Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Не ви е срам!
    Те са станали по-хубави от моите
    Всички болтове нали се стегнаха без напрежение?
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Да Славин,правени са по твоите чертежи Размерите са перфектни Само където пак ми се струва,че каретата седят под кофти ъгъл....
      Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

      Коментар


      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Това което се вижда на последната снимка


        е каре от Испанска сглобка . Мисля ,че бяха от някякъв френски автомобил . Ако сложиш японски полуоски полужението ще е по-добро !
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Иване,да...автомобила ми е испанска сглобка.Не съм се замислял дори,че има някаква разлика там.Хммм....Ще видя на колегите с японските какви са им каретата,разликите и т.н.
          Много благодаря за забележката,нямаше да се сетя въобще!
          Поздрави!
          П.П.Още веднъж се доказва,че си корифей при Витарите!
          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

          Коментар


          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Още нещо направих по Витарката.Тъй като исках отзад по-голям клиренс,реших да махна изцяло теглича/без това не го ползвам/,ама пак ми се видя ниска задницата и реших да махна и резервоара.Имах канта от постмикс апарат и от нея си направих супрено резервоарче,което вече е тествано и работи.Всичко по него е от неръждавейка,включително болтчетата,шайбите и федерките/струват стотинки/.Материалите всичките ги имах и съм плащал единствено за пробиване отвора на фланците и за заварките.Обем около 20л.Защитата е излишна,резервоара е на по високо от горният край на дифа.Бутилката ми е в багажника и не искам да я свалям отдолу,колкото и да ме убеждавате,и да става цялата в л...на.А иначе в багажника съм си направил преграда,върху която мога да слагам още багаж.С този резервоар клиренсът на дългата база отзад става доста по добър,вижте и откъде си прекарах ауспуха!
            Прикачени файлове
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
              Още нещо направих по Витарката.Тъй като исках отзад по-голям клиренс,реших да махна изцяло теглича/без това не го ползвам/,ама пак ми се видя ниска задницата и реших да махна и резервоара.Имах канта от постмикс апарат и от нея си направих супрено резервоарче,което вече е тествано и работи.Всичко по него е от неръждавейка,включително болтчетата,шайбите и федерките/струват стотинки/.Материалите всичките ги имах и съм плащал единствено за пробиване отвора на фланците и за заварките.Обем около 20л.Защитата е излишна,резервоара е на по високо от горният край на дифа.Бутилката ми е в багажника и не искам да я свалям отдолу,колкото и да ме убеждавате,и да става цялата в л...на.А иначе в багажника съм си направил преграда,върху която мога да слагам още багаж.С този резервоар клиренсът на дългата база отзад става доста по добър,вижте и откъде си прекарах ауспуха!
              Чудесно си го скътал резервоара, а гледам и номера си закачил
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                antiroad,влюбих се в джантите ти. ако нещо ти станат излишни,имай ме предвид. и за да не спамя,днес регулирах клапаните на новата витарка/нова-втора в семейството/ и междувременно докато си бачках се сетих че имам малко топлоустойчив спрей и.... м/у другото не бях отварял толкова чист мотор,гледах така
                използват се само 10мм 12мм отверка и клещи за скобите на маркучите.
                Прикачени файлове
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Номера го съдрах,защото ми я нямаше бронята.Мислех да го качвам на вратата,ама нали осветлението му е нагласено,пък и бронята ще го пази.
                  Васето-не си първия мераклия за джантитеГотини са ,но не ми е останало време да се погрижа за тях-имат остатъци от стара боя?Като каза спрей,препоръчайте ми някъкъв за гърнета!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                    antiroad,влюбих се в джантите ти. ако нещо ти станат излишни,имай ме предвид. и за да не спамя,днес регулирах клапаните на новата витарка/нова-втора в семейството/ и междувременно докато си бачках се сетих че имам малко топлоустойчив спрей и.... м/у другото не бях отварял толкова чист мотор,гледах така
                    използват се само 10мм 12мм отверка и клещи за скобите на маркучите.
                    Нещо не е наред, не може да е толкова чист
                    Тая кола или не е карана или е след основен ремонт.

                    Коментар


                    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      За гърнета ти препоръчвам бронз за печки и с четка или дунапренче мацаш 2-3 ръце. Странно но издържа доста,има го във всяка железария.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                        antiroad,влюбих се в джантите ти. ако нещо ти станат излишни,имай ме предвид. и за да не спамя,днес регулирах клапаните на новата витарка/нова-втора в семейството/ и междувременно докато си бачках се сетих че имам малко топлоустойчив спрей и.... м/у другото не бях отварял толкова чист мотор,гледах така
                        използват се само 10мм 12мм отверка и клещи за скобите на маркучите.
                        Не вервам !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Има някаква измама с тая снимка такъв двигател не съм виждал никога , сигурен ли си че не му е правен премонт примерно преди 1000-2000 км
                        Лудак

                        Коментар


                        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Защо, аз пък съм виждал.
                          Само че на мотоциклети. Ако се карат с хубави масла, вътре светят като нови.

                          Коментар


                          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Интересно е дали колегата знае с какво масло е карана .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              За съжаление,незнам с какво масло е карана но като се има в предвид как е поддържана като цяло,вероятно е някое третокласно,за това го и смених. Витарата я взех от колега от форума, и за това няма да коментирам състоянието и. забележете около кръстатите болтове как ч чукано с център за да не се развиват. Това ме навежда на мисълта че някой бг.майстор сее занимавал с тоя мотор но поне преди 50 000км.съдейки по луфтовете на клапаните. Два от болтовете за регулиране са прее..ни и на единия изпускателен хлабината е 050 трака жестоко. ако някой има излишно такова болтче,моля да пусне едно лично.
                              travelling, ще има ли бутикови резервоари или още го мислиш?
                              http://vbox7.com/play:398e8b82

                              Коментар


                              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Бутилките пристигнаха, оказа се че почти не оства място за резервоар , нямах много време да разглеждам, но бутилката е огромна . Ще се прави , но незнам кога ще го почна и колко странно ще изглежда. Замислям се за боди лифт.
                                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X