Обява

Свий
Няма добавени обяви.

километраж Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • километраж Фронтера

    Здравейте!От няколко дни ми направи впечатление,че дневният километраж при първо запалване се нулира автоматично.Обикновенно сутрин при даване на контакт от таблото,а някой път и от скоростният лост(автоматик)се чува някакво прещракване.Нормално ли е това?Ако не е- имате ли някаква идея на какво се дължи това?Става въпрос за Фронтера 2,2 ДТИ 2000г,автоматик.

  • #2
    До: километраж Фронтера

    И аз отскоро карам Фронтера 2001г. и имам проблем с километража- на мен стрелката по някой път забива и си стои на 0 км. Доста порових по разни форуми и разбрах че това им е някъв косур в таблата да имат проблеми. След смяна с ново от GM проблемите спират.

    Коментар


    • #3
      До: километраж Фронтера

      Не е нормално да се занулява автоматично, а иначе за прищракването от ключа и от лоста си е напълно нормално ,но то е дълго за писане ще ти го обясня на следващата "сбирка". Относно проблеми с таблото-скоростомер и т.н. ,за което пише колегата edobg аз го имах същия, но се оказа,че проблема е от вносителя на колата,който решил да пипне километража, който е дигитален и го е пипнал така,че не работеше нищо. Доколкото говорих с човека ,който отстрани проблема това е често срещано явление-все пак става дума за платка и електронен километраж и не бива да пипа всеки-още по-малко пазача на автокъщата

      Коментар


      • #4
        До: километраж Фронтера

        Когато акумулаторът е слаб, при запалване се получава ефект, който имитира откачане на същият. Стратерът гълта тока. Резултат - занулен километраж (допълнителен)

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X