Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лек тунинг на нисан патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • лек тунинг на нисан патрол

    колата се нуждае от изкърпване и повдигане с около 5-7 сантиметра.
    нови силови брони и преместване на газовата бутилка под пода изработване на резервоар в коша на двигателя.място за лебедка отпред
    рязане на вратите и купето с праговете около 15-20 сантиметра.
    както и анти корозионна обработка където може..

















    Последно редактирано от Yaro; 28-01-08, 08:27.

  • #2
    До: лек тунинг на нисан патрол

    много зле изглежда
    ще следя с интерес развиетието
    поздрави

    Коментар


    • #3
      До: лек тунинг на нисан патрол

      Малко ми се повдигна самочувствието , но сме горе-доло на един хал. Ще си помагаме - успех

      Коментар


      • #4
        До: лек тунинг на нисан патрол

        Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
        колата се нуждае от изкърпване и повдигане с около 5-7 сантиметра.
        нови силови брони и преместване на газовата бутилка под пода изработване на резервоар в коша на двигателя.място за лебедка отпред
        рязане на вратите и купето с праговете около 15-20 сантиметра.
        както и анти корозионна обработка където може..
        Ейй Коко и ти си един мазохист
        Последно редактирано от Yaro; 28-01-08, 08:29.

        Коментар


        • #5
          До: лек тунинг на нисан патрол

          лелеее,бая работа,ще падне...все пак се възхищавам на куража и желанието ти и се надявам в скоро време да я видим в нов блясък,какъвто и подобава...спорна работа
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #6
            Като гледам направо ау бачкане яко

            Подариха ли ти го
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 27-01-08, 21:23. Причина: Сливане на публикации
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #7
              До: лек тунинг на нисан патрол

              А рамата в какво състояние е ! На купето като гледам му трябва туба бензин и клечка кибрит
              Евала за ентусиазма! Ще е интересно да видим развитиетоо на нещата.Успех!
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #8
                До: лек тунинг на нисан патрол

                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                А рамата в какво състояние е ! На купето като гледам му трябва туба бензин и клечка кибрит
                Евала за ентусиазма! Ще е интересно да видим развитиетоо на нещата.Успех!
                Ти пък, може ли толкова грубо. То най си е кеф да направиш от нищо-нещо. Пък и Коко го познавам. Ще е интересна тема. А бачкането не е толкова много. Има няма за два месеца няма да го познаеш. Давай Коко, не ги слушай.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  До: лек тунинг на нисан патрол

                  И мен ми е много интересно, ще чета тук редовно и стискам палци да ти върви работата.

                  Но защо си нарекъл темата "лек тунинг"? Не е ли по-правилно "второ раждане"?

                  Поздрави!
                  Искам България чиста!

                  Коментар


                  • #10
                    До: лек тунинг на нисан патрол

                    Еееей Коко изобщо не се бави. Веднага е запретнал ръкави. Патрола е на брат ми, в събота (26.01) сутринта го закарахме в Априлци. Калоян изобщо не се улаши от вида му. "Ще стане супер" му бяха думите.

                    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                    А рамата в какво състояние е ! На купето като гледам му трябва туба бензин и клечка кибрит
                    Евала за ентусиазма! Ще е интересно да видим развитиетоо на нещата.Успех!
                    Шасито е здраво, поне от това което аз и брат ми сме оглеждали по него. Както и двигателя и трансмисията.
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • #11
                      До: лек тунинг на нисан патрол

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Ти пък, може ли толкова грубо. То най си е кеф да направиш от нищо-нещо. Пък и Коко го познавам. Ще е интересна тема. А бачкането не е толкова много. Има няма за два месеца няма да го познаеш. Давай Коко, не ги слушай.
                      Е аз това имах в пред вид де, да зареже купето и да направи нещо брутално ново
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #12
                        До: лек тунинг на нисан патрол

                        какви пари ти излезе?
                        на мен преди време ми предлагаха такъв "Датсун", но с много по-малко ръжда за 4000лв...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          До: лек тунинг на нисан патрол

                          Джипката е моя. Купих я преди 2 месеца за 2500 лева. Някои от колегите са я виждали на една разходка над Лозен на 25.11.07. Вярно доста е изгнила, но пък всичко останало и е наред. Не разбирам много, но според мен двигателят е перфектен, смених свещите и кабелите и направо литна.
                          Доверил съм се изцяло на Коко и съм сигурен, че ще го направи супер. Нямам търпение да го видя готов.
                          Чуров, защо да го палим, бе човек? Според мен, чарът му е точно РЪБАТИЯ и АГРАРЕН вид !

                          Коментар


                          • #14
                            До: лек тунинг на нисан патрол

                            Не бе човек , аз не казвам ,че е грозен -аз съм си ,,Патрул фен''.Запазете рамата ,двигателя и каквото е добре .Купето е толкова изгнило че в крайна сметка ще направите ново в/у старото.Защо не си отприщите фантазията - може да се роди нещо интересно. В очакване съм
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • #15
                              До: лек тунинг на нисан патрол

                              Купето е изгнило от "кръста на долу". Всичко е в ръцете на Калоян. Идеите му до колкото си ги представих са страхотни. С нетърпение и аз чакам резултата.
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X