Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво НИКОГА не трябва да правиме с накладките на мотора си!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво НИКОГА не трябва да правиме с накладките на мотора си!!!

    Нека и аз да се похваля
    Имам нови предни и задни накладки
    Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

  • #2
    До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
    Нека и аз да се похваля
    Имам нови предни и задни накладки
    Chaveto от къде и колко пари ти излязоха? ако не е тайна де!Че и моите и задните и предните са само на желязо вече
    YAMAHA WR450F

    Коментар


    • #3
      До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
      Chaveto от къде и колко пари ти излязоха? ако не е тайна де!Че и моите и задните и предните са само на желязо вече
      Излязоха ми около 2-3лв
      Правихме си ги заедно с баща ми (по-точно той ги прави, а аз го гледах )
      Той намери от някъде една плочка феродо и свалихме предните първо, и изрязохме точната форма, която трябваше и ги направихме с нитове, а задните по същия начин, но ги залепихме, а не с нитове (така може да се използва цялото феродо докато с нитовете като се изтрие до известна степен, нита започва да стърже в диска Когато стане това, махаме нитовете и ги залепяме и тях и така феродото може да се изразходва напълно
      Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

      Коментар


      • #4
        До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Ам то в ендуро магазина има толкова много вида накладки и не са кои знае колко скъпи като цена , аз моите си ги взех за 10 лева ( единя чифт )
        http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

        Коментар


        • #5
          До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
          Излязоха ми около 2-3лв
          Правихме си ги заедно с баща ми (по-точно той ги прави, а аз го гледах )
          Той намери от някъде една плочка феродо и свалихме предните първо, и изрязохме точната форма, която трябваше и ги направихме с нитове, а задните по същия начин, но ги залепихме, а не с нитове (така може да се използва цялото феродо докато с нитовете като се изтрие до известна степен, нита започва да стърже в диска Когато стане това, махаме нитовете и ги залепяме и тях и така феродото може да се изразходва напълно
          А с какво лепило ги залепихте >?че мойте предните здадоха багажа,а нови са 30лв.
          Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
          Gas Gas EC 200

          Коментар


          • #6
            До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Chaveto да бяхте ги направили с фрезенг можеше и използваш накладките на 100 % Но материала от който е изработен нита е мек и мисля че няма да е проблем за спирачните дискове
            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

            Коментар


            • #7
              До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Добре сте направили ама нитовете се късат по някога и после....
              [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

              Коментар


              • #8
                До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Ай стига бе...вие май не се чувате к'ви ги говорите...

                Коментар


                • #9
                  До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Първоначално публикуван от drink2much Преглед на мнение
                  А с какво лепило ги залепихте >?че мойте предните здадоха багажа,а нови са 30лв.
                  Лепилото е JIP super glue 3 грама, предназначено за залепване на пластмаса, дърво, метал, гума, хартия и кожа За повърхност от 3 кв. см се използва една капка лепило

                  Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                  Chaveto да бяхте ги направили с фрезенг можеше и използваш накладките на 100 % Но материала от който е изработен нита е мек и мисля че няма да е проблем за спирачните дискове
                  Точно с фрезенг ги направихме, но неможе да го направиш точно до отдоло защото няма да държи нита

                  Първоначално публикуван от manom Преглед на мнение
                  И аз съм с нова придобивка, една хубава Сузана. В процес съм на търсене и на един комплект ендуро джанти и готово кеф ти асвалта кеф ти гората.
                  Честита придобивка. Наистина Сузаната е супер
                  Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                  Коментар


                  • #10
                    До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                    Лепилото е JIP super glue 3 грама, предназначено за залепване на пластмаса, дърво, метал, гума, хартия и кожа За повърхност от 3 кв. см се използва една капка лепило
                    Човече, аз ползвам същото в работата си и е такава глупост, че....иска ми се да знаеш как действа секундното лепило и да не направиш глупостта да си залепиш накладките с него, а пази Боже да се и качиш на мотора с тия накладки!!! Недей!!! Не си играй точно със спирачките. За твоя мотор средни по хубост накладки са под 20 лева.
                    Знам, че е спам, ама не се сдържам

