Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клапи за КДХ125-от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клапи за КДХ125-от къде?

    Здравеите!От известно време следя форума и съм предимно читател,карам КДХ125 и до сега не съм имал проблеми.Купих го внос от Япония със сменено бутало,но маисторите сложили друга гарнитура под цилиндъра и хвърляше антифриз.Като сменях гарнитурата забелязах,че кипс клапите са иэронени.Та въпроса ми е някои има ли идея от къде да намеря тякива клапи.За сега съм им набил шута,ама искам да си ги направя.Търсих го тоя модел в нета,но никъде не намерих инфо за него,явно е някаква Японска версия.Мисля накрая да ги дам някъде да ги направят от алуминии,но се съмнявам в дължината на живота им.Помагаите.

  • #2
    тия клапи винаги са били проблем
    аз кви ядове съм брал със същите от РМ250...
    проблема се реши като си взех нови
    съветвам те и ти да си вземеш нови щото от тях могат да тръгнат други работи и проблема ще стане по-голям
    мога да помогна с партидни номера евентуално, дай година и модел R или S
    "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
    MG Racing Team

    Коментар


    • #3
      модела не е само за япония
      продава се и в франция
      а може би и в други страни
      а щом е така значи има части за него
      ако могат да ти ги направят ще е най добре
      но бива да не е от алуминий
      макар че и той ще издържи бая време според мен
      леко ме съмнява че и може да станат и от кх125 по стар модел
      кои са изронени
      тия страничните които се въртят ли или това в средата което се вдига леко нагоре като отворят
      най вероятно са страничните ама на тях кво пък ще им се изрони те са стоманени много здрави по принцип

      Коментар


      • #4
        Изронени са точно двете клапи,които отварят те са с зъбчатки в горния им краи и се задвижват от един зъбен гребен-тои е стоманен.А модела е 125а на едната кора ми пише СР.Системата е малко по различна от на КДХ200.

        Коментар


        • #5
          Баджо е почнал да прави клапи ,но точно такива незнам дали ще може да скалъпи
          все пак опитай имаше му тел. някъде из форума

          бе най добре са си новите те са същите като на кх 125 само трябва да се знае коя година е мотора
          "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
          MG Racing Team

          Коментар


          • #6
            Бе то и аз искам да си купя нови ама просто нямам идея от къде.Как може да сравним моите с тези на КХ-а?Освен да ги пратя на някои магазин в, които ги има да ги видят и да ми ги пращат.Моторчето ми е 95год. с обратната предница. Номера на двигателя е DX125A000783.

            Коментар


            • #7
              хеее влади влади
              ти в кой магазин мислиш че ще имат такова нещо на склад
              даже и в складовете в холандия я ги имат я не и ако ги поръчаш най вероятно ще ги поръчат първо от япония и те
              ако питаш мене пробвай с баджо да ти ги направи
              ако нещо се замота тогава ще им намерим парт номера и ще ги заръчваме вече от нейде
              сега питай първо баджо

              Коментар


              • #8
                Извинявам се за въпроса ама кои е Баджо и как да се свържа с него?Някои ако му има номера ще съм му много благодарен.Баджооооо....помагаи.

                Коментар


                • #9
                  виж в темата за ремонт на предница бях му пуснал и адрес и данни
                  цилиндъра може да му го пратиш по спиди
                  направо ще ти ги оправи и ще го сглоби и ти го праща готов
                  само да каже че може да ги направи
                  а предполагам че може дано да му се занимава
                  баджо по принцип е състезател по мотокрос който има сервиз и прави кво ли не и то никак не лошо
                  кажи му "митков ми каза че можеш да ми направиш нови клапи"
                  по принцип сме говорили с него и ми каза че ги прави но говорехме за клапите на старите модели рм250 които много се трошат а струват 300евро и кусур
                  за кавазаки не сме говорили но смятам че и тях ще ги направи щото тия на сузукито даже са по трудни да се направят според мен

                  ПП за нещата "made in badgo" може би скоро ще пусна по обстойна информация

                  Коментар


                  • #10
                    До: Клапи за КДХ125-от къде?

                    имам клапи от кмх200
                    те маи са са6тите

                    Коментар


                    • #11
                      До: Клапи за КДХ125-от къде?

                      Ама темата май е от 2006
                      [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X