Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Язовир Въча - почистване - мероприятие 1

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Язовир Въча-почистване

    Ако случайно някой се е трогнал да почисти, поне ще се запознаем, а може да направим импровизиран офроуд наоколо - хубави местенца и за лек и за твърд, колкото щете
    И полянката (уж шотландска) на която снимаха рекламата на ракията я знам, само чеверметата ги няма
    Последно редактирано от Фани; 15-05-08, 14:15. Причина: допълване
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

    Коментар


    • #92
      До: Язовир Въча-почистване

      Като знам колко боклук има там няма да остане време за разходки през деня,но поне ще се запознаем.
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • #93
        До: Язовир Въча-почистване

        Може да измислим някаква установка над стената,от която да виси една макара на единият край на едно въже да се върже един голям кош,който ще се пълни от лодките долу,въжето минава през макарата и другия край се дърпа с джип,като се напълни.
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • #94
          До: Язовир Въча-почистване

          За преспиване има хотелче и то доста добро Чилингира се казва. Относно екипировката: чували и рибарски кепове. Потвърдиха ми за контейнера от Екобулпак, ще бъде на мястото дори и по рано имат и готовност ако не стигне да докарат и още.
          sigpic

          Коментар


          • #95
            До: Язовир Въча-почистване

            При мен вече се записаха 3 души, което е много условно казано. Аз ще бъда към 10 часа на място, но най-вероятно ще дойда откъм Стара Загора. На картата мястоте ясно видно, това е станатa на горния язовир, по-близо до Девин. А и ако някой не може да се оправи, ще организираме да се срещенем преди теснините след Кричим.
            Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 17-05-08, 23:00.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #96
              До: Язовир Въча-почистване

              Ходихте ли да чистите язовира или не ако отивате и има някой от Силистра който ще се присаедини дали може ме вземе.И аз искам много да дойда да помогна нямам никва техника но мога да помогна със събирането само дето нямам възможност да пътувам ако някой ме земе с удоволствие идвам-впрочен онея боклуци ги помислих за камъни

              Коментар


              • #97
                До: Язовир Въча-почистване

                не мисля, че си заслужава пътуването от Силистра, особено при нашата "развита" пътна мрежа... дето се вика 3 дена път с камили...

                аз вече си запазих 2 стаи в "Чилингира" - ако не стане навреме колесара, ще взема една по-малка надуваема лодка...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #98
                  До: Язовир Въча-почистване

                  Препоръчвам да се носят и ботуши,
                  високи ботуши, или гащеризони,
                  както и кожени работни ръкавици.
                  Или от центъра на Кричим 2-3-ма сиганина,
                  ако им осигурите надник и спасителни жилетки.
                  Щото мангалите много лесно се давят...!

                  Коментар


                  • #99
                    До: Язовир Въча-почистване

                    Кро, Румбата, Ивич и Недялко Димитров от София са потвърдили участие при мен. Вчера в "24 часа" имаше снимка на цяла страница за язовира и статия за проблема при почистването на пластмасови и стъклени бутилки. На снимката се вижда как служителите по поддръжка на язовира вадят големите дървета преди източването на водата, за което и Грийнфлаг писа. Но бутилките си стоят и ни чакат. Предлагам официалния старт на акцията да е 10 часа сутринта в началото на стената откъм пътя, от където Грийнфлаг да ни заведе до полегатия бряг и удобното за почистване място. Който дойде по-рано, може да стартира веднага, а който дойде по-късно, ще се включва в движение. Но трябва да има официален старт, за да бъдат инструктирани и организирани хората и наличната техника.
                    Мисля, че е редно да извикаме и медиите, за да им покажем как се прави почистване. Но това е само предложение, нека Грийнфлаг, като главен иницатор, да прецени дали има нужда от допълнителен шум. Аз си мисля, че примера може да се окаже заразителен.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: Язовир Въча-почистване

                      Аз съм на линия дори ден-два по-рано.
                      Тел: 0885077509
                      Skype: greenflagbg
                      sigpic

                      Коментар


                      • До: Язовир Въча-почистване

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        ... Но бутилките си стоят и ни чакат...
                        Такова изречение може да ме помами и в Тибет.

                        Ако оставя майтапа настрана, нужно ли е да се резервират места за хижа (хотел) предварително? Много искам да участвам - и в чистенето на яз. "Въча", и в идеята на GAD - и още от утре започвам да си осигурявам почивни дни и някакви инструменти.

                        Позздрави!
                        Искам България чиста!

                        Коментар


                        • До: Язовир Въча-почистване

                          Спасе, не е зле да се подсигуриш предварително с нощувката. По напред в темата имаше май координатите на комплекс Чилингира, който е на няколко километра от мястото на почистването. Мисла, че и в нета можеш да го издириш.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: Язовир Въча-почистване

                            Ето го хотела http://hotel-chilingira.com/page_2.htm
                            sigpic

                            Коментар


                            • До: Язовир Въча-почистване

                              Хидил съм в този хотел. Мястото е приказно. Не съм преспивал, но съм хапвал по път. Има и басейн, ако не се лъжа.

                              А мястото наистина си го бива.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: Язовир Въча-почистване

                                За най-голямо мое съжаление другата седмица заминавам командировка и няма да съм на Въча.
                                Оставям кепчето на Сабин, ако може той да дойде с групата!
                                Show must go on!
                                LZ1VES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X