Обява

Свий
Няма добавени обяви.

с каквигуми карате ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • с каквигуми карате ??

    просто ми е любопитно с какъв размер гуми карате...
    напишете кубиците на мотора и размера на гумите ако желаете

  • #2
    MZ TS 250
    Задна - 18" Пирели
    Предна - 21" Пирели
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #3
      мерси, а колко са широки...мен главно това ме интерува--цолаж и ширина

      аз съм хл600
      90-90-21"
      130-90-17"

      Коментар


      • #4
        Мисля, че предната ми е 60/90, а задната мисля че е 100/100, но немога да кажа нищо със сигурност !!!!
        Тези мерки, са колкото се сещам сега и на око, никога до сега не съм ги мерил точно, колко широки, и колко дебели са !
        Ще проверя и ще пиша отново !
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #5
          450сс - 110 задна

          предната е стандартна

          Коментар


          • #6
            YAMAHA YZ400
            80/100/21"-Дънлоп
            110/90/19"-Дънлоп
            "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
            MG Racing Team

            Коментар


            • #7
              Honda CRF 250 X

              80/100/21" - Front, Dunlop
              100/100/18 - Rear, Dunlop

              С Ямахата брах големи ядове в калта със задна - 130/90/18 - Pirelli.
              Да избереш точната гума според естеството на повърхността е много важно, така че въпроса на колегата е малко като: "Твоят мотор как се казва"
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                YAMAHA WR 450 F

                front DUNLOP D 752 80/100/21

                rear DUNLOP D 752 110/100/18

                D 752 си е най-универсалната шарка.Държи на всякакъв терен, но на твърдо значително по бързо се здухва.
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #9
                  Suzuki DR600
                  130/90/17-Mitas
                  100/80/21-Barum
                  "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                  А+
                  LZ1DRZ

                  Коментар


                  • #10
                    Kawasaki KX250F

                    80/100/ front Bridgestone
                    110/90 rear Dunlop но може и на 100 оригинално излиза на 100 но на мен по добре ми е с 110...марките са такива в момента но по принцип карам изцяло с Dunlop или Pireli....според заяиси както казват колегите...и трасето и мотора...
                    Part time racer.Full time RIDER.

                    Коментар


                    • #11
                      с квито падне
                      стига да имат грайфер
                      митаски най вече ползвам
                      сега напоследък взех няколко пирелки
                      дънлоп и бриджестоун до сега чисто нови не съм купувал
                      само втора ръка запазени но въпреки това няма как да не забележа че са много качествени
                      2ра ръка бриджестоун например издържа повече от нова митас че и държи повече в не малко от случаите
                      за размера гуми с които да се кара съм правел кви ли не експерименти и мога да кажа с чиста съвест
                      най добре е мотора с размера гуми които препоръчва производителят
                      може да има някакви отклонения при по специфични терени но като цяло това правило е основно и важно да се спазва ако искате всичко да е ок

                      Коментар


                      • #12
                        Аз пък карам с каквито паднат от Митков
                        Той като си вземе някоя гума втора ръка и я покара докато остане мъъъничко грайфер, тогава я взимам аз и карам докато хич не остане грайфер.
                        Винаги карам с препоръчаните от производителя размери.
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X