Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Aprilia Pegaso 650 trial - молба за мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Aprilia Pegaso 650 trial - молба за мнение

    Здравейте на всички, Обръщам се към вас с молба за мнение за този мотор. До сега знам че е с Ямаха мотор но нямам представа за останалите компоненти - рама окачване спирачки дали са надеждни. Планирам го за каране по асфалти малко off но без ексцесии. Той ще ми е първият. Ако нямате представа за него всякаква инфо за качеството на Aprilia ще ми е от полза . БЛАГОДАРЯ

  • #2
    До: Aprilia Pegaso 650 trial - молба за мнение

    доколкото знам прилича доста на БМВ Ф-650 жс. Аз карам такъв и съм много доволен. Не съм експерт и не съм карал много мотори, но е адски удобен. Но ако искаш да вдигаш някви адски скорости не е това мотора. Вятъра става неприятен над 140

    Коментар


    • #3
      До: Aprilia Pegaso 650 trial - молба за мнение

      Не съм чувал за "Trial" модел... може и да съм го пропуснал. Виж "Pegaso" съм карал - добър мотор, но не става за друго освен да пресечеш една поляна (и то равна) с него. Сравнително надежни са и тук идва основното което ме притеснява - с двигател "Rotax" (Австрия) са, а не с двигател на Yamaha. Може и нещо да съм недогледал - даже е доста възможно... Иначе - успех!

      Коментар


      • #4
        До: Aprilia Pegaso 650 trial - молба за мнение

        Първоначално публикуван от mitkosto Преглед на мнение
        доколкото знам прилича доста на БМВ Ф-650 жс. Аз карам такъв и съм много доволен. Не съм експерт и не съм карал много мотори, но е адски удобен. Но ако искаш да вдигаш някви адски скорости не е това мотора. Вятъра става неприятен над 140
        Благодаря за мнението - не планирам повече от 120 а ти откаде си аз от Варна

        Коментар


        • #5
          До: Aprilia Pegaso 650 trial - молба за мнение

          Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
          Не съм чувал за "Trial" модел... може и да съм го пропуснал. Виж "Pegaso" съм карал - добър мотор, но не става за друго освен да пресечеш една поляна (и то равна) с него. Сравнително надежни са и тук идва основното което ме притеснява - с двигател "Rotax" (Австрия) са, а не с двигател на Yamaha. Може и нещо да съм недогледал - даже е доста възможно... Иначе - успех!
          Май трябваше да спомена , че модела е 2007 а за ямахата го видях в някаква публикация благодаря

          Коментар


          • #6
            До: Aprilia Pegaso 650 trial - молба за мнение

            Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
            Не съм чувал за "Trial" модел...
            Това е една от четирите разновидности, в които се произвежда съвременното Пегасо. Това е най-черно ориентираното Пегасо от новата гама.
            А двигателя си е Ротакс от край време, затова на Миткосто му прилича на БМВ 650, защото и то е с Ротакс и от тук на там приликите свършват.

            Коментар


            • #7
              До: Aprilia Pegaso 650 trial - молба за мнение

              Цитат:

              Following on from the already sucessful road based Aprilia Pegaso Strada is the on/off road Aprilia Pegaso Trail. The longer, softer suspension should give a slightly more relaxed ride around town, particularly on the worst pot-holed roads, but it can also manage tracks and trails at the weekend.

              Launched at the Paris Motorcycle Show today.

              The most obvious difference is this the narrower dual purpose tyres and the wire wheels, but there's also been quite a few changes on the Aprilia Trial over the Strada:

              - ground clearance is up 30mm,
              - seat height is therefore also up 30mm to 810mm, with an optional 850mm seat,
              - 30mm more wheel travel at the front and 40mm at the back,
              - 20mm longer wheelbase,
              - larger 19" front wheel,
              - smaller 300mm front disc.


              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X