Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странен проблем с карта Greece-Auto_Drive_Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Странен проблем с карта Greece-Auto_Drive_Hellas

    В mapSource освен БГ карта си инсталирах и карта на Гърция "Greece v1,20". Правя си route на българската карта до границата на БГ с Гърция. После сменям картата и правя route от границата до Солун. Двата роута се съединяват в една и съща точка (границата на БГ и Гърция). С мъки, но все пак успях да кача картата на Гръция в приемника. В приемника виждам и Бг и Гръцката карта обаче 2-те държави се виждат на разстояние около 7-8км една от друга и липсва връзка (път) между 2-те държави. Като кача рута от mapsource в приемника не ми го визуализа, не може и да изчисли маршрут до Солун.
    В mapsource всичко е ОК, но на устройството...не...

    Някой ако може да помогне ще съм много благодарен!!!
    Светът на Владо

  • #2
    До: Странен проблем с карта Greece-Auto_Drive_Hellas

    Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
    В mapSource освен БГ карта си инсталирах и карта на Гърция "Greece v1,20". Правя си route на българската карта до границата на БГ с Гърция. После сменям картата и правя route от границата до Солун. Двата роута се съединяват в една и съща точка (границата на БГ и Гърция). С мъки, но все пак успях да кача картата на Гръция в приемника. В приемника виждам и Бг и Гръцката карта обаче 2-те държави се виждат на разстояние около 7-8км една от друга и липсва връзка (път) между 2-те държави. Като кача рута от mapsource в приемника не ми го визуализа, не може и да изчисли маршрут до Солун.
    В mapsource всичко е ОК, но на устройството...не...

    Някой ако може да помогне ще съм много благодарен!!!
    Такъв проблем ще имаш с всички карти !!! Как се работи?
    първо на Мапсорса си слагаш начална точка, после пътя до границата на дадената карта и слагаш например т. Граница БГ/Гърция. После отваряш Гърция в Мапсорса слагаш входяща точка в Гърция - напр. т.Граница Гърция/БГ и чертаеш нанякъде. Тези точки се качват в апарата заедно с картите/ обезателно точките в апарата/, а картите може и на допълн. памет... Рутира, търси и чертае, когато си на правилната точка в дадената държава. На самостоятелните карти входни-изходни точки на границата обикновено не съвпадат!!! И се работи с превключване на карти по границите! Дано си ме разрал.. Ако не си - то пробвай това което написах и ще разбереш!

    Коментар


    • #3
      До: Странен проблем с карта Greece-Auto_Drive_Hellas

      Благодаря за светкавичния отговор!!!

      Дори и да не си начертая предварително маршрута предполага няма да има проблем като влезна в Гърция да му задам от там (примерно 1-вото село в Гърция) да рутира към Солун?

      Благодаря!
      Светът на Владо

      Коментар


      • #4
        До: Странен проблем с карта Greece-Auto_Drive_Hellas

        Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
        Благодаря за светкавичния отговор!!!

        Дори и да не си начертая предварително маршрута предполага няма да има проблем като влезна в Гърция да му задам от там (примерно 1-вото село в Гърция) да рутира към Солун?

        Благодаря!
        Точно така!

        Коментар


        • #5
          До: Странен проблем с карта Greece-Auto_Drive_Hellas

          Благодаря за инфото
          Светът на Владо

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X