Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся спонсори.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся спонсори.

    За пореден път има състезание, и за пореден път е хвърлена ръкавицата "Кой, колко може да кара."
    Наистина 1 изказване на Пламен Тенев ме накара да се замисля.
    "Никога не съм карал ПРОФЕСИОНАЛНО подготвен автомобил."
    Знам че, във форума има много хора с добър бизнес.
    Ако се намерят 50-60 души по 50-100 лева ще стигнат за 1 МАРКОВО окачване, лебетка и гуми.
    Не ме интересува какво ще рекламирам: спонсорите може да са от всяка сфера-не само автомобилната.
    Най-важното го имам: Спортен дух и хъс за победа.
    Последно редактирано от Kaskadiora; 04-04-08, 18:32.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

  • #2
    До: Търся спонсори.

    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
    Не ме интересува какво ще рекламирам: Боя за яйца, крем за миризливи крака или Тунинг за самолети.
    ммм тва звучи някак пренебрежително и обидно-можеше просто да напишеш, че спонсорите може да са от всяка сфера-не само автомобилната

    Коментар


    • #3
      До: Търся спонсори.

      Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
      ммм тва звучи някак пренебрежително и обидно-можеше просто да напишеш, че спонсорите може да са от всяка сфера-не само автомобилната
      Прав си, вземам си бележка.
      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
      http://www.cardomain.com/ride/2562837

      Коментар


      • #4
        До: Търся спонсори.

        Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
        ммм тва звучи някак пренебрежително и обидно-можеше просто да напишеш, че спонсорите може да са от всяка сфера-не само автомобилната
        Много вярно е казано от Т-1000. От спонсора се очаква да Ви даде пари, които ще имат съмнителна възвръщаемост и то почти срещу нищо в случая. Опитайте с друга форма на контакт или поне кажете имате ли определени постижения, в които си заслужава да се инвестира.
        Пожелавам успех в начинанието!
        LZ1AIV

        Коментар


        • #5
          До: Търся спонсори.

          Виждам че над 60 души са гледали темата, но реални спонсори няма.
          А в рекламирането и спонсорирането възвращаемост няма. Има само укриване на данъци и личностно удовлетворение.
          Има богати хора, които имат много пари, но не знаят как да ги изхарчат, а има и други, които знаят как да изхарчат много пари, но ги нямат.
          Аз ще изчакам да видя, има ли някой, който ще реши, че точно аз съм начина за неговата реклама.
          Има още 1 месец до тогава.
          Участниците получават шарено листче- за участие.
          По-късметлиите получават дори празна ваза.
          но всичките полужават удовлетворението, че са били ТАМ, на състезанието! Борили са се, преодолявали са трудности, кал, вода камъни и дъвета. Човекът и машината срещу суровата природа....
          .... ама айде стига "Размисли и Страсти" и спам.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #6
            До: Търся спонсори.

            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
            А в рекламирането и спонсорирането възвращаемост няма. Има само укриване на данъци и личностно удовлетворение.
            Е това да го прочете Котлър или Огилви.....сигурно ще си преосмислят живота.И аз покрай тях...

            Аз те "спонсорирам" със 200 лева ,като си запазвам правото да те цитирам от сега нататък в преговорите си с "рекламистите" .
            Изпрати ми банкова сметка на Л.С.
            Nissan Patrol Y61

            Коментар


            • #7
              До: Търся спонсори.

              Първоначално публикуван от Novice Преглед на мнение
              ...Аз те "спонсорирам" със 200 лева ....
              Мерси. Имаш ЛС.

              Е "колеги" ето че се намери 1 Добър човек. Вземайте пример и важното е купона да става.
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • #8
                До: Търся спонсори.

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                Мерси. Имаш ЛС.

                Е "колеги" ето че се намери 1 Добър човек. Вземайте пример и важното е купона да става.
                Не смятах да се меся по този начин, но наистина отношението ти е супер пренебрежително /меко казано/. В случая мисля че колегата Новайс имаше идеята да те накара теб да се замислиш, а не останалите да взимат пример.

                Коментар


                • #9
                  До: Търся спонсори.

                  Самят факт,че изобщо съм пуснал темата значи съм се замислил.

                  До сега винаги съм карал с евтина гаражна сглобка, в която са влагани предимно мисъл и труд и по-малко пари. И въпреки това, някой път давам добри времена и класирания.
                  Сега идеята ми е да събера малко пари и да стегна 1 прилична кола, която ще се кара само по състезания и дай боже да издържи целия сезон.
                  Тогава вече ще мога да преценя дали да търся сериозни спонсори да се занимавам ПРОФЕСИОНАЛНО със състезания.
                  Или да с карам в ХОБИ КЛАС, и да слушам (от хора с пари) коментари от рода "С това ТНТМ къде си тръгнал?"
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся спонсори.

                    Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                    Не смятах да се меся по този начин, но наистина отношението ти е супер пренебрежително /меко казано/. В случая мисля че колегата Новайс имаше идеята да те накара теб да се замислиш, а не останалите да взимат пример.
                    Той ако продължава така ще си купи само един халоген с парите от "спонсорите".
                    Май е по-добре да съберем пари и да го пратим да се изучи колегата как става тази работа със спонсорите, пък после може и хубава джипка да покара........
                    Nissan Patrol Y61

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся спонсори.

                      Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                      Тогава вече ще мога да преценя дали да търся сериозни спонсори да се занимавам ПРОФЕСИОНАЛНО със състезания.
                      А ако сега някой реши да ти бъде "спонсор" (мразя тази дума!), той е несериозен?!!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся спонсори.

                        С думата СЕРИОЗЕН, не исках никой да засегна.
                        Но имах предвид с някоя/няколко фирми да имам договор и да знам, че всеки месец екипа разполага с някаква определена сума за тренировка поддръжка и участие в определен брой от състезанията на БОС.
                        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                        http://www.cardomain.com/ride/2562837

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся спонсори.

                          Новата идея е да сложа списък на хората отделили по някой лев (от закуските).
                          На предния капак да сложа надпис "Този проект стана благодарение на: ..." и списък с имената или никовете. А който прати стикери, ще ги залепя по колата.
                          Аз все пак ще участвам, но с колко подготвена кола зависи изцяло от хората във форума.
                          И за да не помислите че съм сложил шапката и просто седя и прося пари- обясням:
                          Купих Самурай, купих гуми, купих двигател от Витара, амортисьори CALMINI, Седалки, 4т. колани, и сега ще правя рол-кейдж.
                          Ама с една средна работна заплата.... трудно става.
                          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                          http://www.cardomain.com/ride/2562837

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся спонсори.

                            Трудна работа със спонсорите.засега в българския шампионат няма пари.участват само хора които обичат спорта и тръпката.реална възвращаемост не виждам и скоро и няма да има.
                            НО който иска намира.
                            Успех в търсенето.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся спонсори.

                              темата като цяло ми хареса и мненията на каскадиора са много добри ако бях на 18 щях да дам на момчето някой друг лев ама за жалост сега немога ;(

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X