Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво определение е подходящо за хора като нас?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво определение е подходящо за хора като нас?

    Много хора са ме питали,какви хора сме ние(Офроудърите).Затова искам да видя какво е вашето мнение по въпроса.
    Моето мнение е,че ние не можем да бъдем описани с една дума.Аз мисля че от части сме професори,отчасти учени,отчасти професионалисти, но повече сме луди глави.
    АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

  • #2
    До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

    Инженери без дипломи бе приятел,ако опира до това че почти всеки си поправя машината сам.Иначе сме си хора като всички останали че даже и по зле(щом немога да нося повече от кило водка значе съм си наи обикновен човек).

    Коментар


    • #3
      До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

      Кви кви ... Последните нормални в тоя болен свят.
      Ако живеех във Варна а не в София, щях да строя океански крайцер а не джип.
      И пак щях да се махна.
      Знаеш ли кога ми е най-тихо, та чак чувам птичките? Когато буталата се мъчат да излязат през капака, и наоколо се дерат 10 ендура с откъснати ауспуси. Те тогава е спокойно и тихо.

      Коментар


      • #4
        До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

        Перла-04-тресе,върти както дойде и накрая хОди да простира сама!
        Иначе сме готини откачалки-като гума регенерат,зор ни лови баланса!

        Коментар


        • #5
          До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

          Хора не приемащи ограничения наложени от асфалтово-урбанистичен свят.
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

            Свободни по дух-приключенци,търсещи отмора в неизвестното на черния път.
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

              Свободни мисля че е най-точното определение
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #8
                До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

                Според мен ние сме хора живеещи за мига. Поемаме рискове и продължаваме напред с пълна гггггггггггггааааааааааааааззззззззззззз.
                Кораб, стоящ на пристанището, е в безопасност, но НЕ за това са направени корабите...

                0886023885

                Коментар


                • #9
                  До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

                  Според мен сме диванета Сигурно всичките имаме средно по 5 белега на главите от детството.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

                    Да ви кажа какви сме в погледа на другите:

                    "Някви кухавели, ходещи зорлем да си трошат джипките по баирите."

                    Дежурния ми отговор: Кеф цена няма. Приемам навигатори, стига да им стиска!
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

                      Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
                      Според мен сме диванета Сигурно всичките имаме средно по 5 белега на главите от детството.
                      Mммм...да точно такива сме(съм)бях някога.Ожених се да го е*а.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

                        Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                        Mммм...да точно такива сме(съм)бях някога.Ожених се да го е*а.
                        Е та що? То с това не свършва света. По на рядко, но по-качествено.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

                          Моторите(като цяло) не са хоби-те са диагноза!
                          Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                          Джон Кенеди

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

                            Хора със свободна воля готови да направят всичко,за да почувстват адреналина във вените си.
                            АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво определение е подходящо за хора като нас?

                              ами хора които по цяла седмица се занимаваме с олигофрени че накрая на седмицата ни иде да хванеме гората и обикновенно го правиме
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X