                    Коментар


                    • #11
                      До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                      Лепилото е JIP super glue 3 грама, предназначено за залепване на пластмаса, дърво, метал, гума, хартия и кожа За повърхност от 3 кв. см се използва една капка лепило
                      Човече....... не че нещо, но наистина ми се иска да вярвам че си сгрешил нещо и не си си залепил накладките със секундно лепило
                      Вземи си събери 20 лв за един комплект ако ще и от по смотаните да са, но ДА НЕ СА СЪС СЕКУНДНО ЛЕПИЛО ЛЕПЕНИ !!!
                      Определено ще гласувам с отрицателен рейтинг тея постъпки !
                      Не се убиждай, но това е абсолютна глупост и мисля, че спирачките са последното нещо, от което трябва да пестиш пари !
                      ----
                      Съжалявам за офтопика просто младежа се е побъркал, а мене просто не ме свърта
                      ----
                      ПП. Докъто съм писал гледам, че и Виктор явно е на същото мнение...
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #12
                        До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                        Излязоха ми около 2-3лв
                        Правихме си ги заедно с баща ми (по-точно той ги прави, а аз го гледах )
                        Той намери от някъде една плочка феродо и свалихме предните първо, и изрязохме точната форма, която трябваше и ги направихме с нитове, а задните по същия начин, но ги залепихме, а не с нитове (така може да се използва цялото феродо докато с нитовете като се изтрие до известна степен, нита започва да стърже в диска Когато стане това, махаме нитовете и ги залепяме и тях и така феродото може да се изразходва напълно
                        Абе Вие да не сте мръднали нещо?
                        Иво Георгиев
                        Gworkshop

                        Коментар


                        • #13
                          До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Секундните лепила от рода на Каникулитите не издържат на влага и топлина! Така че накладките ти ще се разлепят при първото по-сериозно загряване на диска, или пък когато влагата проникне в лепилото след време! Когато това стане (ато ще стане рано или късно), вариантите са три: 1.Оставаш без спирачка и се пребиваш!
                          2. Отлепилото се феродо се заклещва м/у апарата и диска, спирачката блокира и в крайна сметка пак се пребиваш!
                          3. Имаш късмета, точно когато ти се отлепи феродото, пред тебе да има купа със сено и не се пребиваш!

                          Не забравяй че при първите 2 варианта, освен себе си можеш да пребиеш и някой друг!!! Освен това шанса феродото дето сте го сложили да ти съсипе диска също е много голям!

                          Към съфорумците, които не си мерят думите: Можехте просто да му обясните на момчето а не да го обиждате! Когато човек не знае, има нужда от съвет и помощ, а не от обиди и подигравки!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #14
                            До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                            Секундните лепила от рода на Каникулитите не издържат на влага и топлина! Така че накладките ти ще се разлепят при първото по-сериозно загряване на диска, или пък когато влагата проникне в лепилото след време! Когато това стане (ато ще стане рано или късно), вариантите са три: 1.Оставаш без спирачка и се пребиваш!
                            2. Отлепилото се феродо се заклещва м/у апарата и диска, спирачката блокира и в крайна сметка пак се пребиваш!
                            3. Имаш късмета, точно когато ти се отлепи феродото, пред тебе да има купа със сено и не се пребиваш!

                            Не забравяй че при първите 2 варианта, освен себе си можеш да пребиеш и някой друг!!! Освен това шанса феродото дето сте го сложили да ти съсипе диска също е много голям!

                            Към съфорумците, които не си мерят думите: Можехте просто да му обясните на момчето а не да го обиждате! Когато човек не знае, има нужда от съвет и помощ, а не от обиди и подигравки!
                            Благодаря Ви на всички Наистина това не го знаех
                            Задължително ще ги сменя
                            Отново благодаря
                            Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                            Коментар


                            • #15
                              До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              И аз да се похваля
                              Карам отдавна и все си мечтая , мотор за из гората
                              та купих си XR 600 R а моя приятел си купи Доминатор 650 стартер иманивела и го убухме с гуми XR-а беше със сносни гуми
                              Тези дейности ги направихме на 25.01 и на 26.01 до 11:00
                              и след това газ около Монтана за 4 часа 32км.
                              От радост и кеф не ги снимахме
                              След ден -два ще пусна и снимки

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X