Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

    Е к'во да ти кажа... Ако беше по-евтино от Дару или МПф, щяха ли да съществуват подобни теми?

    Коментар


    • #92
      До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

      Вярно е че е по-евтино. Но все пак ми е любопитно дали ако са по дребните частите ги слагат в един кашон или всяко си пътува отделно опакавано, сътвено с по-малко или повече пари за транспорт. Изчетох доста и все пак не ми стана ясно. А доста хора, ако не и всички, от форум пазарувате от там. Затова и ви питам, все пак аз си нямам ама никаква представа .

      Коментар


      • #93
        До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

        В един кашон ги слагат, ако общото тегло е до 15кг.

        Коментар


        • #94
          До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

          Благодаря за отговора. Съвсем скоро Диското ще си получи коледните подаръци.

          Коментар


          • #95
            До: висок разход на диско 1

            Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
            и четирите ми свещи бяха заминали и когато беше студено (-12,13 градуса) пак запали дискотосле около 7-10 сек въртене, а като смених (50 лв бройката), колкото е по студено по лесно пали, незнам защо така, а иначе км ми показва 220 000 мили,но двигателя е сменян и незнам на колко реално е км.
            Тия дни ми доставиха от Падок 4 при следните цени:

            Order Item 1 , Part No : ETC8847 , Description : Heater plug (WEB EXCLUSIVE SPECIAL OFFER) , Quantity : 4 , Unit Cost : 2.58 , Tax Rate : 15% ,
            Total delivery is 0.00
            Total tax is 1.55
            The total order value is 11.87
            Лирата тогава беше около 2.14 лева. Смятай колко са ми стрували....
            Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
            Discovery 2.5 TD5 2000 EX
            Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

            Коментар


            • #96
              До: висок разход на диско 1

              Забрави доставката.

              Коментар


              • #97
                До: висок разход на диско 1

                Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                Забрави доставката.

                Виж предишния пост, няма начислена доставка.
                Сега погледнах лирата е 2.08
                Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                Коментар


                • #98
                  До: висок разход на диско 1

                  Гледал съм ги стотици пъти. Виж колко пари са ти изтеглили от картата

                  Коментар


                  • #99
                    До: висок разход на диско 1

                    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                    Гледал съм ги стотици пъти. Виж колко пари са ти изтеглили от картата
                    05.01.2009416991xxxxxx5807 ПОКУПКА ЧРЕЗ POS ПРИ ТЪРГОВЕЦ 03.01.2009 00:00826 MATLOCK A E W PADDOCK MOTORS L31.33 лв.
                    Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                    Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                    Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                    Коментар


                    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                      До 2 кг доставката е около 4 лири.
                      Ако се зачетеш по-подробно в условията на сайта им, ще разбереш защо "delivery is 0.00"

                      В твоя случай: 4х2.58 + 4 + 15%

                      Коментар


                      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                        До 2 кг доставката е около 4 лири.
                        Ако се зачетеш по-подробно в условията на сайта им, ще разбереш защо "delivery is 0.00"

                        В твоя случай: 4х2.58 + 4 + 15%
                        Аха. Проверих. Прав си.
                        Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                        Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                        Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                        Коментар


                        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                          Като врътнеш обща сметка над 1000 лири, може и да ти направят отстъпка. Аз имам.
                          Последно редактирано от Lazar; 25-01-09, 04:15. Причина: допълнение

                          Коментар


                          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            Тази отстъпка автоматично ли ти я начисляват или им писа допълнително писмо, и ако не е тайна колко % е

                            Коментар


                            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              Говорихме си по телефона, за моя сметка, 15 минути. Колко % - тайна. И вълкът сит и агнето цяло...
                              Последно редактирано от Lazar; 24-01-09, 02:06. Причина: допълнение

                              Коментар


                              • До: Интернет магазини за Land Rover

                                Първоначално публикуван от sasho_tzvetanov Преглед на мнение
                                Супер, значи ще го минеме през фирмата. Мерси за помоща. Някой да е поръчвал нещо по тежко например над 30 кг. да каже колко горе-долу е платил за доставката?
                                Здравейте. Освен че ще го минеш през фирмата за да спестиш 17.5%, ще трябва и да го осчетоводиш като вътрешнообностна придобивка. Да му начислиш 20% ДДС и след това да ги изтеглиш. Моя Ровър съм го писал на фирмата за да мога да тегля ДДС на горива и рез. части. Счетоводителя ти трябва внимателно да си изиграе играта. Ако стоката е платена от личната ти карта, а не от фирмената се правят едни протоколи, че ти си ги платил, а фирмата ти е върнала парите.

                                Ако колатати не се води на фирмата.. може да имаш проблем или трябва да докажете че това което сте купили е за дейността на фирмата. В най лошия случай ще платиш 20% ДДС тук в БГ и няма да можеш да го изтеглиш.

                                Получихме писмо от данъчното и пращахме справка, как и дали сме осчетоводили закупение стоки от Паддок.

                                Т.е. след време в БГ данъчното пристига справка, че еди коя си фирма е купувала еди какво си от GBxxxxxxxxxx данъчен номер и стоката е отишла в BGxxxxxxxx данъчен номер. Данъчинте може и да хвърлиха фишек, но споменаха че глобите са соленички за неосчетоводяване на вътрешнообностни придобивки.

                                Поздрави.
                                LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                                LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                                [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X