Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли безпроблемен Патрол?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли безпроблемен Патрол?

    Може ли някои да се похвали че е горд собственик на Патрол с който не е имал сериозен проблем? Всяка вечер си ровя тук и все теми за проблеми,май проблеми и ядове няма само с новите коли но ние Българите нямаме мн вазможности за целта.Задавам си един въпрос от мн време дали е бил правилен избора ми за Патрол. Очаквам мнения и коментари по темата. БЛАГОДАРЯ
    Човек се учи с много практика:D

  • #2
    До: Има ли безпроблемен Патрол?

    Ами колега, то темите се пускат когато имаме проблем. Няма да пусна тема " и днес колата си вървя добре" . А и от ходенето в гората джипките не стават по здрави колкото и да ни се иска... Патрола си е страхотна джипка, не си сбъркал при избора.

    Коментар


    • #3
      До: Има ли безпроблемен Патрол?

      Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
      Може ли някои да се похвали че е горд собственик на Патрол с който не е имал сериозен проблем? Всяка вечер си ровя тук и все теми за проблеми,май проблеми и ядове няма само с новите коли но ние Българите нямаме мн вазможности за целта.Задавам си един въпрос от мн време дали е бил правилен избора ми за Патрол. Очаквам мнения и коментари по темата. БЛАГОДАРЯ
      Купи си го нов , разработи го както трябва и сам ще си отговориш. Рискът при старите Патроли е , че заради пословичната им здравина , често се експлоатират зверски , без ни най-малка поддръжка и когато попаднеш на такъв ти се отщява да живееш. А иначе са си здрави , макар малко груби и тежки. Но пък в това им е и чарът.

      Коментар


      • #4
        До: Има ли безпроблемен Патрол?

        Какви мнения очакваш? Дали твоят избор е бил правилен?!? Това би трябвало вече да го знаеш ти.

        Трудно можеш да очакваш от коли на по -найсе години, минали през няколко ръце, да са "безпроблемни". Трябва човек да е страхотен късметлия за да попадне на машина, която да е била поддържана добре.

        А иначе аз оплаквания от Патрула досега (да чукна на дърво) нямам. След като го стегнах, камиончето не ми е правило сериозни ядове.
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 21-02-08, 07:03.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Има ли безпроблемен Патрол?

          А па точно новите коли имат най-много проблеми. Остави че всеки следващ модел вече на всички фирми е все по-калпав, ами чисто статистически, 90% от отказите се случват през първите три месеца от експлоатацията на изделието. Следващия път като завалят всеки ден и отвсякъде, е когато ресурсът вече е изтекъл.

          Коментар


          • #6
            До: Има ли безпроблемен Патрол?

            Ако си го стегнеш както трябва -колата си е перфектна.Рядко има друг джип ,който да е токова здрав.не искам да говоря за моя - да не го урочасам . Влизаш в сервиза (правилния) , купуваш части (истински) и когато майстора (можещия) си свърши работата - забравяш за проблемите.

            ПП Колкото до тежеста , на да ли е по-тежък от едно ,,Г''
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #7
              До: Има ли безпроблемен Патрол?

              Има Навремето имах 3.3 Д, модел 1984г.Три години яка експлоатация, проблеми 0
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #8
                До: Има ли безпроблемен Патрол?

                Моят го купих с проблемен мотор, гъргореща скоростна кутия, течаща на струя хидравлика, течащ радиатор, без един здрав амортисьор, калпав акумулатор и т.н.......няма да изброявам всичко. Купих го от Ямбол и го докарах до Варна на собствен ход, (е, не аз, а моя приятел и търсач на силни усещания - Янко Чуров). Аз не се престраших.
                NISSAN PATROL 2.8TD

                Коментар


                • #9
                  До: Има ли безпроблемен Патрол?

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  А па точно новите коли имат най-много проблеми. Остави че всеки следващ модел вече на всички фирми е все по-калпав.....
                  Споделям напълно мнението на Стефан. За съжаление на всички нас това е тенденцията.

                  По отношение въпроса на колегата - този доказал здравината си автомобил явно е попаднал в не добри ръце. Процедурата са я описли колегите, следвай я и си го карай с кеф!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Има ли безпроблемен Патрол?

                    На мой познат чисто нов на 2-3 месеца на магистрала вижда, че зад него има бял пушек. Спира веднага, но било късно, защото 1 бутало се е сцепило и през него надува и изхвърля всичкото масло и двг. задрал лагери /не знам кои точно/ От продавачите му обяснили, че шупла в боталото е фабрична грешка, но той не е трябвало да го кара а веднага, след като се е получил пробива да спре. Последно знам, че щеше нещо да се съди с тях, сменили му двигателя, но искали да плати няколко х. лева.
                    И аз имам много проблеми с новозакупен МПС и мой приятели, но са марки извън темата. Така че нов автомобил в Бг си е живо наказание.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      До: Има ли безпроблемен Патрол?

                      Нямах в предвид че съм купил наи големия чупилник а че темите тук са само за проблеми които са ежедневие в форума и на мен ми се е случвало да поремонтирам туи онуи ама се ядва.Като гледам и Патролите тук се множат доста значи е предпочитана машина.А някои знаели им приблизителната броика малко ще е трудно
                      Човек се учи с много практика:D

                      Коментар


                      • #12
                        До: Има ли безпроблемен Патрол?

                        моя като го взех беше с прецакана виско муфа,изгнили трабички за спирачките и нафтата,алтернатора не зареждаше добре и други дребни проблеми.Стегнах го и за сега да чукам на дърво си е ок.А за това дали патрола е здрав........е лично според мен е много корава машина.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Има ли безпроблемен Патрол?

                          Няма безпроблемен Патрол или каквато и да е кола.Има само безхаберни собственици.
                          0896-85-69-86
                          0876-38-17-17

                          Коментар


                          • #14
                            До: Има ли безпроблемен Патрол?

                            Няма джип дето да се кара при такива терени и да не се чупи.И това със сигурност не е само мое мнение

                            Коментар


                            • #15
                              До: Има ли безпроблемен Патрол?

                              Всички шофьорски форуми са това. Само дето в изчанчените за хора с меки китки не се питат за номера на лагери и не си разменят райбери и скоби, ами адреси на сервизи. И вият и плачат до бога. Помежду си. Пред хората с нормални коли само траят и лъжат че никога не са влизали в сервиз. Да не се чуе че са балъци. А между честните карачи е това. Грес и чукове.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X