Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Днес направих малко тестове на новите обувки една кално тревна разходка за проверка на въможностите на новия чепик .Държат се превъзходно и на кал и на суха трева с големи наклони драпат сериозно ,ето и малко снимки с цапането и после и от банята
    Прикачени файлове
    Бялото BUZUKI 1.6 8в
    0899368772 ;) 0897229322

    Коментар


    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Хехе, "банята" ми хареса.
      Само да не я удавиш във ваната

      Коментар


      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Няма да се удави спокойно .
        Бялото BUZUKI 1.6 8в
        0899368772 ;) 0897229322

        Коментар


        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Тя сигурно може и да плува .
          Константин Вълчанов.0888313247

          Коментар


          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Ето един онлайн магазин за части за лифт на Сузуки:
            http://stores.ebay.co.uk/Bits4Vits/Welcome-Page.html
            Идеята ми е не да си поръчвате от там,е някой може и да го направи,а по-скоро да се видят много от нещата за които става дума и в темите тук.Един вид да се взаимстват идеи.В описанията на някои от стоките продавача е сложил интересен снимков материал и обяснения.

            Коментар


            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
              Е,намерих това което търсех.В Диана под Драгалевци имаше 4бр.225/75/15.АТ2.От Мексиканските.Други в София нямаха.
              На пръв поглед гумите изглеждат сериозно.Дълбочината на грайфера е 13мм.Диаметър окло 710мм.Тегло по моя кантар 14,5кг.Както и да гледам ширината не се вързва 225,но колкото толкова.Нямам търпение да ги пробвам,но ще изчакам да видя какво ще стане с джантите.
              Ето още един адрес на вносител:
              http://www.adk.bg/?go=generalTier&p=home
              Здравеи колега качи ли вече гумите кажи как са забелязва ли се някакво отклонение например моите тъпчат само по средата на протектора а от края по 2 см не лягат на асфалта това дали е нормално или е дефект .Ако някои има наблюдения моля да сподели .
              Бялото BUZUKI 1.6 8в
              0899368772 ;) 0897229322

              Коментар


              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Мда.Направих сефтето.На срещата на Плана бях с тях.От такъв тип гума,не знам какво повече да искам.
                Да,имат извивка по протектора.Но аз го отдавам и на това че ги слагаме на стандартни 5,5' джанти.Не знам вие с какви сте де.Според мен си искат 6,5-7J.Но чак пък да се отделят от асфалта!?С какво налягане ги помпате?Аз съм на 1,7.
                Може би и поради тази причина и волана някак си олекна.
                Сцеплението се подобри и пребоксуванията при потегляне намаляха до минимум.
                Показанията на ГПСа и километража съвпадат вече почти напълно.
                P.S.Сега се сетих ,че вие сте колегата с усилени бордове,при това гумите ви са на 70,а не 75.Според мен при това положение ширината на джантата се отразява още по-осезаемо.
                Но все пак по какво се разбира,че бордовете са усилени?Пише ли го някъде или е само дума на продавча?Защото товароносимоста на вашата гума по каталог е 100 ,а на моята 102?
                Последно редактирано от ctef; 29-05-09, 08:15.

                Коментар


                • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                  Мда.Направих сефтето.На срещата на Плана бях с тях.От такъв тип гума,не знам какво повече да искам.
                  Да,имат извивка по протектора.Но аз го отдавам и на това че ги слагаме на стандартни 5,5' джанти.Не знам вие с какви сте де.Според мен си искат 6,5-7J.Но чак пък да се отделят от асфалта!?С какво налягане ги помпате?Аз съм на 1,7.
                  Може би и поради тази причина и волана някак си олекна.
                  Сцеплението се подобри и пребоксуванията при потегляне намаляха до минимум.
                  Показанията на ГПСа и километража съвпадат вече почти напълно.
                  P.S.Сега се сетих ,че вие сте колегата с усилени бордове,при това гумите ви са на 70,а не 75.Според мен при това положение ширината на джантата се отразява още по-осезаемо.
                  Но все пак по какво се разбира,че бордовете са усилени?Пише ли го някъде или е само дума на продавча?Защото товароносимоста на вашата гума по каталог е 100 ,а на моята 102?
                  Аз моите си ги карам на 1.6 както си е по предписание ,джанта 5.5 това за усилените бордове не е само думи ето снимки на първите 2 се вижда колко тъпчи на асфалта а на другите разликата между нормална и с усилен борд
                  Прикачени файлове
                  Бялото BUZUKI 1.6 8в
                  0899368772 ;) 0897229322

                  Коментар


                  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Хайде да се консултирам с вас преди да взема решение
                    Тази оферта за задни(по-дълги) амортисьори как ви се струва? Марката известна ли ви е?
                    http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SUZUKI-VIT...3A1%7C294%3A50

                    Коментар


                    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Марката известна ли ви е?
                      КИТАЙСКИ са колега.........!!!
                      Последно редактирано от Наско-Гумата; 22-07-09, 14:56. Причина: УЧУДА
                      НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРЕЧКА-СТРАХЪТ

                      Коментар


                      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Стефане за билстейн газови какво ще кажеш ?
                        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                        Коментар


                        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Охкакво да кажа,марка са! Имат заводи в цял свят. Не знам ментосват ли ги. Относно качество трябва да каже човек който ги е ползвал.
                          Тия дето съм ги показал на линка в момента заливат с реклами с големи суперлативи щатите,ама знам ли ги що за стока са?Не че знам и тук каво ни продават

                          Коментар


                          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            И аз да се включа по тази тема най-накрая

                            Лифтовахме витара. Получи се много добре! Повдигна се точно с 10см
                            Сега следват гуми и смяна или пък подсилване на броните и праговете(трябва да се измисли), за да може пълноценно да се повдига с джека. Повечето крикове виждат зор заради височината и големи ходове след лифта
                            Прикачени файлове
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Браво!
                              А с какви пружини и амортисьори сте?

                              Коментар


                              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                                И аз да се включа по тази тема най-накрая

                                Лифтовахме витара. Получи се много добре! Повдигна се точно с 10см
                                Сега следват гуми и смяна или пък подсилване на броните и праговете(трябва да се измисли), за да може пълноценно да се повдига с джека. Повечето крикове виждат зор заради височината и големи ходове след лифта
                                ей сега я заприлича на джипка браво
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X