Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Patrol 4.2 от UK +/-

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Patrol 4.2 от UK +/-

    Темата произлиза оттук:
    Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ..


    Съединителя за 80-тката е скъп, особено ако се купува истински, от ТМ-Ауто или подобно място. В ТМ Ауто над 1000лв., навън читави 800-900лв., намират се и по 500-600лв. но са малко съмнителни (мое мнение). Това е най-скъпия съединител на Тойота, всички останали (за 6Х, 7Х и т.н. серии) са доста под тази цена, т.е. на нормалните 350 до 500лв. за пълен комплект. Хубав Японски съединител за Патрол 4.2Д е малко над 400лв.

    В това отношение, автоматика при Тойотата излиза доста по-рентабилен от потребителска гледка точка. Доста здрав, а и дори и да се налага ремонт, пълен такъв е около 2000лв. с частите... Аз лично предпочитам ръчните скорости...
    Последно редактирано от Yaro; 03-04-08, 14:00.

  • #2
    До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

    много хора предпочитат ръчката пред автомата аз също навит съм и на патрол 4.2 ама не видях да се продава което е мн жалко
    Човек се учи с много практика:D

    Коментар


    • #3
      До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

      offtopic:

      Първоначално публикуван от hristo20000
      много хора предпочитат ръчката пред автомата аз също навит съм и на патрол 4.2 ама не видях да се продава което е мн жалко
      Патроли 4.2 и бензин и дизел има в UK на прилични цени.

      Коментар


      • #4
        До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

        КАКВА Е ЦЕНАТА
        Човек се учи с много практика:D

        Коментар


        • #5
          До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

          Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
          КАКВА Е ЦЕНАТА
          От 1500 лири нагоре. Става дума за Y60. Y61-ци не съм виждал.

          Коментар


          • #6
            До: Patrol 4.2 от UK +/-

            Y61-с 4.2 дизелак ще е уникална колица.Здраво и мощно добиче

            Коментар


            • #7
              До: Patrol 4.2 от UK +/-

              Първоначално публикуван от kiril georgiev Преглед на мнение
              Y61-с 4.2 дизелак ще е уникална колица.Здраво и мощно добиче
              Въпрос на вкус, на мен винаги Y60-тката ми е харесвала повече. И като екстериор и като интериор (табло и т.н.)..

              Коментар


              • #8
                До: Patrol 4.2 от UK +/-

                4,2 д на у-60 е един прехвален автомобил, но само толкова. такъв бе и първият ми нисан. много впечатляващо "добиче" уви само на прърво четене. факт е че това съоръжение е с неубиваем мотор. само че е с абсолютна липса на динамика. можеш да си тръгваш спокойно на старт от 2-ра, но толкова. има голям въртящ момент ама е заблуда. вярното е че се достига при по низки обороти от на 2,8 тд пак у-60. не е икономичен и е с доста тежък мотор. само главата е към 60 кг чист чугун. с долно разположен разпределителен вал е и с редова горивна помпа. надежден е но не е "невероятната" кола.
                по друг начин седят нещата с 4,2 инжекцията. динамика, въртящ момент, максимална скорост 210км/ч изпълнението е като от висок клас. това бе 3-тия ми у-60, автомат, сега куплиран с механична кутия. чуден е!
                ако се дават пари, то нека да е за бензиновия.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #9
                  До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  От 1500 лири нагоре. Става дума за Y60. Y61-ци не съм виждал.
                  Аз ги следя доста отдавна зашото имам мой човек в Лондон и имам едно наум. За добър екземпляр дизел нормална цена е около 2500 GBP. (за дълга база разбира се) Много добра цена по мое мнение. Като цяло са на по-ниски! цени от RD28T... Явно и техните мозъци за промити от EU... А за бензинов правилния източник е швейцария - същите цени, едва ли по лоша поддръжка а са си с наш волан все пак... Избора е малко по-малък от UK, обаче.
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #10
                    До: Patrol 4.2 от UK +/-

                    само швейцария ) тия са луди ... няма по читави хора ... аз ще си взема от там следваща кола задължително .... но е скъпо

                    бензин е по хубаво от дизел според мен

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

                      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                      offtopic:



                      Патроли 4.2 и бензин и дизел има в UK на прилични цени.
                      Колега,не е точно така.има около 3 броя в цяла Амглия.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Patrol 4.2 от UK +/-

                        По принцип 4.2 без турбонадув е много смотан мотор,усикорява като ДТ-54 или Владимировец-50,но същия мотор с турбото на 3.3(специален компресор не са правили за 4.2)става интересна вихрушка,по-добре върви от карбураторния 4.2 и е раВЕн на инжекционния по сила(пробвал съм ги и трите(и петте)мотора.Най-популярния ЖЕ -АР мотор се оказа най смотан-нищо ,че е по-модерен.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

                          Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
                          Колега,не е точно така.има около 3 броя в цяла Амглия.
                          Е, а стига бе!
                          Постоянно има поне 10 пъти повече актуални оферти и всяка седмица поне 1/3 са нови. За 4.2 дизел и бензин става дума...
                          2-3 са обикновено в швейцария бензиновите.... даже от време навреме изчезват съвсем, но в UK са на порядък повече
                          Technical Rescue Direct - life lies in courage
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                          Коментар


                          • #14
                            До: Patrol 4.2 от UK +/-

                            Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
                            По принцип 4.2 без турбонадув е много смотан мотор.....
                            Този мотор въпреки слабата си динамика е издигнат в КУЛТ там където се кара offroad не само събота и неделя!
                            Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
                            ....специален компресор не са правили за 4.2
                            Не е вярно. Има си модификация на двигателя TD42E с турбо. 155 к.с. и се е продавала стандартно в япония и австралия
                            Technical Rescue Direct - life lies in courage
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                            Коментар


                            • #15
                              До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

                              Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                              Е, а стига бе!
                              Постоянно има поне 10 пъти повече актуални оферти и всяка седмица поне 1/3 са нови. За 4.2 дизел и бензин става дума...
                              2-3 са обикновено в швейцария бензиновите.... даже от време навреме изчезват съвсем, но в UK са на порядък повече
                              Добре,колега,пробвай и се обади на някой от телефоните-всичко винаги е отдавна продадено,просто провери!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X