Обява

Свий
Няма добавени обяви.

UAZ Hunter на сняг ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • UAZ Hunter на сняг ?

    Някой от вас да е пробвал UAZ Hunter на сняг?
    Някой да каже върви ли по снега UAZ Hunter или се плаши от него,или дайте някакво предположение.
    Може ли Хънтара да върви в дълбокия сняг?
    С нетърпение чакам снега за да го пробвам!!!!
    УАЗ ФЕН

  • #2
    Всичко си зависи от гумите.И най-добрият джип без добри гуми е кръгла нула.Препоръчвам Я-409.

    Коментар


    • #3
      Абе чувал съм че и Шофьорът помага...

      Коментар


      • #4
        Абе помага, ама някой път желанието му е по-голямо от възможностите на автомобила и започват да се получават нелицеприятни гледки

        Коментар


        • #5
          http://wwwboards.auto.ru/uaz/288369.html

          Ей такива ми ти работи...
          С една дума - лошо.((( Най - лошото е, че никой не скочи да защитава Хънтера, а познавам конференцията отдавна.
          Хубавото е, че с няколко железа поне нещо може да се направи
          Прочее, ако има нещо неразбираемо, веднага ще пуснем симултанен превод

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от alex_markov
            Абе чувал съм че и Шофьорът помага...

            Налъпно съм сагласен с алех марков.Защотото колкото и здрав джип да имаш ако си слаб не може да върви както трябва.Примера го имаме с Валери Вушев.Както той кара какъвто и да е джип никои друг не може (или поне не се е показал някои)
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #7
              Работата е, колко е допустимо да е умрял коня, та да може да го вдигнеш с бой...
              Main Driver-а е началник в няква гигантска компютърна фирма, обаче си има собствени виждания за правилния живот, и ходи на работа всеки ден през блатото, цяла година, с УАЗа, няма с кво друго. Дотам и обратно - 70 километра. Има четирима комшии, и си ходят на гости. Обаче с Кировец, иначе не става. Той е верижен. А вместо куче, в двора си има бик. Като го ядоса, го тресва с юмрук между рогата, и добичето пада. Та е спестил от лебедка...) Който е карал с него, после хълца цяла година

              Коментар


              • #8
                Ее тов беше.Ебати човека.Тая фирма какво насред блатото ли са я направили.Е такива като него са истинските офф роудари.
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #9
                  Не)) Района на Череповец. В блатото си има къща, която си е направил сам и жена с три дечица. А там всичкото е специален район, с много закрити места. И като иска да се изгаври с някой баровец, се хваща на бас кой ще отреже по- бързо дърво. Той с брадвата, баровеца с бензинов трион.
                  Купил е УАЗ, щото нали голям началник, все пак кола. Не върви да плаши хората с виетнамка)

                  Коментар


                  • #10
                    Е това е.Искам и аз.По точно искам само джипа.Друго не ми трябва.А що да плаши руснаците с ВИАТНАМКАТА.Те от такива чудеса не се плашат.Плашат се само от някоя френска или японска красота.
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • #11
                      )) Не бе, гръдната му обиколка е едва ли не 2 метра. И на нормален човек му се струва че идва края на света А така УАЗа изглежда като малка количка, и по- спокойно
                      Мани, в Питер има пък един Орк, на него покрива на УАЗа му е до рамото... И на народа пак му призлява като иде на бензиностанцията с празни резервоари, щото връзва камиончето с един канап, и го тегли като куче Ама не му личи да се напъва))

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X