Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha WR450F 2-Trac. 2x2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha WR450F 2-Trac. 2x2

    Много интересно ама как ли е на пьтя.http://www.membrana.ru/articles/tech...03/223400.html
    Всички са луди ама на някои повече им личи.

  • #2
    Много е як. Тествал съм го няколко пъти. Малко само се опитва да те изправя в завойте, каточели че не иска за давива. Има и друга тема за 2трака в форума, използвай функцията търсена.

    Коментар


    • #3
      //htftp.offroad-bulgaria.com/PETER_BLIZNAKA/IMG_3788.jpg

      Да така е но като всеки хемофродит има и недостатаци и аз съм карал такъв на един познат за трасе не става При стръмни качвания обаче предното задвижващо колело помага при занасяне и сваля мотора при изхвърлянето на предното колело на ръба на качването Но като наи добро попадение е бързото каране на смесен филц и асвалтов път Наи тъпо става с тази система когато водача по някаква причина иска ма поднесе мотора това го гледах на живо на състезанието в Стара Загора


      В Лисабон повечето карачи казаха че са се отказали от тази система защото и без това предниците на мотора са натоварени достатъчно

      Сложна подръжка и изненади при каране върху пясък с камъни Не възможност за класически контрол в завоя с ножка или избиране на траектория с поднасяне
      Дори Д. Френтиние кара без тази система няколко етапа А с нормална предна джанта иначе в началото имаше към 20 мотора с тази система
      Наи коравите раидари като ги питаха защо не са я избрали просто махаха с ръка и казваха
      -Аз карам мотоциклет ...............Даваите следващия въпрос

      Коментар


      • #4
        За мен най голямият недостатък е цената, след това подръжката. Ако знаеш как се минава през блата с този мотир, чудиш се дали си оцелил блатото

        Коментар


        • #5
          ДА ТАКА Е ЗА ЦЕНАТА ДАЖЕ НЕ СЕ СЕТИХ

          И друго спиците и предната гума се скапвали страшно бързо при дълги и тежки преходи

          Коментар


          • #6
            Пеко, нали се сешташ, че това дето им се скапва на тези от Дакар, на нас няма да ни се скапе за 5 години поне!

            Коментар


            • #7
              Каквото и да се говори за тези мотори с двуколесно задвижване аз съм си на същото мнение, че това няма нищо общо с моторите освен това, че трябва да се пази равновесие..
              Дайте да сложим и една мини картечница, 2-3 радара за движение едно нощно виждане малко брони и да го правим танк освен :x
              Идеята е била още от древните времена... когато основното е било .... отзад да се движи а отпред да се управлява без задвижване..
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X