Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
    11 градуса ниво +21 за 2 дена времето долу горе не чакай по хубаво няма да стане
    Очертава се хубаво време .Утре рано сутринта съм на Калимок.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Утрото е прекрастно,топло,няма вятър.Нивото на Дунав при нас е 180 и естественно решихме да си направим един излет.И така ,събрахме се четирима приятели,направих мамалига/щом котките я ядът значи е добра/,натоварихме багажа на Кроки и ето ни на реката.
      Голям риболов ,голяма слука-нито една рибка.
      Затова пък си запалихме огънче,опекохме си наденици/домашни/ поприказвахме си,посмяхме се./познайте кой е пирата?!
      Нашият колега от Кубрат Меха и той решил да лови това,което го няма в реката ,та и поради огромния успешен риболов се присъедини към нас.
      Направихме си един лек оффроуд из блатото,накаляхме джиповете и се прибрахме по живо,по здраво без инциденти и аварии.
      Е,какъв по-добър оффриболов от това!
      Прикачени файлове
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Aaa....щом няма снимка на въдица, никакъв риболов не сте правили, а само хапка-пийка!

        За съжаление и при нас е така....пълно безрибие.
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Въдици имаше .Чавдаре що не снима мойте въдици в джипа.Най-много се забавлявах навръщане като окалях джипа .Другия път да минем през калния мост да видиш там ква кал е.Пак ще ме гледат накриво в автомивката....И най-важното има няма риба ний сме длъжни да участваме в купона .Утре пак ще пробвам само че отатък канала.Така че горе главата.
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
            Aaa....щом няма снимка на въдица, никакъв риболов не сте правили, а само хапка-пийка!

            Те само за това ходят бе, риба на магазина колкото искаш
            Последно редактирано от Тихомир; 07-11-09, 20:26.

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              При мен положението беше аналогично. Риба имаше само за стръв. На почти всичко пробвах, но уви. В събота пробвах и около Русе, пак капо. Затова пък си покарах на воля
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                При мен положението беше аналогично. Риба имаше само за стръв. На почти всичко пробвах, но уви. В събота пробвах и около Русе, пак капо. Затова пък си покарах на воля
                Да не си бил на Бръшлян след тръбата на свинекомплекса,на острова?
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Да, а след това пробвахме и на малкия Дунав, но нямаше разлика. Брега се руши много сериозно, да не кажа, че дори е опасен. Почти след всеки кораб се свличаха големи участъци земя.
                  А вие срещу носа на о-в безименен ли бяхте, някъде около 444.7км?

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Разминали сме се.Колегата Меха е бил на тръбитен,на Калимок,а ние бяхме точно срещу Н.Черна.
                    Другият път,когато си насам просто звънни.
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Ето какво ми се случи в неделя .Понеже се бях отчяйал петък и събота жена ми ме вдигна неделя 6 часа сутринта и ми вика айде ставай ще хадим за риба .Ставам не вярващ на ушите си и си викам това е сън .Да ама не е .Приготвям се трескаво за риба забърках качамака и поехме към Дунава. В Старо село се видях с авджиите което се приготвяха за фазански лов след кратък разговор и глътка уиски рано рано продължихми към Дунава .Излишно е да спомена джипа го караше жената .Аз командвах накъде да кара.И до 441 където си заинатих че трябва да завием нагоре.След кратък разговор се установихме на мястото кадето заставаше Бай Йоси раметлията . И не бях сгрешил И ТОГАВА СЕ СЕТИХ ЗА ЕДНА РЕПЛИКА НА ВЪЗРАСТЕН РИБАР .ЩЕ ЛОВИШ КАКВОТА ТИ ДАВА ДУНАВА НЕ КАКВОТО ИСКАШ ТИ . Ето снимки
                      Прикачени файлове
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        Ето какво ми се случи в неделя .Понеже се бях отчяйал петък и събота жена ми ме вдигна неделя 6 часа сутринта и ми вика айде ставай ще хадим за риба .Ставам не вярващ на ушите си и си викам това е сън .Да ама не е .Приготвям се трескаво за риба забърках качамака и поехме към Дунава. В Старо село се видях с авджиите което се приготвяха за фазански лов след кратък разговор и глътка уиски рано рано продължихми към Дунава .Излишно е да спомена джипа го караше жената .Аз командвах накъде да кара.И до 441 където си заинатих че трябва да завием нагоре.След кратък разговор се установихме на мястото кадето заставаше Бай Йоси раметлията . И не бях сгрешил И ТОГАВА СЕ СЕТИХ ЗА ЕДНА РЕПЛИКА НА ВЪЗРАСТЕН РИБАР .ЩЕ ЛОВИШ КАКВОТА ТИ ДАВА ДУНАВА НЕ КАКВОТО ИСКАШ ТИ . Ето снимки
                        Последната снимка най-много ми хареса.

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          ...ЩЕ ЛОВИШ КАКВОТА ТИ ДАВА ДУНАВА...
                          В твоя случай ти е дал риба за стръв, ама гледам, че си предпочел да я хапнеш.
                          Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                            В твоя случай ти е дал риба за стръв, ама гледам, че си предпочел да я хапнеш.
                            От кога този размер морунаж и платика е маломерен
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              От кога този размер морунаж и платика е маломерен
                              Не се впрягай бе,за бира и бяло вино е разкошна.

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                                От кога този размер морунаж и платика е маломерен
                                А ти защо свързваш думита стръв с маломерно ? За сома слагаме и по големи .
                                flash-gsm team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X