Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карен МК II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карен МК II

    Как евреите правят реклама и продават българско оръжие http://www.vbox7.com/play:6caddd2a
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    До: Карен МК II

    Това са различни разработки на тема Браунинг НР, каквито са правени (и се правят) и в България. Не знаех, че Браунинг е български
    Дискавъри 300 тди ръчка
    Витара тди автомат
    XT660R

    Коментар


    • #3
      До: Карен МК II

      Колегата е имал на предвид пистолета Аркус 94(9 който е разработка на базата на Браунинг НР но явно и Изрелците имат подобна разработка едва ли е на базата на нашия пистолет
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #4
        До: Карен МК II

        пистолета Аркус-94 се продава на израелски клиенти много успешно от1997г,като за САЩ и Израел изискването е да имат боен рог на ракохватката.Информациата е достоверна ,работих 12г.в един от военнитени заводи до 1999г.

        Коментар


        • #5
          До: Карен МК II

          http://www.snimka.bg./album.php?album_id=109653$photo=1 Този Карен го купихме през 1997 година директно от завода в Лясковец и на него пише че е правен в Израел . Произвеждаха се в Лясковец цели две години по поръчка на евреите с тяхна търговска марка в калибър 9х19 и 40 S&W.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            До: Карен МК II

            доколкото видях от снимките българския пистолет е с название Kareen Mark III a онова от v бокса е mark II
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • #7
              До: Карен МК II

              Прав си колега,но това не променя нещата,че произвеждах ме,качествени пистолети и евреите пак проявиха своя усет за търговия,за наша сметка.

              Коментар


              • #8
                До: Карен МК II

                Означението Mark 1:2:3 са щамповани на лясковските пистолети по желание на заявителя ( евреите ) дори и на този от снимката на щампата двете чертички са на по късо растояние от третата сигурно първо е бил с маркировка Mark 2 в последствие е станал Mark 3. Виждал съм карени със различни означения всичките купени от завода в Лясковец така че това означение не маркира страна производител а само разлики в цвета и вида на покритията и е по скоро търговски трик .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  До: Карен МК II

                  Привет!
                  До колкото знам фабриката в Лясковец е собственост на еврейчета...
                  Могат правят...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • #10
                    До: Карен МК II

                    Карен се води ,за най-добрия от.........Аркус-ите........

                    Коментар


                    • #11
                      До: Карен МК II

                      абе жив Аркус - Браунинг.... какво да го коментираме и определено си е армейски пистолет...
                      LZ3YG

                      Коментар


                      • #12
                        До: Карен МК II

                        От серията НР на Браунинг само модела капитан може да се нарече армейски защото е произвеждан с регулируем секторен мерник до 500 метра и лястовица за закачане на кобур приклад .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #13
                          До: Карен МК II

                          А какво ще кажете за модела "БЕЛИЦА"???

                          Коментар


                          • #14
                            До: Карен МК II

                            Белицата беше първия модел пистолет произведен в Лясковец и е абсолютно точно прекопиран Браунинг НР по къкви причини в последствие промениха дизайна не знам но най вероятно опираше до плащанена някъкви лицензи и нашите хора явно са решили да минат по съдебното решение когато смит и глок се съдеха кой от кого е крал международния арбитраж постанови че са допустими конструктивни и дизайнерски сходства между две оръжия произведени от различни фирми до 70%.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X