Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с карбуратора на клх 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с карбуратора на клх 250

    та значи най от долу на карборатора имам някаква пропчица с едно тънко маркуче от там постоянно ми тече бензин като отворя кранчето
    въпроса ми е следния тази пропка само за испускане на бензина от карбуратора ли е или има и друго предназначение
    видях че има едно винтче което е на конус и би трябвало като е затегнато да не испуска от там но при мен си тече
    и ако го запуша това място ще има ли някакви последици
    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

  • #2
    До: проблем с карборатора на клх 250

    вътре в чашката на карбуратора има една тръбичка която служи ако ти прелее нивото да потече от долу на пръв поглед това маркуче е свързано само с конусното винче но като разгледаш ще видиш че е обединено и с тази тръбичка най вероятно не ти държи иглата или има някакъв боклук на нея а може и да ти прелива от оринга на леглото на иглата в никакъв случай не го запушвай ще имаш по голям проблем като удавен мотор например почисти и си прегледай карбуратора
    Николай Гогов 0898676912

    НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

    Коментар


    • #3
      До: проблем с карборатора на клх 250

      ок тенкс за отговора предполагам че си прав за задавения мотор защото все пак преди да получа отговора ти го запуших и мотора спря да пали
      утре дано ми остане време за да го разглобя и почистя
      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

      Коментар


      • #4
        До: проблем с карборатора на клх 250

        Драго в чашката на карбуратора има поплавъци и когато нивото стане на необходимата височина поплавъците се вдигат и повдигат една конусна игла с гумено връхче което или е износено и не затвяря или пък има мизерии, разглоби го и го изчисти и виж тогава какво става
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с карбуратора на клх 250

          Мда....и си прегледай поплавъците да не би да са пробити.Много хора си мислят че невъзможно,но аз съм имал такъв проблем.Разклати ги за да разбереш дали има бензин в тях,или ги потопи то ще си проличи ако има дупка.Ако се пълни дори само единия с бензин е достатъчно да ти прелива "корнубатора"

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X