен филм за Марката, историята и и за нас - притежателите. Затова моля - който има някакви материали за ЛР /снимки - без оглед на носителя, филми /miniDV, VHS, DVD, 8mm или Super 8 оптична лента от стара камера/ да ги намери, за да мога да ги използвам. Който иска да каже нещо /защо е избрал ЛР, са какво го очарова и т. н./, също да си го намисли, защото ще взема и звукозаписна техника. Тази молба е особено гореща към Яро и Злати! Ако се сетя още нещо ще пиша.
                              Благодаря ви!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X